Uygulama Yanlış Rom Yükledimm!!

Sponsorlu Bağlantılar

Matetuay

Üye
    Konu Sahibi
Yanlış Rom Yükledimm!!
Merhaba arkadaşlar. Ben i 9003 cihazıma s3 mini romu yüklemeye çalıştım biile bile Bozulsun istedim telefonum Çünkü nefret ettim artık telefondan Elimda başka telefonlar var ama bu oldukça bunu kullanıyordum Bende bozulsunda elimden düşsün istedim Odinle yüklemeye çalıştım ama olmadı tabi Download mode da kaldı pili çıkartıp taktım açmaya çalıştım küçük bir telfon ve pc simgesi çıkıyor arada da ünlem var aynı şey recovery mode a alırken de çıkıyor Download mode çalışıyor Ne oldu bu telefona yine tamir eedilir mi?

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben i 9003 cihazıma s3 mini romu yüklemeye çalıştım biile bile Bozulsun istedim telefonum Çünkü nefret ettim artık telefondan Elimda başka telefonlar var ama bu oldukça bunu kullanıyordum Bende bozulsunda elimden düşsün istedim Odinle yüklemeye çalıştım ama olmadı tabi Download mode da kaldı pili çıkartıp taktım açmaya çalıştım küçük bir telfon ve pc simgesi çıkıyor arada da ünlem var aynı şey recovery mode a alırken de çıkıyor Download mode çalışıyor Ne oldu bu telefona yine tamir eedilir mi?
servis

hizan

hizan

Üye
Orjinal rom at düzelir

Matetuay

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler etkili bozamadım yaniii :))orjinal rom attım samsung yazısında takılıyor ne yapabilirim?

oznkrts

oznkrts

Üye
PARAM_I8190 adlı dosyayı gogleden indir telefona flaşla açılır

The Shadow

The Shadow

Üye
PARAM_I8190 adlı dosyayı gogleden indir telefona flaşla açılır
adamın cihazı s3 mini değilki :)
Teşekkürler etkili bozamadım yaniii :))orjinal rom attım samsung yazısında takılıyor ne yapabilirim?
wipe data cache yap yine açılmazsa senin cihazınında 3 parçalı romları vardır :) önce onu atarsın düzelir :)bu arada telefonu etkili bozmak istiyosan rom yüklerken odinden kabloyu çek çıkar %100 etkilidir :D

oznkrts

oznkrts

Üye
Hay aksi onu unutmuşum :D

Matetuay

Üye
    Konu Sahibi
adamın cihazı s3 mini değilki :)
wipe data cache yap yine açılmazsa senin cihazınında 3 parçalı romları vardır :) önce onu atarsın düzelir :)bu arada telefonu etkili bozmak istiyosan rom yüklerken odinden kabloyu çek çıkar %100 etkilidir :D

içine limon suyu döktüm açılmadı ertesi gün inşallah yapılmaz da kurtulurum :D

Invoke

Invoke

Üye
Telefon bozuyon.Gerçi ben de aypon3gs kırmıştım, ama dün üzüldüm keşke kırmasaydım :/

The Shadow

The Shadow

Üye
içine limon suyu döktüm açılmadı ertesi gün inşallah yapılmaz da kurtulurum :D
:D böylesini hiç görmemiştim yaw :D
teşekkür ederim ama o yazılımı bozulsun diye attım sonra orjinal roma döneyim dedim ikinci samsung yazısında kalıyodu bende içine limon suyu döktüm artık açılmıyor inş. yapılmaz :D
neden öyle ddedin ki??
o daha çok donanımı bozma amaçlı olmuş ama neyse :D

Matetuay

Üye
    Konu Sahibi
Telefon bozuyon.Gerçi ben de aypon3gs kırmıştım, ama dün üzüldüm keşke kırmasaydım :/

valla o telefonu bi kullansan intihar sebebi sende bozmak isterdin şu an tamirde ama :(((
:D böylesini hiç görmemiştim yaw :D

o daha çok donanımı bozma amaçlı olmuş ama neyse :D

sonuç olarak telefonum yapılmasında nesi bozulursa bozulsun :D bir daha android mi tövbee :D inşallah yapılmaz da kurtulurum :D

Invoke

Invoke

Üye
Hayırlısı olsun kardeş...

The Shadow

The Shadow

Üye
Hayırlısı olsun kardeş...
aynen :D
valla o telefonu bi kullansan intihar sebebi sende bozmak isterdin şu an tamirde ama :(((

sonuç olarak telefonum yapılmasında nesi bozulursa bozulsun :D bir daha android mi tövbee :D inşallah yapılmaz da kurtulurum :D
androidle derdin ne yaw :D cihazı birilerine kazıklasaydın bari kuru kuru bozmasaydın :D ama bozmak ta zevkli :) sinirlendiğinde odinden rom atarken kabloyu çekmek kadar zevk veren bir şey yok :D ben denemedim ama deneyen arkadaşlar var çok rahatlamışlar dertler bitti diye :D yeni telefon alınca öyle yaparım ya da seninki gibi kurtulunca şu ace 2 den bi bozup rahatlarım kimse bu telefonu almaz zaten :D

• Beğen
Tepkiler: Kontrol

Matetuay

Üye
    Konu Sahibi
aynen :D
androidle derdin ne yaw :D cihazı birilerine kazıklasaydın bari kuru kuru bozmasaydın :D ama bozmak ta zevkli :) sinirlendiğinde odinden rom atarken kabloyu çekmek kadar zevk veren bir şey yok :D ben denemedim ama deneyen arkadaşlar var çok rahatlamışlar dertler bitti diye :D yeni telefon alınca öyle yaparım ya da seninki gibi kurtulunca şu ace 2 den bi bozup rahatlarım kimse bu telefonu almaz zaten :D

valla bende bu limon işini bozma tekniği ararken bulmuştum inş. devreleri yanmştır da yapamaz telefoncu tamir edilirse yine elime vercek babam nefret ettim lanet yaaa :D ace yine daha iyi bnmkinden geri android çıktı mertlik bozuldu şu telefoncudan bi ses çıksında iphone 5 istemeye yuzum olsun :D elimde 3 tane daha telefon var biraz eski ama androidden iyidir :D

Kontrol

Kontrol

Üye
bu arada telefonu etkili bozmak istiyosan rom yüklerken odinden kabloyu çek çıkar %100 etkilidir :D

Evet haklı ben denedim %100 açılmaz. Recovery, Download moduna asla alamazsın. Tamir yolu görünür :D

The Shadow

The Shadow

Üye
Evet haklı ben denedim %100 açılmaz. Recovery, Download moduna asla alamazsın. Tamir yolu görünür :D
aslında birkaç çözüm var uğraşsam düzeltebilirim belki onu ama neyse :D şimdilik hiç yapmak gibi bir hevesim yok :D bir keresinde bozulmuş kabloyla halfbrick olan ace 2 ye rus gb atacaktım feci tırstım zar zor yükledim rus gb yi :D sonra tam download moda aldım tr gb de yükleyim dedim pda ya koydum dosyayı kablo tamamen gitti :D Allahtan işimi yavaş yavaş yapmışım acele iyi değildir :oke: :D

Üst Alt