Telefon Alacağım,bakarmısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

The Shadow

The Shadow

Üye
Çünkü 1500 ten çıkarsa kim bilir ne zaman 4 ün fiyaına düşerŞimdi de HTC ONE X gelmiş 700 e ne alcam ben ya :D
one x o kadar iyi değil nexus 4 daha iyi one x e göre ama one bulurum ucuza diyosan al derim ben :D

Invoke

Invoke

Üye
Saol 800 e LG G var o nasıl ?

İyidir. Nexus 4 ile aynı donanıma sahip zaten. Ama nexus 4 4.3 kullanırken G 4.1.2de ve nexus 4'ün daha çok yolu varken G hala 4.1.2de olacak.Kamerası, Nexus 4den iyidir (youtubedan bakabilirsin karşılaştırmalara)

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
Kamera önemli değil anlaşılan Nexus 4 alcam :P:Bugün almaya gidiyorum sıfır nexus 4 hepinize tşkkrler arkadaşlar.

forever_

forever_

Üye
nexus 4 ü aldın mı memnun musun yada ne zaman alıcan bende almayı düşünüyorum da kafam karıştı aldığın zaman bir iki video foto fln at

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
nexus 4 ü aldın mı memnun musun yada ne zaman alıcan bende almayı düşünüyorum da kafam karıştı aldığın zaman bir iki video foto fln at
Almadım daha bugün yarın alcam.SS atarım sana :thumbup:

KayraBey

KayraBey

Üye
İyi günlerde kullanın

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Hayırlı olsun.

forever_

forever_

Üye
hayırlı olsun şimdden güle güle kullan

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:

The Shadow

The Shadow

Üye
hayırlı olsun :)

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:

forever_

forever_

Üye
telefonu aldın mı

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
gelcek kargoda :)

anilari35

anilari35

Üye
Discovery al tek cihaz kullanirsin cift hatti var ben kullaniyorum gayet memnunum insanlar su onyargilarini yikmak zor

Onyargilari yikmak atomu parcalamaktan zor demislerBide 700 e nasil buldun nexus 4

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
Discovery al tek cihaz kullanirsin cift hatti var ben kullaniyorum gayet memnunum insanlar su onyargilarini yikmak zor

Onyargilari yikmak atomu parcalamaktan zor demislerBide 700 e nasil buldun nexus 4
Yok ondan vazgeçtim 1.100 e alıyorum.