Telefon Tavsiyesi Max 1100 TL Telefon Alacağım !

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Beyler o zaman nereden alayım ? Türkcell 1300 tl ye satıyor Teknosa 1400 Bu kadar param yok Hepsiburada.com iyi bence Telefon arzalanırsa Nokia core mağzasına veririm servise gider

Polymath

Polymath

Üye
Ehocam 200tl eksik verip cope atmak istiyorsanız paranızı birsey diyemem.. Uyarmak bizim gorevimiz

0MG90

0MG90

Üye
1300 lira vereceksen ithalatçı garantili Z2 al daha iyi

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

ensarrodi

Üye
İlk olarak ascend g7 öneririm 900 liraya g2 fen bu telefona geçenler memnun paranın cebinde kalsin

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Gözümde keskin Lg g2 var :) Nokia 500 ü 2 gün önce sattım :) 200TL ye

azattt

azattt

Üye
G2 ne kadar iyi güçlü bir cihaz olsa da hafza kart girişi olmaması kötü.
S4
Note3 Neo
Huawei G7
S5 Mini
veya Samsung E5 telefonuna bakmanı öneririm.

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
G2 ne kadar iyi güçlü bir cihaz olsa da hafza kart girişi olmaması kötü.
S4
Note3 Neo
Huawei G7
S5 Mini
veya Samsung E5 telefonuna bakmanı öneririm.
Samsung un iğrenç Pahallı para etmez Telefonlarını almam Samsung Hatadır Note 4 hariç , Benim için hafıza kartı önemli değil 28 GB yeter bana + PC yede Atabilirim yani :)

• Beğen

marowak

Üye
oppo find 7 veya 7a bulabilirsen arama baskasını

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
oppo find 7 veya 7a bulabilirsen arama baskasını
Oppo one plus Olsa onuda düşünebilirdim , Ama lg g2 Ye Romlarla Çok güzel yapabiliyoruz onu çok sevdim ve Şarzı 1.5 gün gidiyo

• Beğen
Tepkiler: T3KKRAL
T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
Samsung note serisi ve s serisi olmak üzere hepsini kullandım inceleme fırsatım oldu. Bu benim tercihim kimsenin telefonunu kötülemek yermek degil ama samsung alıcaksam note serisi harici bir daha kesinlikle almam.

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Samsung note serisi ve s serisi olmak üzere hepsini kullandım inceleme fırsatım oldu. Bu benim tercihim kimsenin telefonunu kötülemek yermek degil ama samsung alıcaksam note serisi harici bir daha kesinlikle almam.
Yani ,Note 4 Alınır bence sağdece gerisi çöp, A serisi felan çıkarmış İnceledim Kasa Kalitesiz , Gorilla glass 4 varmış Ama T50 nin Ekrandan berbat , Birde A5 in fiyatı 1.500 TL den 1.100 TL ye bir anda indi Çok garip