Kiz Isleri :) Help!!!

Sponsorlu Bağlantılar

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Kiz Isleri :) Help!!!
Evet abiler kardesler okulda guzelliguni ve kisiligini henuz farkettigim bir kiz var . Arkadaslarina sordum o suan kimseyle cikmaz zamana ihtiyaci var diyorlar bende uzun boylu tipsiz sayilmayan birisiyim . Kizla bu sene konusmaya basladim lise 2. Sinif okuyoruz baska sinifta . Her sabah bana gunaydin der ben demeden once ve o kadar olgun bikizki anlatamam ben de fazla baglanmiyorum ama bi yerden baslamak istiyorum. Hata sansim 0 olmali yardimci olun lutfen . Ve suna inaniyorum ki ufak bi baslangic yapsak yapabilsek devami gelecektir. Eger hata yapacak olursam okuldaki itibarim ce arkadaslarimin kaybina ugrayacagim ..

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
mercimeği ver ocağa adamım yalnız kısık ateşte olsun acele etme yavaş yavaş ve sakın çıkma teklifi falan etme:)

• Beğen
Tepkiler: oznkrts ve OttomaN TigeR
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Okulda fazla duyurma :D telefonunu filan al yoksa sonrada devamı gelir :);)

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Okulda sadece bir kisi biliyo en yakin arkadasim ayrica telefon nunarasini da ogrendim o da benimkini biluyu :D :D ;)

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
53cc

53cc

Üye
Lise ve pembe düşler :-)
Çok bağlanmamak lazım. Önünüzde uzunca bir ömür var. Üniversite,askerlik iş hayatı,işsizlik hayatı vs...
Gençliğin vermiş olduğu duygularıda köreltmeden ve insanları kırmadan,üzmeden,olduğun gibi davranmalısınız.

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Elimden geldigince insanlari kirmiiyorum vs vs ama hayatimj duzene girdigini dusunuyorum baglanmiyorum zaten fazla ama elde etmek istiyorum :D tenefuste gelip fotograf cekinnek istedi seninle hic fotom yok dedi :D amacini hala cozemedim sadece arkadasmi kalmaliyim acaba..

baby_face_

baby_face_

Üye
Bir süre daha sabah Günaydın faslını devam ettir. Onunda sana ilgisi olduguna emin olmadan bir adım atma.

baby_face_

baby_face_

Üye
O zaman aynen devam. Okuyor olmasan çık karşısına konuş derdim ama okul, arkadaş ve diğer faktörlerden dolayı ilk adımı ondan bekle. İlla sözlerle belirtmek zorunda değilsin, ufak tefek mimikler sohbet sırasında araya sıkıştırılan sözcüklerle niyetini belli edebilirsin, baktın oda aynı şekilde dönüş yapıyor ya da söylediklerini onaylar vaziyette davranıyor tamam o kız senindir gidip gönül rahatlığı ile açılabilirsin :-D

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
O zaman aynen devam. Okuyor olmasan çık karşısına konuş derdim ama okul, arkadaş ve diğer faktörlerden dolayı ilk adımı ondan bekle. İlla sözlerle belirtmek zorunda değilsin, ufak tefek mimikler sohbet sırasında araya sıkıştırılan sözcüklerle niyetini belli edebilirsin, baktın oda aynı şekilde dönüş yapıyor ya da söylediklerini onaylar vaziyette davranıyor tamam o kız senindir gidip gönül rahatlığı ile açılabilirsin :-D
Peki bunu bekleyecegim :D

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Çıkma teklif etme, onun yerine okul çıkışında kahve içmeye gidiyorum sen de gelsene gibi şeyler söyle. Ayrıca Catching Fire gibi bir film vizyondayken bunu da kullan :)

• Beğen
Tepkiler: hasaneness, BLooD_ReG ve baby_face_
baby_face_

baby_face_

Üye
Çıkma teklif etme, onun yerine okul çıkışında kahve içmeye gidiyorum sen de gelsene gibi şeyler söyle. Ayrıca Catching Fire gibi bir film vizyondayken bunu da kullan :)
Kesinlikle kaçırılmayacak fırsat aynen :-)

• Beğen
Tepkiler: hasaneness ve BLooD_ReG
hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
güzel taktik kesinlikle :D ama işi oraya kadar yürütebilsem zaten sıkıntı yok

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Kiz anlayisla kabul eder ama okuldaki itibarim alt ust olur .. tek cekindigim konu bu

baby_face_

baby_face_

Üye
Seviyorsan milleti takma dostum yoksa bir çok fırsatı kaçırırsın

hasaneness

hasaneness

Üye
    Konu Sahibi
Neden alt üst olsun ?Ne kadar süredir bir muhabbetiniz var
3-4 haftadir surekli gunaydinlasiyoruz fakan son iki haftadir iyi muhabbet ettik bugun fotograf cekinmek istedi foto cekinmeyi cok seviyo senle hic fotomuz yok dedi falan

Üst Alt