2.3 android için oyun arşivi

Sponsorlu Bağlantılar

omer durus

omer durus

Üye
tesekkurler

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Arkadaşlar oyun oynamak isteyen zaten istediği oyunu nereden indireceğini bilir. Bu tür konulara gerek bile yok ve hatta tartışmaya gerek bile yok.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
:locked2:

• Beğen
jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
tmm tartışmayı kesebilirmiyiz söylediğim sözler için özür dilerim ama tartışmayı kapatalim. .

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
"Mega" yazısını sil. Mega deyince 100 tane falan oyun var sandım. 10 tane oyun varmış. Benimde 50 oyunluk 3 tane arşivim var. Hiçbirine mega yazmadım. Mega deyince en az 100 oyun olmalı.

• Beğen
Tepkiler: JokerTRc, Serhan ve kavr
Serhan

Serhan

Üye
"Mega" yazısını sil. Mega deyince 100 tane falan oyun var sandım. 10 tane oyun varmış. Benimde 50 oyunluk 3 tane arşivim var. Hiçbirine mega yazmadım. Mega deyince en az 100 oyun olmalı.
Aynen onu anlatmaya çalışıyorum arkadaşa. Bi senin bizim konulara bak bu tam 10 oyunluk "MEGA" arşiv

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
mürteza16

mürteza16

Üye
Aynen onu anlatmaya çalışıyorum arkadaşa. Bi senin bizim konulara bak bu tam 10 oyunluk "MEGA" arşiv
Aynen. Birde arkadaş 5 launcherdan oluşan "MEGA" launcher arşivi yapmış. Ona koptum. :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: JokerTRc ve Serhan
jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi

istediğin oldu değiştirdim.

Üst Alt