Öneri Lumia 925'mi 920'mi Almalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925'mi 920'mi Almalıyım
Arkadaşlar yardım edin lütfen. birtane telefon alcam baya kullanıcağım.

Lumia 920'nin renkleri çok iyi :/
Lumia 925'de idare eder.
İncelik hafiflik vs bunlar önemli farklar.
ancak 925'de bazı özellikler yokmuş wifi changermi ne tam adını bilmiyorum nfc vs

ne önerirsiniz arkadaşlar ?

umutgidik

umutgidik

Üye
Tabikide 925. L920'den tasarım ve hafiflik olarak son derece üstün. Ayrıca 1 kamera lensi daha fazla 925'te ve ekran Amoled. Diğer donanımlar birebir aynı Fakat kablosuz şarj 925'te opsiyonel.

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardım edin lütfen. birtane telefon alcam baya kullanıcağım.

Lumia 920'nin renkleri çok iyi :/
Lumia 925'de idare eder.
İncelik hafiflik vs bunlar önemli farklar.
ancak 925'de bazı özellikler yokmuş wifi changermi ne tam adını bilmiyorum nfc vs

ne önerirsiniz arkadaşlar ?

hocam Wifi changer diye bişey varmış ölemi yazılıyor bilmiyorum, o 925 de filan yokmuş önemli birşeymi ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
arada 5 rakam fazla onun için lumia 925

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67 ve GDDR5
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kablosuz şarjdan bahsediyorsunuz. Kablosuz şarj opsiyonel arka kapakla mumkun.

Sent from my Lumia 925 using Board Express

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Şuan lumia 920 nin fiyatı düşmüş sanırım bugün bir turkcell bayii ye sormuştum birde vodafone 'a sormuştum vodafone'da 1150 Turkcellde ise 1100 fiyat almıştım 920 için 925 i de sormayı unutmadım tabii :D 925 için iki mağazada 1400 tl dediler :D Ben lumia 920 kullanıcısıyım ama kamera , hafiflik ve kalınlık incelik senin için çok büyük farklarsa açık ara 925 i öneririm ama yok onlar önemli değil fiyatı daha uygun olsun diyorsan 920 yi öneririm :)

Dejavuex

Dejavuex

Üye
920 bence daha sağlam bir yapıya sahip 1 lens dışında herşey tamamiyle aynı 925 ince evet aleminyum kasaya sahip ve bu sebepten aşırı ısındığını duydum

umutgidik

umutgidik

Üye
920 bence daha sağlam bir yapıya sahip 1 lens dışında herşey tamamiyle aynı 925 ince evet aleminyum kasaya sahip ve bu sebepten aşırı ısındığını duydum
Evet kesinlikle L925, L920den daha fazla ısınıyor yada aliminyum ısıyı çekiyor (sonuçta birebir aynı donanım neden daha fazla ısınsınki - incelik faktörünü saymazsak)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
evet lumia925 920'xen daha fazla ısınıyor fakat bu ısınma iyi kotu mu ona bakmak lazım. Bence iyi zira alüminyum çerçeve cihaz içindeki sıcaklığı çok çabuk emiyor.

hereklitoz

hereklitoz

Üye
tabiki 920... büyük ve ağır ayrıca kalın ama ve lakin bu kadar kasılmayan bir telefon ilk defa gördüm ve tüm herşeyi yaparken inanılmaz pil gücü (Tasarruf Modu da dahil) ve ısınmaması da harika gözüm kapalı tavsiye edebilirim.. 925 kötü demek istemiyorum ama ısınma sorunu ve alüminyum kasa olması bence eksilerden. biliyorsunuz alümnyum zararlı bir madde vücuda

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Sonuna kadar 925. Lakin 920 satıp 925 aldım.

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Telefon elimden hiç düşmüyor öyle aşırı ısınma falanda yok şarzda iken oyun oynuyorum daha ne yapayım.

ERKAN1907KAYA

ERKAN1907KAYA

Üye
farkları çok yok donanımsal olarak. çok araştırdım bende. ısınma problemi için şunu diyim, l820 kullanıyorum, oyun oynadıkça falan buda ısınıyor. evet 920 az ısınıyor ama 925 in ısınması problem olarak kesinlikle görünemez. diğer arkadaşlardan farklı olarak birşey ekleyeyim, piyasada galaksi ve ipohe varken, lumia için mağazalarda pek fazla aksesuar bulamıyorsun. l820 ye silikon kapak koruyucu alana kadar çok mağza gezdim. bulduğumdada sadece 2 çeşit vardı, kapak olsun, başka aksesuarlar olsun lumia için pek fazla her istediğini bulamıyorsun. 920 ile 925 arasında kasa farkı illaki vardır, bu çeşit aksesuar alırken 925 bilindik olduğundan rahat olaşırsın. bu arada kablosuz şarj için se şunu ekleyeyim, telefonun zaten içinde olan özelliği kullanman için exra wifi kapak ve jarj etme aparatını alman gerekiyor. ikiside ayrı ayrı alınıyor. ben aldım, kapak ve alet toplam 118tl ye geldi bana. şarj konusunda çok rahatlık sağlıyor. tavsiye ederim.