Telefon Alacağım,bakarmısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Alacağım,bakarmısınız.
Hepinize günaydın...

İki telefon kullanıyorum ve cihazlarımı yenileyeceğim;

Wawe II vardı onun yerine 700 TL ye LG NEXUS 4 buldum.Sizce nasıl bir telefon ? O fiyata alınır mı ?

Son olarak elimdeki S3'ü[1 YIL GARANTİ] NOTE II ile kafa kafaya yada 100-200 TL vererek takas edebilirmiyim,etmelimiyim ?

The Shadow

The Shadow

Üye
sana da günaydın kardeşim bulduğun cihazların fiyatları çok iyi ama nexus iyidir :D 700 tl nexus için çok iyi bence :) arkasında koskoca google var ilk güncellemeler hep nexus a sonuçta :D

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
sana da günaydın kardeşim bulduğun cihazların fiyatları çok iyi ama nexus iyidir :D 700 tl nexus için çok iyi bence :) arkasında koskoca google var ilk güncellemeler hep nexus a sonuçta :D
Sağol,yorumun için teşekkürler.Bakalım diğer arkadaşlarada ne diyecekler :)
Ama arkasındaki yazı hoş değil :D

Invoke

Invoke

Üye
Günaydın...
Nexus 4 yine güncellemesini alacaktır ve performansı da sağlam bir telefon ama işte kamerası hoparlörü bir tık geride kalıyor. Ve bence çok hoş bir cihaz değil, Note II tercih ederdim.

zx6r

zx6r

Üye
Not II al. iphone falan bulaşma ios 7 ile cinnet geçirirsin.

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
Evet Nexusu alacağım fakat S3 kalcak hepinize teşekkürler :bira:

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
Saol :)Arkadaşlar ben alcam ama 5 i ne zaman kaça çıkar ?Nexus 5 çıkçakmış ben bu Nexus 4'ü rahat 2 yıl kullanabilirmiyim?

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 5 bu ay içinde duyurulur yakın zaman satışa sunulur. Sana kalmış kullanadabilirsin sıkıladabilirsin.
4ü sıfır alıyorsan bence bekle 5i al :D

The Shadow

The Shadow

Üye
Saol :)Arkadaşlar ben alcam ama 5 i ne zaman kaça çıkar ?Nexus 5 çıkçakmış ben bu Nexus 4'ü rahat 2 yıl kullanabilirmiyim?
kullanırsın tabii 5 ne zaman çıkcak bilmiyorum ama bende çıkınca almayı düşünüyorum :)

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: Fiyatı ne kadar olur ki ?