Öneri Lumia 925 Aldım Ama Bi Sorunla Karşı Karşıyayım.

Sponsorlu Bağlantılar

themardinli

themardinli

Üye
Abi direk değişim istiyorum se

serecans

serecans

Üye
öyle bir sorunun varsa direk değişim iste bence malum servise göndip tamir yaptıranlar pek te memnun değil benim 620 dede cızırtılı geliyordu 925 te cam gibi

alical33

alical33

Üye
20 iş günü olması lazım buda tam 4 hafta demek oluyor 4 hafta geçtikten sonra yenisini vermek zorundalar

vampir_506

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar en son sordugumda parça bekliyor yazıyor demişti telefonu aldıgım yer.. dün ailem sormuşş ve teelfon değişecek demişler ... yeni telefon gönderilecekmiş gelince bana haber eeedeceklermiş .. peki ben 3 haftadır telefonsuz kaldım kafayı yedim vee biraz daha beklememi istiyorlar benden bu nasıl iştir böyle .. ne zamana gelir sizce arkadaslar bu konularda tecrübesi olan arkadaslarım varsa yardımcı olabilirlermi

alical33

alical33

Üye
arkadaslar en son sordugumda parça bekliyor yazıyor demişti telefonu aldıgım yer.. dün ailem sormuşş ve teelfon değişecek demişler ... yeni telefon gönderilecekmiş gelince bana haber eeedeceklermiş .. peki ben 3 haftadır telefonsuz kaldım kafayı yedim vee biraz daha beklememi istiyorlar benden bu nasıl iştir böyle .. ne zamana gelir sizce arkadaslar bu konularda tecrübesi olan arkadaslarım varsa yardımcı olabilirlermi
servisten yedek cihaz talep edebilirsiniz 30 gün içinde parça değişimi olacağı için yeni telefon gönderecekler nokiayı sürekli arayıp taciz edin işlemleriniz daha hızlı gerçekleşebilir

Üst Alt