Telefon Tavsiyesi Max 1100 TL Telefon Alacağım !

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Max 1100 TL Telefon Alacağım !
Beyler 2 gün içinde Syambian telefonum 200 TL ye satıyorum kesin ,
Yazgünü Yeni bir Android alacağım 0 el Note 2 850 TL Gittigidiyor.com da , Lg g2 de 1087 TL Kliksa.com da Bu yaz İkisinden birini düşünüyorum Bana Performans lağzım ,
Ve ikisini kıyaslarsak hangisi uygun ?
[Kuzenimde note 2 vardı Arabada bırakmış hırsızlar sabah sabah kırıp almışlar İSTANBUL da ]

• Beğen
Tepkiler: T3KKRAL

avast

avast

Üye
G2 tabiki

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
vaziyet onu gösteriyor ki alana kadar konu açacaksın ve bu son diyeceksin, yazgünü dediğine göre de hala kesinlik kazanmış değil..
en iyisi bir konudan devam etmek

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
al bi tane zenfone 6 büyük ekranın tadını çıkar kardeş note 2 ye vereceğin parayla zenfone 6 alabilirsin bende kullandım gayet hızlı ve akıcı hemde yeni model yani paranda cebinde kalır tam bir fp canavarı telefon almış olursun ama illla ikisinden birisi dersen tabiki de g2 :oke:

Son düzenleme:
  • Beğen
mrzstyl

mrzstyl

Üye
G2 özellik olarak NOTE II den iyidir G2 al...:oke::oke::oke:

• Beğen

MaxipmaN

Üye
19k antutu alan zenfona bulasmam 1100 verebilecekken almam yani, performans olarak g2 önde

• Beğen
caps6

caps6

Üye
ikisi arasından g2. Sonuçta daha yeni bir telefon

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Telefonumun imei si klonlanmıştı sağdece benim hatla Çalışıyodu Vereceğim kişinin hattına ayarladım Yarın Yazılım attırcam sonra vericem Adama :) Mesut Abi kesin Tatilde ama
Nisanda da Leptop alıyorum Telefon Eylule kadarda gecikebilir

caps6

caps6

Üye
eylüle kadar yeni telefonlar çıkar.Zenfone 2 gelecek

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
eylüle kadar yeni telefonlar çıkar.Zenfone 2 gelecek
Zenf 2 de sırf 4GB ram var diye onu almam , 2GB lik modelide varmış ama İşlemciyi kısmışlar , Yok be aga Ben Markadan vaz Geçmem Dayımda Zenf 6 aldı wifi az çekiyo ve Viber gibi uygulamalarda Karşıya arada ses gitmiyo ve cazirti var Markadan vaz geçmem yani :)

caps6

caps6

Üye
Zenf 2 de sırf 4GB ram var diye onu almam , 2GB lik modelide varmış ama İşlemciyi kısmışlar , Yok be aga Ben Markadan vaz Geçmem Dayımda Zenf 6 aldı wifi az çekiyo ve Viber gibi uygulamalarda Karşıya arada ses gitmiyo ve cazirti var Markadan vaz geçmem yani :)
evet zen 6 da o sorun çıkabiliyor iki tanıdığımda zenfone 6 var birinde sesde felan hiçbir sorun yok diğerinin telefonunda senin yazdığın sorundan vardı servis anakartını değiştirdi.

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
LG G2 al o zaman

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
G2 ve Note 2'nin pili pişman etmez işlemci yeniliğinden ve ekranın daha kaliteli olması G2'yi öne çıkarıyor bu yüzden G2 al derim.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
G2

• Beğen
Polymath

Polymath

Üye
lg G2 yi sakin paralel ithalat alma kliksadan pisman olursun. Alirsanda dua et bozulmasin... Servise giden urunlere su temasi var diyip garanti disi birakiyorlarmis. Burda bir arkadas paylasmisti
Telses garanti diye

• Beğen
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
lg G2 yi sakin paralel ithalat alma kliksadan pisman olursun. Alirsanda dua et bozulmasin... Servise giden urunlere su temasi var diyip garanti disi birakiyorlarmis. Burda bir arkadas paylasmisti
Telses garanti diye
Hepsiburada.com dan alınırmı lg g2 ?

Bülent872

Bülent872

Üye
Hiç bir zaman Samsung düşünme pişman olursun Lg G2 Gayet iyi bir telefon

• Beğen
Bülent872

Bülent872

Üye
Note3 kullanmadım ama S5 ve bir çok modelini kullandım bu benim görüşüm.