Öneri Içeri Gelin Tavsiyenize Ihriyacim Var

Sponsorlu Bağlantılar

oqlahoma

Üye
    Konu Sahibi
Içeri Gelin Tavsiyenize Ihriyacim Var
Arkadaslar benim bir arkadas i5 i suya dusurmus telefon olu servis 600 tl dedi su an cocuk 250 ye satilyor simdi ben bu telefonu 250 ye alsam 600 tl de servise vercem 850 tl ye 1.5 aylik i5 sahibi olcam acaba değermi yapmama

kerem.krmoglu

kerem.krmoglu

Üye
Tamamen sana kalmış bir karar, servis telefonu sapasağlam geri gönderecektir

thuglife

thuglife

Üye
Sıvı temaslı cihazlar tamir edildikten sonra sorun çıkartıyormu bunu iyi araştır.

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye

oqlahoma

Üye
    Konu Sahibi
Sıvı temaslı cihazlar tamir edildikten sonra sorun çıkartıyormu bunu iyi araştır.

hocam cihaz zaten ölü anakartı değiştirirler buyuk ihtimalle bu arada arastirdim bisey cikmadiyani ben cihazi alip 600 e yapsam degermi

Samet.25

her türlü değer 850 ye sana patlar yaptırırsın kullanırsın olmadı en kötü 1500 den satarsın senin yerinde olsam kacırmam

thezombie

Üye
Çocuğa söyle gidip yaptırsın telefon gelincede bak çalışıyomu diye çalışıyosa ver 900 en kötü 1600 e satarsın

Samet.25

Çocuğa söyle gidip yaptırsın telefon gelincede bak çalışıyomu diye çalışıyosa ver 900 en kötü 1600 e satarsın
yaptiracak olsa satmaz satsa yaptirdiktan sonra 900 e satarmi ? :D

thezombie

Üye
Demekki bi hile var bu işte 250 ye satmaz. Telefonun ekranını çıkarıp satsa 300 e rahat satar zaten

Samet.25

iyi o zaman arkadaşa soyleyeyim bana satsın sonra garantiye veriyim bi kaç ay kullanırım alışamıyorsam ios a 1500 e satarım
en mantiklisi zaten kimse anlamaz bisey oldugunu garantide saglam bi sekilde yapar

oqlahoma

Üye
    Konu Sahibi
en mantiklisi zaten kimse anlamaz bisey oldugunu garantide saglam bi sekilde yapar
ama gerçekten 600 e yapıyormu orasını bilmiyorum araştırıyorum ama bir yer çıkmıyor

arkadaşlar bildiğiniz servis varmı acaba 600 e yapıcak ?

thezombie

Üye
Arkadaşına. Söyleyen yere yaptır. 600 e bulamassın normalde sıvılı cihazları en az 1000 den yapıyorlar

oqlahoma

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşına. Söyleyen yere yaptır. 600 e bulamassın normalde sıvılı cihazları en az 1000 den yapıyorlar

1000 tl ise ben yanasmam bu işe arkadaş diyiyordu babam servise sormuş 600 diye bu terslikte bir işlik var :)

mhmtsysrt

mhmtsysrt

Üye
Bu arada sen nasıl arkadaşsın? :angry:

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Servise sorma kısmında sıkıntı var gibi görünüyor :)

Joker.

Joker.

Üye
Sağdan soldan tamirciye götürmeyin

• Beğen
Tepkiler: zaferozkan

Üst Alt