[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1

Sponsorlu Bağlantılar

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1

Not : Bu Rom Galaxy Ace 2 İçindir !

Neler Çalışıyor

Ses
Arama Yapma ve Alma
GPS
Pusula
Yakınlık Sensörü
Wifi
Bluetooth
USB Depolama
Donanım destekli grafiksel işlemler
Donanım destekli video oynatma
Youtube HQ
Kamera
Torch ( El Feneri )
Wifi/USB tethering
Vsync

Tam emin değilim cihaz elimde yok test edemedim çalışmayan birşey varsa siz söyleyin ben konuyu ona göre düzeltirim
Video :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İndirme Linki :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: soyupakhasan, enessene52, ceyhuncu ve 1 kişi daha

The Shadow

The Shadow

Üye
ben bunu geçen ay ilk çıktığında yüklemiştim ama neyse çevirmek için uğraşmışsındır baya yine de :tşk:

Portagas

Portagas

Üye
Teşekkürler hocam

ceyhuncu

Üye
Kullanan arkadaşlar bi yorum yazarlarsa bizede bilgi vermiş olurlar rom nasıl sorunları var mı?

The Shadow

The Shadow

Üye
Kullanan arkadaşlar bi yorum yazarlarsa bizede bilgi vermiş olurlar rom nasıl sorunları var mı?
arada sırada sesi çıkmaz romu yükledikten sonra hızlı kurulumu tamamlayıp ses kısma tuşuna 1 kez basman gerekir yoksa birisi seni aradığı zaman telefon çöküyor bunun dışında başka sorunu yok ace 2 için olan en hızlı ve stabil cm :) :good:

ceyhuncu

Üye
Kurdum arkadaşlar bu romu çok stabil sanki daha öncede kullandım ama o daha yavaştı hiç bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar inşallahta karşılaşmam en iyi jb romu bu ace 2 için teşekürler paylaşan arkadaşa.

The Shadow

The Shadow

Üye
yeni sürüm :
konuya ekleyin pls :)

• Beğen
Tepkiler: blackcat67

ceyhuncu

Üye
Farkı ne bunun şimdikinden?

enessene52

enessene52

Üye
su ses kısma olayı tam olarak nedir ? yeni rom yüklenince dosyalarım,programlarım gidermi ? bu romda root varmı ? oyun performansı nasıl ? son sorum hafıza yer değiştirmesi yapabilirmiyim bu romda ?

The Shadow

The Shadow

Üye
su ses kısma olayı tam olarak nedir ? yeni rom yüklenince dosyalarım,programlarım gidermi ? bu romda root varmı ? oyun performansı nasıl ? son sorum hafıza yer değiştirmesi yapabilirmiyim bu romda ?
1-Programlarının yedeğini alırsan gitmez.
2-Evet root var.
3-Oyun performansı için 2.3.6 öneririm ama bunun ki de idare eder.
4-Evet yaparsın bununla ilgili bir konum var. Link :
https://www.maxicep.com/forum/konu/ace-2-cm10-10-1-icin-vold-fstab-hafiza-yer-degistirme.844665/
Bir beğeni yeter :)

• Beğen
Tepkiler: enessene52
The Shadow

The Shadow

Üye
beğenilerim sana feda olsun :) bu gapps normal google play'mı ne farkı var ?
evet :) içinde tüm google uygulamaları var (google+,gmail,google play) neden kuruyoruz dersen romun içinde yok biz ayrıyetten kuruyoz :)

• Beğen
Tepkiler: enessene52
The Shadow

The Shadow

Üye
arkadasımız bu romun nası yükleneceğini anlatmamıs nasıl rom yuklendiğini nereden bulabilirim ?
çoğu rom genelde aynı şekilde yüklenir ama ufak tefek farklılıklar olabiliyor şimdi ben sana kısaca anlatayım :) :eller:1-telefonda jb olması lazım (4.1.2) romu ve gapps ı indirip harici sd karta at
2-dosyayı indir harici sd karta at
3-telefonu kapatıp recovery moda al (güç+orta tus+ses açma)
4-apply update from external storage seç+attığın dosyayı seç (ses tuşlarıyla aşagı yukarı hareket etcen güç tuşuyla seççen)
5-cwm açılcak aynı şekilde wipe data/factory reset seç (her şey aynı sadece orta tuşla seçiyon)
6-bitince install zip from sdcard-choose zip from sdcard-romu seç
7-aynı şekilde gapps seç
8-geri tuşuna bas sonra reboot system now seç ve 5-10 dk bekle telefon açılcak
9-aynı romu yükler gibi daha sonra hafıza yerlerini değiştir tek fark wipe data yapmana gerek yok
İyi şanslar... :) (bu da konuya eklenirse sevinirim bilmeyenler var :D)

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan ve enessene52
enessene52

enessene52

Üye
çoğu rom genelde aynı şekilde yüklenir ama ufak tefek farklılıklar olabiliyor şimdi ben sana kısaca anlatayım :) :eller:1-telefonda jb olması lazım (4.1.2) romu ve gapps ı indirip harici sd karta at
2-dosyayı indir harici sd karta at
3-telefonu kapatıp recovery moda al (güç+orta tus+ses açma)
4-apply update from external storage seç+attığın dosyayı seç (ses tuşlarıyla aşagı yukarı hareket etcen güç tuşuyla seççen)
5-cwm açılcak aynı şekilde wipe data/factory reset seç (her şey aynı sadece orta tuşla seçiyon)
6-bitince install zip from sdcard-choose zip from sdcard-romu seç
7-aynı şekilde gapps seç
8-geri tuşuna bas sonra reboot system now seç ve 5-10 dk bekle telefon açılcak
9-aynı romu yükler gibi daha sonra hafıza yerlerini değiştir tek fark wipe data yapmana gerek yok
İyi şanslar... :) (bu da konuya eklenirse sevinirim bilmeyenler var :D)
cok saol kardesim ya bu saatte yardım ettin bana rom dosyalarınıda sd karta atıyoruz demi.

enessene52

enessene52

Üye
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow

Üst Alt