Öneri Lumia 925 Aldım Ama Bi Sorunla Karşı Karşıyayım.

Sponsorlu Bağlantılar

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 Aldım Ama Bi Sorunla Karşı Karşıyayım.
Arkadaşlar nokia lumia aldım ama bi sorun çıktı. Biriyle telefon görüşmesi yapacağımda sesi hoparlöre verirsem karşı tarafın sesi geliyo ama normal konuşma yaparken sesi duyamıyorum . ne yapacam yardım edın

osmanmert99

osmanmert99

Üye
İlginç ne kadar oldu alalı?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
hiç ses gelmiyor mu yoksa az mı geliyor

alical33

alical33

Üye
bi kapatıp açmayı deneyin sorun kalıcıysa servisten başka çare yok gibi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ayarlara girip ses ardından ekolayzeri aç. Eğer ekolayzere mudahele edebiliyorsan kulaklığı tak çıkart. Sorun duzelicektir

• Beğen
Tepkiler: MEnesCansiz
Dejavuex

Dejavuex

Üye
bi hard reset at bakalım tekrar sorun devam ediyo mu bak ediyosa fikrim yok fakat garantiya gitmesi gerekcek

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hiç sıfırlamaya gerek yok. Cihaz kulaklık takılıymış gibi tepki veriyor şu anda. Sorun kulaklık yerinde. Kulaklık takıp çıkartın sorun düzelmezse servise vermek zorundasınız ki yeni aldığınız için değişim de isteyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: zaferozkan
YkPkY

YkPkY

Üye
mantıklı

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Ali Kemal abi noktayı koydu :locked2:

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
İlginç ne kadar oldu alalı?
dün aldım
hiç ses gelmiyor mu yoksa az mı geliyor
hiç gelmiyo ... ama hoparlöre verirsem geliyo ... arama yaparken böyle dıııt dıııtt diye çalar ya o bile gelmiyo ..:)
ayarlara girip ses ardından ekolayzeri aç. Eğer ekolayzere mudahele edebiliyorsan kulaklığı tak çıkart. Sorun duzelicektir
yanı kulaklık takılı gibi algılıyo diyosunuz öylemi .. peki normal nokia müzikten müzik çaldığımdada hoparlörden çalıyo .. eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı ondanda sez çıkmazdı yanlıs ttahmin etmiyosamm :S :(( ama belkide dediğiniz gibidir ben pek anlamam wp8 den
bi hard reset at bakalım tekrar sorun devam ediyo mu bak ediyosa fikrim yok fakat garantiya gitmesi gerekcek
tavsiyen için teşekkür ederim ama hard resetle gerçekten ugrasamam daha dün aldım telefonu .. götürsem iade şansım olur heralde
hiç sıfırlamaya gerek yok. Cihaz kulaklık takılıymış gibi tepki veriyor şu anda. Sorun kulaklık yerinde. Kulaklık takıp çıkartın sorun düzelmezse servise vermek zorundasınız ki yeni aldığınız için değişim de isteyebilirsiniz.
nokia muzikten müzik açtıgımda hoparlördden çalıyo ama :( odamı öyle çalar normal şartlarda ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
dün aldım
hiç gelmiyo ... ama hoparlöre verirsem geliyo ... arama yaparken böyle dıııt dıııtt diye çalar ya o bile gelmiyo ..:)
yanı kulaklık takılı gibi algılıyo diyosunuz öylemi .. peki normal nokia müzikten müzik çaldığımdada hoparlörden çalıyo .. eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı ondanda sez çıkmazdı yanlıs ttahmin etmiyosamm :S :(( ama belkide dediğiniz gibidir ben pek anlamam wp8 den
tavsiyen için teşekkür ederim ama hard resetle gerçekten ugrasamam daha dün aldım telefonu .. götürsem iade şansım olur heralde
anlamana gerek yok bana da aynısı olmuştu. Kulaklık yerine ya bir şey kaçmıştır ya da jack takılı kalıp kulaklık varmış gibi algılıyor. Kulaklık takılı gibi algıladığı için sesi ahizeye vermiyor.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bak ya ahize bozulmuştur yada yazılımsal olarak sorun vardır.

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
telefonunu dün almışsın, geri götür. itiraz et değiştirsinler. eğer yine olmazsa zaten servise vermek zorundasın.
eywallah sagolasın .. yorum yazan herkes sagolsun ... yardımcı oldunuz.. inş gidip değiştirebilirsem değiştirecem..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yapman gereken şey basit kulaklığı takıp çıkart ve dene. Zaten ayarlara girip ses'ten ekolayzeri ayarlayabiliyorsan sorun benim dediğim gibi kulaklık takılı algılıyor demektir.

• Beğen
Tepkiler: vampir_506 ve Esendağlı

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
yapman gereken şey basit kulaklığı takıp çıkart ve dene. Zaten ayarlara girip ses'ten ekolayzeri ayarlayabiliyorsan sorun benim dediğim gibi kulaklık takılı algılıyor demektir.
hemen ddeniyrum abicim..
sese girdim ve ekolayzer yeri cıktı karsımaa ... aşağı taraf full mavii ... ön ayar yok yazıyo onu değiştirmeyi deniyorum ama aktif değil .. üsttede bu ayarın çalışması için kablolu kulaklık kullanmanız gerekiyo diyo .. peki şimdi ne olcak. .bildigin bi ayar felan varmı düzeltebileceğim ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ayarlardan değil kulaklığı tak çıkart bir iki kere.

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
ayarlardan değil kulaklığı tak çıkart bir iki kere.
iyi güzel diyon abicimde .. ben kulaklıgı takıp çıkarsam bile düzelip düzelmedigini anlayamam . gece gece kimi arrayıpta denicem ben bunu :(:( .. yarınn biraz ugrasıyım dedigin gibi kulaklıktan olabilr. sagolasnn kardşm

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
444'lü numaralar ne güne dturuyor. :)

• Beğen
Tepkiler: sekajmer

Üst Alt