Laf sokma konusunda master yapmış kişilerin diyalogları kopacaksınız!!!

Sponsorlu Bağlantılar

xwp

xwp

Üye
    Konu Sahibi
Laf sokma konusunda master yapmış kişilerin diyalogları kopacaksınız!!!
Osman bölükbasi meclis kürsüsünde konusmaktadir.
bir milletvekili:"sende erkek misin be?" der.
osman bölükbasi:"ben erkekligimin zeka tini versem sen bile erkek olurdun".

* Geneleve ilk kez gitmis olan bi arkadas sanki oranin demirbasiymis gibi davranmaya çalisarak orada duran bi adama
-bilader muamele kaça(der)
-benimki biraz tuzlu olur(cevabiyla da dönmemek üzere ortamdan kaçar)

* Saga sola laf atan bi denyo bisikletli çok güzel bir kiz görür. bu denyo laf atacak ya...
-bak teker dönüyo.
-(kiz durur ve) o çark sana girse sende dönerdin!!!

* Konusma hacettepe üniversitesinde cem yilmaz ile bir hacettepeli arasinda geçmektedir:
çocuk: cem bey basinda sizin hakkinizda karizmatikmis diye söylentiler çikiyor. size göre sizin karizmaniz var mi? eger varsa kaç cm?
cmylmz: valla karizma insanin içinde hissettigi bir seydir. sen içinde kaç cm hissediyorsan benim de karizmam o kadar. *

* -alo orasi kerhane mi?
-artik çalisan almiyoruz tesekkürler.

* sokrates bir gün yürürken tek kisinin geçebilecegi kadar mesafe olan bir mevkiide dönemin soylularindan biriyle karsi karsiya gelir ve ikisi de durur...kisa bir süre bakistiktan sonra :
soylu: " ben senin gibi pis bir zavalliya yol vermem!"
sokrates: "ben veririm..."

* 80'li yillarin sonlarin bir besiktas-boluspor maçi sirasinda hakem besiktasin net 2 golünü vermez boluspora havadan bir penalti verir. maç çigrindan çikmistir. besiktaslilar neredeyse sahayi terketmeyi düsünürler. boluspor 2. golü de atar.
metin tekin santrayi yapmaz bekler. hakem düdügü bir daha çalar ama metin hala topa dokunmaz.
hakem "metin neden baslamiyosun bak kart çikartirim" der.
metin cevap verir: "hocam sahaniza geçin de baslayalim"

* Edirnedeki suleymaniye cami yapimida mimar sinanin caminin ortasinda oturmus nargile içerken gören isçiler homurdanarak :
- ulan biz burda çalisiyoruz adam orda oturmus keyif yapiyo! derken sinan olaya girer..
- sesin caminin heryerine esit olarak dagiliyo mu diye hesapliyorum !!

* bir toplantida bir genç mehmet akif'i küçük düsürmek için sorar;
-affedersiniz siz veteriner misiniz?
mehmet akif'in cevabi;
-evet bir yeriniz mi agriyordu

* kulaklarinin büyüklügü ile ünlü galileo'ye hasimlarindan biri:
- "efendim" demis. "kulaklariniz bir insan için biraz büyük degil mi?"
galileo:
- "dogru" demis. "benim kulaklarim bir insan için biraz büyük ama seninkiler bir esek için fazla küçük sayilmaz mi?"

* olay bir tatil beldesinde geçiyor asilmaya meyilli erkek güruh gözüne mini sotlu bir hatunu keser ve yaklasirlar . bu arada yürünmektedir.yaklasilir yaklasilir ve en asilgan herif:
-g.te bak g.te hey maasallah
hatun arkasina döner ve cevabi yapistirir.
-o g.t agzina bir siçar sifon da yetmez bogulur kalirsin.

* din hocasina:
-hocam escinsel iliski caiz mi?
-onu git babana sor!!
-peki...(kapak)

* show tv'deki ates hatti programinda reha muhtar prens charles'in müslüman oldugu yönündeki söylentileri elestirmektedir. konuyu diyanet isleri baskaniyla tartismaktadir:
-efenim prens charles'in müslüman oldugunu söylüyorlar. peki ama öyle bir adamdan müslüman olur mu?
-olur tabi neden olmasin?
-ama efenim nasil olur?
-reha bey siz müslüman misiniz?
-tabi müslümanim efendim.
-siz namaz kiliyor musunuz?
-hayir.
-oruç tutuyor musunuz?
-hayir.
-içki içiyor musunuz?
-evet.
-e sizden nasil müslüman oluyorsa ondan da en az sizin kadar müslüman olur.

* muhabir: müslüm bey hakan tasiyan için arabeskin yeni peygamberi diyorlar. ne diyorsunuz?
müslüm gürses: ben öyle bir peygamber gönderdigimi hatirlamiyorum.

* bernard shaw ve soylu bir hanimefendi arasindaki bi konusma
- hanimefendi bin sterline benimle yatarmisiniz?
- önerinizi düsünecegim.
- pekiii bir sterline benimle yatar misiniz?
- siz beni ne saniyorsunuz???
- madam sizin ne oldugunuz zaten saptanmis durumda. is pazarliga kaldi.

* lisenin kantincisi degismis yeni kantinci kimse tarafindan sevilmemektedir. bir grup arkadas kantin de oturmuss sohbet ediyorlar kantincide yanlarina gelir bir kizla sohbete baslar kizin kantinci ile arasi iyidir.
kiz - o köpek çok tatliydi yaaa benim de muhabbet kuslarim var *
kantinci - hayvanlari çok seviyorsun galiba
arkadas - seninle niçin ilgileniyor saniyordun

* yavuz sultan selim seferleri gizli tutarmis.. vezirin teki de inatla soruyomus nereye sefere gidiyosunuz diye..
yavuz - sen sir tutmasini bilir misin?
vezir - efet hünkarim bilirim
yavuz - ben de.

* bernard shaw ile churchil geçinemezlermis.. bir gün shaw churchil'e bi davetiye göndermis not olarak da "size iki kisilik davetiye gönderiyorum. bir dostunuzu alip gelebilirsiniz. tabii dostunuz varsa." churchil hemen cevap gondermis "maalesef o gece baska bir yere söz verdigim için oyununuza gelemicem. ikinci gece gelebilirim tabii oyununuz ikinci gece oynarsa."

* zamanin birinde istanbulda pastahaneleri teftise giden müdürün biri pasta ustasina sormus:
"bu pastalara hangi yag kullaniyorsunuz"? demis. usta da "sana koyuyoruz efendim" demis. müdür de demiski: "bende bütün pastacilara söyleyim bundan sonra "sana koysunlar"...

* cem yilmaz çekilecek yeni film üzerine basin mensuplariyla konusurken gazetecinin biri:
-cem bey ne zaman motor diyeceksiniz? (bkz. motor demek)
cmylmz:
-maalesef ekipte öyle insanlarla çalismiyoruz.

* fatih altayli erman toroglu için
fa: "o kabzimal futboldan ne anlar ki" deyince
ea: "ben eski futbolcu ve hakemim futboldan anlarim kabzimalim hiyardan da anlarim"

* muhafazakar insanlarin ugradiklaritellerle çevrili bir plaja bikini ile girmek isteyen bir bayani plajin girisinde bekleyen görevli durdurur ve söyle der :
bekçi: hanfendi bu plaja 2 parçali mayo ile girmek yasaktir!!!
kadin: peki o zaman hangisini çikarayim?
bekçi:........!!!
* lise 2 tarih dersinde yasanmis bir hadisedir.
tarih hocasi sinifta çok ses olmasina sinirlenir ve bizim siramiza dogru azarlamak için gelir
tarih hocasillah akil dagitirken siz nerdeydiniz?
arkadas:sizin yaninizdaydik hocam
hoca:hmghmmm

* yasanmis bi bfl öyküsü
okulune en ********* hocasi tahtaya çember yazar
hoca: x olum tahtaya ne yazdim
x: otobiyografinizi
sinif hocaya belli etmemek suretiyle kopar

* ben: melaba bi mekçikin*. büyük boy olmasin
kasiyer: sormadim ki zaten
ben: ... peki

* pizzaci kizin telefonda belkide ilk aldigi pizza siparisi:
pizaci kiz:buyrun efendim xyz pizza
arkadas:3 tane parça pizza adres: bla bla
pizzaci kiz:efendim 3 parça pizza gönderemiyoruz en az 5 parça olmali
arkadas: ee iyi o zaman sen o 3'ü 5'e böl öyle gönder...

* 1 yil önce apartmanimizin asansör kapisinda aynen yasanan diyalog:
babam kapiyi çalar tam içeri girmeye hazirlanirken asansör kapisinda komsumuzu ve 3 yasindaki oglunu görür. küçük çocuga kas göz isareti yaparak;
babam: naber delikanli?
çocuk: s.ktir git!
akabinde asansör gelir ve annesi çocugu asansörün içine teper!

* hülya avsar: "hiç aynaya baktin mi? sen de popstar hali var mi?"
ajdar: "aynaya degil ama size bakinca kendimi bayagi star gibi hissediyorum"

* itfaiye aranir;
- alo abi yangin çikti ormanda mahsur kaldik gelin kurtarin bizi..
- ben buradan gönderiyorum hortumu yakalayin..
-eeiiüü peki.

* rahmetli baris manço fransada bir televizyon programina katilir. hersey gayet güzel giderken sunucu klasik avrupali edasi ile "siz türkler barbarsiniz" muhabbetine girer. bunun üzerine baris manço sunucuya üzerinde para olup olmadigini sorar. sunucu cebinden birkaç banknot çikartip baris manço'ya uzatir:
b.m: simdi bu paranin üzerindeki kim?
s: general bilmem ne bilmem neredeki savasta kahramanlik yapmistir bla bla bla.
b.m: peki bu?
s: tegmen bilmem ne böyle etmistir söyle etmistir.
bunun üzerine baris manço cebinden birkaç banknot çikarir ve üzerindekileri teker teker anlatir:
bm: bu mevlana celaleddin rumi; ünlü bir türk düsünürüdür. bu halit refik karay; ünlü bir türk edebiyatçisidir. bu mustafa kemal atatürk türkiye cumhuriyeti nin kurucusudur.
sesizligin üzerine sunucuya bakarak söyle der:
-simdi siz söyleyin kim barbar?

* sevgili okulumun(!) asistanlarindan biri okulu uzatan bir arkadasin finalde yanina gidip
-essegi bile baglasan buraya dört yilda bitirir demis. arkadas da
-o essegi iki yil daha baglayin hocam asistan olur!!deyip lafi gedigine oturtmustur helal olsundur!

* cumhuriyet'in ilânindan sonra istanbul'da bir resepsiyon verilir.
tüm dünya ülkelerinin elçileri ve ateseleri de davet edilir.
davet güzel bir sekilde devam etmektedir fakat ingiliz atesesi olan binbasinin bakislari mustafa kemal'in gözünden kaçmaz.
bütün davet boyunca kendisine dik dik bakmistir ve bakmaya devam etmektedir.
ne oldugunu ögrenmek için yaverini gönderir.
yaver mustafa kemal'e söyle der:
- pasam kendisine neden ters bir tavir takindigini sordum o da bana mustafa kemal'in çanakkale'de babasini öldürdügünü söyledi.
bunun üzerine mustafa kemal söyle der:
- git sor bakalim babasinin çanakkale'de ne isi varmis?

* ise yillari felsefe dersi;
felsefe hocasi (ayni zamanda müdür yardimcisi)
- r senin saçlarin çok güzelmis bir sey soracam senin gittigin berbere erkekleri aliyorlar mi?
- normalde almiyorlar ama size sorun çikaracaklarini sanmiyorum sizi alirlar.
(kahkaha tufani)

* lise yillari tarih dersi;
kiz talebe: hocam ya bisi sorucamsiz neden hiç not tutturmuyosunuz?
hoca: tut kizimseni tutan mi var!

* itü vadi yurtlari sene 2002. o zamanlar bos yataklarda kaçak yatan elemanlar var. gece saat 1'de iki güvenlik elemani kaçak eleman avina çikmislar. x blok xxx numarali odanin kapisini açarlar. içeride elemanin biri ***** film izlemektedir.
güvenliklerden biri çekingen bir sesle sorar:
-sey biz bos yatak bakiyorduk da...
eleman kafasini geri monitöre çevirir filmi izlemeye devam eder ve cevabi yapistirir.
-geçin benim yatak bos!

* yer mku veterinlik fakültesi.erkekler bir bayan ögrenciye saka yapmak isterler.1. siniftaki dandik lab derslerinden birinde tükürük inselenecektir.hoca herkesten kendi tükürügünü incelemesini ister.o sirada ara verilir derse.hoca gelince baslariz incelemeye der.kiz da tükürür lam'in üzerine ve disari çikar.erkekler de lam'i alirlar tükürügün üzerine sperm koyarlar çok az miktarda.derken ders yeniden baslar.hoca eger hareketli bise görürseniz hastasiniz demektir der ögrencilere.kiz mikroskopa bakar ve heyecanla hocaya dogru bakar.yüksek sesle hocaaaaam ben galiba hastayiiiimm bakin oynuyoooo...hoca gelir bakar ve kiza o bomba cevabi verir:
-kizim sen hasta degilsin sadece isin bittikten sonra agzini çalkalamamissin

• Beğen
Tepkiler: FurkanBilge ve Marchegiani

aLone

aLone

Üye
* hülya avsar: "hiç aynaya baktin mi? sen de popstar hali var mi?"
ajdar: "aynaya degil ama size bakinca kendimi bayagi star gibi hissediyorum"

:ehe:ehe

turkıshpower

Üye
* lisenin kantincisi degismis yeni kantinci kimse tarafindan sevilmemektedir. bir grup arkadas kantin de oturmuss sohbet ediyorlar kantincide yanlarina gelir bir kizla sohbete baslar kizin kantinci ile arasi iyidir.
kiz - o köpek çok tatliydi yaaa benim de muhabbet kuslarim var *
kantinci - hayvanlari çok seviyorsun galiba
arkadas - seninle niçin ilgileniyor saniyordun

Gzl xD

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
bernard shaw ile churchil geçinemezlermis.. bir gün shaw churchil'e bi davetiye göndermis not olarak da "size iki kisilik davetiye gönderiyorum. bir dostunuzu alip gelebilirsiniz. tabii dostunuz varsa." churchil hemen cevap gondermis "maalesef o gece baska bir yere söz verdigim için oyununuza gelemicem. ikinci gece gelebilirim tabii oyununuz ikinci gece oynarsa.

cumhuriyet'in ilânindan sonra istanbul'da bir resepsiyon verilir.
davet güzel bir sekilde devam etmektedir fakat ingiliz atesesi olan binbasinin bakislari mustafa kemal'in gözünden kaçmaz.
- pasam kendisine neden ters bir tavir takindigini sordum o da bana mustafa kemal'in çanakkale'de babasini öldürdügünü söyledi.

Bildiğim ve bayıldığım iki atışmadır.

Paylaşım için teşekkürler :)

amedian

amedian

Üye
çok guzeller var :ehe

gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
* yer mku veterinlik fakültesi.erkekler bir bayan ögrenciye saka yapmak isterler.1. siniftaki dandik lab derslerinden birinde tükürük inselenecektir.hoca herkesten kendi tükürügünü incelemesini ister.o sirada ara verilir derse.hoca gelince baslariz incelemeye der.kiz da tükürür lam'in üzerine ve disari çikar.erkekler de lam'i alirlar tükürügün üzerine sperm koyarlar çok az miktarda.derken ders yeniden baslar.hoca eger hareketli bise görürseniz hastasiniz demektir der ögrencilere.kiz mikroskopa bakar ve heyecanla hocaya dogru bakar.yüksek sesle hocaaaaam ben galiba hastayiiiimm bakin oynuyoooo...hoca gelir bakar ve kiza o bomba cevabi verir:
-kizim sen hasta degilsin sadece isin bittikten sonra agzini çalkalamamissin

bu benı en cok guldurenlerden bırıydı :D:D:D:D

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
* Konusma hacettepe üniversitesinde cem yilmaz ile bir hacettepeli arasinda geçmektedir:
çocuk: cem bey basinda sizin hakkinizda karizmatikmis diye söylentiler çikiyor. size göre sizin karizmaniz var mi? eger varsa kaç cm?
cmylmz: valla karizma insanin içinde hissettigi bir seydir. sen içinde kaç cm hissediyorsan benim de karizmam o kadar. *

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
bernard shaw ile churchil geçinemezlermis.. bir gün shaw churchil'e bi davetiye göndermis not olarak da "size iki kisilik davetiye gönderiyorum. bir dostunuzu alip gelebilirsiniz. tabii dostunuz varsa." churchil hemen cevap gondermis "maalesef o gece baska bir yere söz verdigim için oyununuza gelemicem. ikinci gece gelebilirim tabii oyununuz ikinci gece oynarsa.

cumhuriyet'in ilânindan sonra istanbul'da bir resepsiyon verilir.

Bildiğim ve bayıldığım iki atışmadır.

Paylaşım için teşekkürler :)
-Git sor bakalım babasının çanakkalede ne işi vamış
ya süper bir cevap ötesi bende biliyordum ama paylaşımlar için çok teşekkürler:oke:

SucX

SucX

Üye
* 1 yil önce apartmanimizin asansör kapisinda aynen yasanan diyalog:
babam kapiyi çalar tam içeri girmeye hazirlanirken asansör kapisinda komsumuzu ve 3 yasindaki oglunu görür. küçük çocuga kas göz isareti yaparak;
babam: naber delikanli?
çocuk: s.ktir git!
akabinde asansör gelir ve annesi çocugu asansörün içine teper!

Afacan seni :kop2: :ehe

Marchegiani

Marchegiani

Üye
* Geneleve ilk kez gitmis olan bi arkadas sanki oranin demirbasiymis gibi davranmaya çalisarak orada duran bi adama
-bilader muamele kaça(der)
-benimki biraz tuzlu olur(cevabiyla da dönmemek üzere ortamdan kaçar)

* Saga sola laf atan bi denyo bisikletli çok güzel bir kiz görür. bu denyo laf atacak ya...
-bak teker dönüyo.
-(kiz durur ve) o çark sana girse sende dönerdin!!!
:kop2::kop2:

FurkanBilge

Üye
Hepsi de komik :kop:

passiv€ aggressiv€

Üye
:kop::kop::kop::kop::kop::kop:

Th-Sem

Th-Sem

Üye
hepsi güzel sağol .. :D

Mehmettırrek4

Üye
Alın size laf sokma konusunda mastrmaster yapmış biri (Bu arada olayı bizzat ben yaşadım :( ) :
Bi ara kuzenlerle oturuyoruz yaklasik 15 kişi civarı var. Konusu geldi üvey ablama soruyorum konuşan hayvanlar neydi diye. Ablam bana papağan ve sen diyor ortalıktan ooooooo sesleri yükseliyor.Yani anlayacağınız bana laf sokuyor. Ablama biraz gıcık oldum. (Kendisi kufurden hoşlanmıyor) ona dedim ki ne yapacan lan ......ya bak desem verdiği cevaba bak. Cevabı basit sana bakacam. Kuzenlerim artık oooo seslerini bıraktılar reis geçirdi diyorlar. Çok fena laf sokmuştu ablam bana. Yerin dibine gömdü beni. Ard arda 2 defa ağır laf sokmak nedir arkadaş. Çok geçmeden (birkaç gün sonra yani) ablama diyorum bana sende balya balya bulunan şeyden var. Markete gidecem dedim. Bende olup da sende olmayan sadece beyin. Yaw dakika başı laf sokmanın sebebi ne. Saniye başı laf sokuyor zevk de alıyor.

hançer

hançer

Üye
bunlara laf sokma diyorsanız bir nöroloğa görünmenizde fayda var, bu konuda çok ciddiyim.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bunlar fenaymış maxicepin geçmişini gezmek lazım

Üst Alt