Öneri Lumia 925 Aldım Ama Bi Sorunla Karşı Karşıyayım.

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
operatörü aramak bile yeterli.
pek uğraşmak istemiyor anlaşılan.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşım sorunun muhtemelen soft reset ile çözülecektir. Ses kısma tuşuyla birlikte güç tuşuna 10 saniye basılı tut. Telefon titreyip yeniden başlayacak. Açılınca sesi bir kontrol et bakalım.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
sonuç ???

PureFood

PureFood

Üye
bende de çok nadir de olsa kulaklığı takınca ses ayarlarını kontrol edemememe sorunu oluyor. kulaklığı takıp çıkarıyorum düzeliyor. en guzeli soft reset Özgür abinin dediği gibi bence

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
bu soft reseti atarsam telefona yüklediklerim silinir mi .. ? format gibi bişeymi yani buu

alical33

alical33

Üye
bu soft reseti atarsam telefona yüklediklerim silinir mi .. ? format gibi bişeymi yani buu
verilerine bişey olmaz ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basılı tut telefon bi kapanıp açılcak hepsi bu yanılmıyorsam

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
tamam denıcem birazdan cok sagolun

alical33

alical33

Üye
tamam denıcem birazdan cok sagolun
rica ederim inşallah sorun düzelir düzelmezsede 10 günü doldurmadan servisle irtibata geçin ilk 30 gün içinde telefonda sizden kaynaklı bi arıza olmaz ve onarım için parça değişimi vs bi durum olursa cihaz ayıplı mal olarak kabul edilir ve değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
sagolasın kardeşim ... bilgilendirdiğin için ... bayram tatili çıksın garantiye gönderecem

0MG90

0MG90

Üye
servise ver bence

Son düzenleme:
hasansen_83

hasansen_83

Üye
:) belki ses kısıktır ya olamazmı ona baksın bı arama esnasında ses açma yerinden sesı kontrol et

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
:) belki ses kısıktır ya olamazmı ona baksın bı arama esnasında ses açma yerinden sesı kontrol et

denedim onuda ilk zamanlar olmadı .. ama soft reset attım az önce şimdi bidaha bakacam düzeldimi diye

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Kesinlikle servise verme direk değiştir çok çekiyorum bu servislerden hala telefonumdaki sorunlar çözmediler, telefon iadesi iste.

alical33

alical33

Üye
Kesinlikle servise verme direk değiştir çok çekiyorum bu servislerden hala telefonumdaki sorunlar çözmediler, telefon iadesi iste.
servise vermeden değişim olması için ilk 1 hafta içinde aldığı yere götürmesi gerekiyordu ama şuan öyle bir hakkı yok

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar..soft ve hard reset attım düzelmedi..kulaklık takılı kalma olayıda yok... Bu telefonun sorunu nedir yahu... Büyük ihtimalle serviste yapamayacak ..peki yapamazsa telefonu dwğiştirirlermi... Servis telefonumu açıp parça değiştirmez umarım...

YkPkY

YkPkY

Üye
vereceksin başka şansın yok.parça değişecek

angel_eren

angel_eren

Üye
servis yolu görunmus gibi :/

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar telefonum servise gitti ve 16 gün olmadı .. yanlıs hatırlamıyorsam tüketici haklarına göre 20 gün içinde vermezlerse telefonumu yenisini vermek zorundalar ... ??? sizce ne yapmalıyım eğer 20 günü geçerse ..

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Arkadaslar telefonum servise gitti ve 16 gün olmadı .. yanlıs hatırlamıyorsam tüketici haklarına göre 20 gün içinde vermezlerse telefonumu yenisini vermek zorundalar ... ??? sizce ne yapmalıyım eğer 20 günü geçerse ..
3 kez değişim yaptırmış biri olarak sana yardımcı olabilirim. Özelden mesaj attım bak

Üst Alt