Tavsiye Kendi Akilli Telefonumu Yaptim.yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Kendi Akilli Telefonumu Yaptim.yardım.
Merhaba arkadaşlar uzun süre üstünde calistigim bir "cep telefonu" projem bitti. sizinle paylaşmak istedim . kendi işletim sistemimi kurmak istiyordum ama uygulama bolluğu yüzünden şimdilik android 4 ics çalışmakta. şimdilik sadece sim kart girişi , kamera yok ama halledilir daha bir kasası yok üzerinde çalışmaktayım .Bazı sistem özellikleri: cpu mtk6577dual core 1.2G Rom 8G Ram,4inc amoled ekran..VESAIRE(gta vice tik etmiyo) ama arkadaşlar tek bi sorunum var isim bir türlü isim bulamıyorum m-tech, gibi şeyler geliyor ama türkçe olması daha iyi olacağını düşünüyorum eğer tutarsa pazarlamayı düşünüyorum yani türkçe olması ülkemize saygınlık katacağını düşünmekteyim lütfen birkaç isim önerebilirmisiniz ?

• Beğen
Tepkiler: boran9999

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
sen samsungu hiç duymasaydınız sana saçma gelirdi önemli olan isim değil bence insanlar alışır

theeternal

theeternal

Üye
isim sana kalmıs bısey guzel ısımler bulabılırsın bence :D

tarık_07

Üye
8 gb ram :) Bravo.

theeternal

theeternal

Üye
sen bas baya telefon yapttın bı gorsel at merak ettım :D vay be

rebher

rebher

Üye
Görsel :spr

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
görsel

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Süpermiş görsel atar misin

Samet.25

Aynen bi resim at bakalim merak ettim :D isim de benim aklima "otantik" geldi isim isi sıkintili bide telim hakki patent falan filan

Invoke

Invoke

Üye
İnandınız mı gençler :D

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli ve çaminci
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Corby 2 den adam fotoğraf atılmıyo malesef ama internet kafeye gidip yollayacağım yakın zamanda
koyacağım esen kalın

mehmettech
İnandınız mı gençler :D
Bu arkadasa cevap vermek istiyorum sadece maxi cepte 10larca konu açtım hepsinde en az arkadaşlar sağolsun 25_30 cevap yazmışlar ama sadece bura değil reklam olurmu bilmediğinden dolayı diğer sitelerin adını yazmakta kararsızım ama şunu söyleyeyim isteyince herşey olur gerçekten bende yapamam sanıyordum ama "çalışma çalışma " ışte yapmamam dersen yapamazsın bende bunu yaparken arkadaşlarım benle dalga geçiyordu bu foruma yayınlanmayacak cinsten laflar atıyorlardı şimdi ise onların halini düşünün... artık arkadaşlar gerçekten şu resimleri koymaya can artıyorum malesef evde pc yok , corby 2 de tarayıcı yükledim o bile desteklemiyo gerçekten şu resimleri koymayı istiyorum öglene doğru internet kafeeden atarım inşallah birkez daha sağolun

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Resmi olsaydı

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Hocam oncelikle girisimci ruhundan dalayi helal olsun. Herkes en az senin kadar uretici oksaydi suan elimizde samsung nokia htc olmazdi turk mali telefonlar olurdu. Eger istanbulda avrupa yakasinda olsaydin bizzat yarfimci olurdum. Herkes alismis rahata face twitter oyun derken hantallik maf etmis insanlari. Benimde fikirlerim var diger forumlarda dalga gecende var tebrik edende ama eger rusya yada abd de bu projeyi yapsaydin seni el ustunde tutup sana maddi ve mane yardim edilirdi. Bizim insanimiz kestirmeyi ve dalga gecmeyi sefer. Ciddiyet duygularimiz zayiflik olmus.

• Beğen
Tepkiler: boran9999 ve BLooD_ReG
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
kardes helal olsun bende bı ara dusundum ama maddı ımkanlar musaıt degldı aslında sana gercekten yardım edecek ınsanlar bu forumda vardır onlarla bırlesıp bı maxiphone yapabılırsnız bak ısımde buldum

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Öncelikle helal olsun ama işlemciyi rami tek olarak nasıl temin ettiniz?

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
fk555897

fk555897

Üye
Sanırım işlemciyi başka bir telefondan aldın ama 8 GB RAM'i nereden buldun.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Maxiphone cok marka var
Daha sade osmanlica bir isim olabilir fark olsun

Neagf

Üye
Helal olsun. Görselleri dört gözle bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt