A13 Ve A10 Işlemci Arasındaki Fark Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Siz olsaydınız hangisini alırdınız?

• A13 1.4 GHz 512 mb ram 4 gb dahili

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

SquAD_CruEL

Üye
    Konu Sahibi
A13 Ve A10 Işlemci Arasındaki Fark Nedir?
Ben tablet almak istiyorum birinde A13 1.4 GHz 512 mb ram var diğerinde A10 1.4 GHz 1gb ram var. Tabletleri link olarak da atabilirim.
İkisinin arasında kararsız kaldım. Yorumlarınızı bekliyorum. İyi forumlar dilerim.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

cgr03mert

cgr03mert

Üye
aga yanındaki sayıdan da anlasılabilecegi gibi a13 a10dan daha ii nedeni yok cunku sonra cıktı.allwinner markası üretiyo bildigim kadarıyla sana tavsiyem tablet almadan önce içindeki işlemci ve ekran kartı üreten firmaların sitesine bir bak düşük model alma bence su anda allwinnerin en iyi işlemcisi a31s mi neydi öle bişi bu arada benim favorim dark a9745

SquAD_CruEL

Üye
    Konu Sahibi
Ama suda varmış. Ramda önemliymiş.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
ben bugun businnes tab aldım ama çok ısınıyor tek sorun bu birde şarjı uzun gitmiyor

SquAD_CruEL

Üye
    Konu Sahibi
ben bugun businnes tab aldım ama çok ısınıyor tek sorun bu birde şarjı uzun gitmiyor

Ailem dedi almışken iyi olsun. Bizde toshiba aldık AT-10 Ekran karti filan var. ısınma yok denecek kadar az asphalt 8 i oynadim kasma var ama asrka plandaki programlardan dolayi.

HAKAN.TN

HAKAN.TN

Üye
7" tablet istiyorsan "Ainol Novo 7 Venus" iyi bir seçim olur. 4 çekirdek 1.2Ghz işlemci, 1gb ram, Android 4.1 ve HD ekran

SquAD_CruEL

Üye
    Konu Sahibi
7" tablet istiyorsan "Ainol Novo 7 Venus" iyi bir seçim olur. 4 çekirdek 1.2Ghz işlemci, 1gb ram, Android 4.1 ve HD ekran
Ben toshiba aldim memnunum oda dedginiz gibi fark 10.1 inc dual core tegra 1.3 Ghz android 4.2

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
tüketici hilesi bunlar.. İnanma 1 gb ram olanından al

SquAD_CruEL

Üye
    Konu Sahibi
Bende oyle yaptim hm daha iyisini aldim biraz kazik yedik gibi geldi ama hayirlisi

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
@SquAD_CruEL iyisini yapmıssın takma

Üst Alt