Öneri S4 Mini alacağım oyun performansı kafamı karıştırıyor :(

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
S4 Mini alacağım oyun performansı kafamı karıştırıyor :(
slm forumdaşlarım :) öncelikle 8gb konusuna değinmek isterim kutudan çıkınca 5gb alan olacak mı temple run,temple tun 2,drag racing,subway surfers,hill climb kesin yükleyeceğim bu basit oyunları,mario tarzı oyunlar da yüklemek isterim,ama rr3 pes fifa işim olmaz bir sene sonra rootlarım zaten

Kamera c6dan sonra devrim niteliğinde olur herhalde
Bataryası temple run, 2g internet idere etsem biraz sms 1günü çıkartır mı acaba 24 saati yani?
Kulaklıkla müzik performansı önemli :)

Asıl sorum ise yukarıdaki oyunlarda takılma kasma sorunu olur mu?Tabi biraz daha ağır oyunlarda?

Son düzenleme:

HAM ZA

HAM ZA

Üye
S4 mini yi ben kullandım kardeşim. Oyun konusunu dert etme(gta san anderas max ayarda tek kasma yok) ama şarj konusunda. C6-01 kadar iyi değil. 24 saat zor götürür. mesaj geldiği zaman bakman lazım yoksa bakmassan habire titriyor ve şarjı yiyor :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
S4 mini yi ben kullandım kardeşim. Oyun konusunu dert etme(gta san anderas max ayarda tek kasma yok) ama şarj konusunda. C6-01 kadar iyi değil. 24 saat zor götürür. mesaj geldiği zaman bakman lazım yoksa bakmassan habire titriyor ve şarjı yiyor :)
kapatılmaz mı ki :D yandık o zaman gerçi gece pek mesaj gelmediğinden sıkıntı olmaz da

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA
HAM ZA

HAM ZA

Üye
kapatılmaz mı ki :D yandık o zaman gerçi gece pek mesaj gelmediğinden sıkıntı olmaz da
bilmem ben bulamadım valla :D senin için bi bakayım bulursam o sorunu çözeriz :) ha bi de oyuna data atmada sorun var bu yeni galaxy lerde olan i sorun :)

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
bilmem ben bulamadım valla :D senin için bi bakayım bulursam o sorunu çözeriz :) ha bi de oyuna data atmada sorun var bu yeni galaxy lerde olan i sorun :)
apknin yanında gelen dosyalar mıydı onlar?

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
apknin yanında gelen dosyalar mıydı onlar?
evet sd dosyasını pcden telefona malesef kopyalayamiyorsun hafıza kartından atarsın ama keşke bu sorun olmasaydı çok daha iyi olurdu. bana sorcak olursan biraz daha uste para koy s3 al hem guncelleme de alicak o model :oke:Titreşim olayını çözdüm mesaj ayarlarından kapatılabiliyor :oke:

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
evet sd dosyasını pcden telefona malesef kopyalayamiyorsun hafıza kartından atarsın ama keşke bu sorun olmasaydı çok daha iyi olurdu. bana sorcak olursan biraz daha uste para koy s3 al hem guncelleme de alicak o model :oke:Titreşim olayını çözdüm mesaj ayarlarından kapatılabiliyor :oke:
hmm yani apkyi pcden atarım ama sd dosyasını telefon ile indircem yanlış anlamadıysam
s3ten pek farkı yok bence s3ün tasarımı sevmiyorum s4mini 4.4.2 almaz mı acaba ilerde

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
hmm yani apkyi pcden atarım ama sd dosyasını telefon ile indircem yanlış anlamadıysam
s3ten pek farkı yok bence s3ün tasarımı sevmiyorum s4mini 4.4.2 almaz mı acaba ilerde
Yok sd olayı tam öyle değil hafıza kartına atabiliyosun sadece ordan gene telefon yardımıyla atarsın :)
Güncelleme konusunda s3 miniye yaptıkları gibi (4.1.1 den 4.1.2 ye yükselttiler)4.3 alır kanaatindeyim tabiki orasını Allah bilir :)
Başta bende s3 büyük diye s4 mini almıştım ama insan bi zaman sonra alışıyor :)

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Yok sd olayı tam öyle değil hafıza kartına atabiliyosun sadece ordan gene telefon yardımıyla atarsın :)
Güncelleme konusunda s3 miniye yaptıkları gibi (4.1.1 den 4.1.2 ye yükselttiler)4.3 alır kanaatindeyim tabiki orasını Allah bilir :)
Başta bende s3 büyük diye s4 mini almıştım ama insan bi zaman sonra alışıyor :)
tmm anladım sıkıntı olmaz ya :) s4e kayıyorum uzun süreli olacak miniye göe sıcaklık sensörü falan çok hoşuma gidiyo :D

• Beğen
By_Casparov

By_Casparov

Üye
o paranın üzerine az daha koy lg g2 16 gb modeline bi bak derim

• Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
tmm anladım sıkıntı olmaz ya :) s4e kayıyorum uzun süreli olacak miniye göe sıcaklık sensörü falan çok hoşuma gidiyo :D
Bence birkaç alternatif bak derim ama alcaksan da beyaz alma çok kir gösterir :ehe

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
HAM ZA

HAM ZA

Üye
siyah alcam kesin de g2 de kalsın artık hem daha pahalı hem tuşlar arkada s4 yeter bana :)
Hayırlı olsun o zaman kardeşim 2.23 ghz ye kadar çıkaran kernel var xda da ilerde onu denersin artık :oke:

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Nexus 5 ede bakabilirsin oyun konusunda falan sıkıntın olmaz s4 miniden çok iyi bi cihaz bence onu bekle :)

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
slm forumdaşlarım :) öncelikle 8gb konusuna değinmek isterim kutudan çıkınca 5gb alan olacak mı temple run,temple tun 2,drag racing,subway surfers,hill climb kesin yükleyeceğim bu basit oyunları,mario tarzı oyunlar da yüklemek isterim,ama rr3 pes fifa işim olmaz bir sene sonra rootlarım zaten

Kamera c6dan sonra devrim niteliğinde olur herhalde
Bataryası temple run, 2g internet idere etsem biraz sms 1günü çıkartır mı acaba 24 saati yani?
Kulaklıkla müzik performansı önemli :)

Asıl sorum ise yukarıdaki oyunlarda takılma kasma sorunu olur mu?Tabi biraz daha ağır oyunlarda?

Kamera iyi
Oyunlarda sorun cikarmaz
Hafıza 5 gb
Cihazi elinden dusurmezsen ortalama 8 saat gider
Oyun oynarsan oyuna gore sure degisir.
Kulaklik performansi guzel ama dis ortam sesi düşük
Fiyat görsel ve performans konusunda makul bir cihaz

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Symbiandan geldigin icin widget konusundada ihtiyac duyarsan aldığın zaman destek olabilirim :)

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
S4mini iyi bir cihaz değil bence. Adreno 305 için pahalı. Adreno 320li cihazlar var onun yerine ya da az daha koy 330lu Nexus 5 al, G2 al.

S4'e yönelmişsin galiba, bence Nexus 5 daha mantıklı ama kendi kararın. O tuşlara alışmak çok kolay olacaktır. Sıkıntı olmaz.

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
979 tl bimekste yarın gidip sipariş vereceğim bi aksilik olmazsa g2 ve nexus 5te çok iyi cihazlar ama çok para bayılmak istemiyorum nexus 5e de ısınamadım bir türlü tasarımından ve arayüzünden dolayı samsung hoşuma gidiyor

Tabiki 16 gb hafıza kartı c10 sandisk süşünüyorum uygun fiyatlı kaliteli arkası için kılıf tavsiye edebilirsiniz jelatini de telefoncudan halledicem sanırımteknosada 16gb nexus 5 1400tl ve 100tl hediye çeki var kafama yattı :D çıldırabilir miyim ben beynim soldu ya :D
S4mini iyi bir cihaz değil bence. Adreno 305 için pahalı. Adreno 320li cihazlar var onun yerine ya da az daha koy 330lu Nexus 5 al, G2 al.

S4'e yönelmişsin galiba, bence Nexus 5 daha mantıklı ama kendi kararın. O tuşlara alışmak çok kolay olacaktır. Sıkıntı olmaz.
aklımı çeldin usta 100tl hediye çeki var teknosada jelatin kılıfı ordan halledersem alırım

Invoke

Invoke

Üye
Arayüz kastıktan sonra bakalım ne diyeceksin? Bir kaç ay sonra o beğenmediğin nexusun arayüzünü kuracaksın samsunguna.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Arayüz kastıktan sonra bakalım ne diyeceksin? Bir kaç ay sonra o beğenmediğin nexusun arayüzünü kuracaksın samsunguna.
teknosada inceletirler mi acaba ortalıkta yok mağaza girip baktım da