Haber Nokia Lumia 1020 Ile Okan Bayülgen'in Kadrajından Istanbul

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 1020 Ile Okan Bayülgen'in Kadrajından Istanbul
Bugün Türkiye lansmanı yapılan Nokia Lumia 1020 aslında uzun zamandır ülkemizde seçilmiş bazı ünlüler tarafından kullanılıyordu.Bu ünlülerden birisi de şov dünyasının duayenlerinden birisi olan Okan Bayülgen'di.

Nokia'nın uzun zamandır beklenen 2. nesil 41MP kameralı telefonu Nokia Lumia 1020 ile efsaneler şehri İstanbul'u fotoğraflayan Okan Bayülgen ''Kendi Efsanesinin Peşinde'' fotoğraf sergisini yarattı.

Okan Bayülgen bu çalışmasıyla ilgili, ''Hayat o kadar hızlı akıyor ki yaşadığımız şehrin,içinde bulunduğumuz ortamın detaylarını kaçırıyoruz.Büyük resme odaklanıoruz ama o büyük resmi oluşturan ve aslında hikayenin gizlendiği küçük detayları kimi zaman gözden kaçırıyoruz.Nokia Lumia 1020 ile bir sergi yaratmaya karar verdiğimde,efsaneler şehri İstanbul'un detaylarına inmek istedim.41 megapiksellik kamera ile büyük fotoğrafı görüntülerken,o büyük fotoğrafın içindeki detaylara inmeye,ilk bakışta görünmeyen ama içine girdiğinizde farkına vardığınız tatları ve keşfedilmeyenleri keşfetmeye çalıştım.''

dilerseniz Okan Bayülgen'in kadrajından efsaneler şehri İstanbul'u hep birlikte keşfedelim:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: skynet, Invoke ve n000k

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
20 mb fotoğraf ne demektir ya açmıyor ttnet :D

• Beğen
Tepkiler: bbakkus ve ON9
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Teşekkürler TTNET .:bann:

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Fotoğraf açılmıyo evet :D

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Fotoğrafçıların şahlarından biri olan Kaan Okan Bayülgen Lumia 1020'nin reklamını en iyi yapabilecek insanlardan biri kanımca :nargile:

By_Casparov

By_Casparov

Üye
kalite süper ya.8209x4636 çözünürlük :aha:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: Okan Bayülgen harikalar yaratmış 1020yle :alkis: videosunu izledimde çok güzeldi

• Beğen
Tepkiler: Secret26
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
:bann:açamadım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
arkadaşlar aslında fotoğraflar çok daha fazla. Eklenti sınırı olan 20mb'ın altındaki resimleri ekleyebildim. İsteyen olursa dosya olarak da paylaşırım.

PureFood

PureFood

Üye
vay be fotoğraf bu aga :D

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ali kemal abi bana dosya olarak gönderirmisin masaüstü resmi yapacağımda :D

HackerEdit53

HackerEdit53

Üye
Okan Bayülgen akıllı telefonlara karşıydı.Demek ki yola gelmiş.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Okan Bayülgen akıllı telefonlara karşıydı.Demek ki yola gelmiş.
evet hala daha nokianın eski kamerasız telefonunu kullanıyormuş. Ama Lumia1020 için: bizi çok sinirlendirdi,biz ki bu işle profesyonel olarak uğraşan bir ekibiz bizleri hayretler içinde bırakan performansıyla beni bile akıllı telefon kullanmaya itti diyor.

cyborg78

cyborg78

Üye
Sağa tarafa baktığın zaman o mimaremi, kulemi neyse, orası buğulu gibi duryo, eh haliyle teknoloji hatası olabilir nede olsa 38 mp'le çıkmış foto :bleh: .d

PureFood

PureFood

Üye
Nokia Okan Bayülgeni bile yola getirmiş :D

yasirtaha

yasirtaha

Üye
o akıllı telefonlara yine karşı çünkü bu telefon süper yetenek

Invoke

Invoke

Üye
Valla, 1020 çok hoşuma gitti ağalar :ehe