Telefon Tavsiyesi iphone 5s mi lumia 925 mi

Sponsorlu Bağlantılar

akdel094

Üye
    Konu Sahibi
iphone 5s mi lumia 925 mi
merhaba arkadaslar.telefon almak istiyorum da size bir danışayım dedim.aklımda iphone 5s var ama çok pahalı olduğu için ben de lumia 925 e bakıyorum 700 tlye bir sitede gördüm.size sorum şu acaba iphone 5s ne zamana bin lira civarına iner ve sizce beklemeli miyim yoksa lumiayı almalı mıyım ya da önerdiginiz telefon var mı sağlam ve stabil olması çok önemli

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
telefondan istediğin şeyler sadece stabil ve sağlam olması mı ?

akdel094

Üye
    Konu Sahibi
facebook twitter instagram felan kullanmam biraz oyun oynarım ve çok internete girerim

98farom98

98farom98

Üye
Peki android düşünüyor musun ?

akdel094

Üye
    Konu Sahibi
android hiç hoşuma gitmiyor menüsü olsun şarjı olsun kasması olsun sevmiyorum yani

98farom98

98farom98

Üye
android hiç hoşuma gitmiyor menüsü olsun şarjı olsun kasması olsun sevmiyorum yani
Tabi sen bilirsin ama G2 yada Nexus 5 süper ama illa ki 5s veya 925 diyarsan kesinlikle 5s derim kardeşim az daha bekle yada ithalat garantili al

akdel094

Üye
    Konu Sahibi
Tabi sen bilirsin ama G2 yada Nexus 5 süper ama illa ki 5s veya 925 diyarsan kesinlikle 5s derim kardeşim az daha bekle yada ithalat garantili al
aslında nexus güzele benziyor android 5 felan diyorlar sence kasma felan olur mu şarjı felan iyi midir

98farom98

98farom98

Üye
aslında nexus güzele benziyor android 5 felan diyorlar sence kasma felan olur mu şarjı felan iyi midir
Kardeşim kesinlikle ve kesinlikle kasma diye birşey olmaz çünkü google ın kendi telefonu saf android hiç kasma olmaz android 5.1kullanıyor şuan nexus 5 ve kullanımlardan şarj konusunda bir sorun olmadığını okudum

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Ben de Nexus 5 öneririm.

akdel094

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim kesinlikle ve kesinlikle kasma diye birşey olmaz çünkü google ın kendi telefonu saf android hiç kasma olmaz android 5.1kullanıyor şuan nexus 5 ve kullanımlardan şarj konusunda bir sorun olmadığını okudum
tşk ederim kardesim önerin için ama bilmiyorum 5s benim çok hoşuma gidiyor ama çok pahalı
5s ne zamana bin lira civarına düşer arkadaşlar bilgisi olan yazsın lütfen

98farom98

98farom98

Üye
5s çok güzel bir telefon ama 2015 de telefonlara zam gelecekmiş inşallah gelmez ama bilmiyorum yinede

akdel094

Üye
    Konu Sahibi
5s çok güzel bir telefon ama 2015 de telefonlara zam gelecekmiş inşallah gelmez ama bilmiyorum yinede
aslında şimdi gidip lumia almak geliyor içimden ama 3-5 ay sonra eger iphone ucuzlarsa çok üzülürüm :/

98farom98

98farom98

Üye
aslında şimdi gidip lumia almak geliyor içimden ama 3-5 ay sonra eger iphone ucuzlarsa çok üzülürüm :/
Bilemiyorum ama benim tercihim kesinlikle 5s derim ithalat garantili al istersen

alical33

alical33

Üye
5s in hiç bi zaman 1000 lira civarına düşeceğini sanmıyorum hele ki sıfırı imkansız gibi şuan 2.el 5 ler 900-1100 arası gidiyor 925 le de dediğin şeyleri yapabilirsin mağazaya birsürü yeni oyunda geldi (yeni dediğimde diğer sistemlerde olup da wp de olmayanlar) kamerasıda gayet iyi ama bütçen varsa 5s al 700 civarına alacaksan da 925 iyi bir seçim olur

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Almışken 925in 32 GB modelini alın. 16 mb depolama konusunda eh işte dedirtir.(Hafıza kartı desteği yok.)
Ayrıca 1000 + üzerine çıkma şansınız varsa kesinlikle Lumia 1520 alın derim. İkinci el piyasasına yönelin gerekirse.
Gelen Denim güncellemesi ile 4k video çekim +hdr gibi kamera özelliklerini aldı. Aynı şeyi androidte cihaza yazılımla verecek firma yok. Yeni özellik diye yeni telefon yapar koyarlar piyasaya.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Ikinci el olarak 5s al 1300 tl civarlarında bulunabiliyor garantisi devam ediyordur mutlaka aldıktan sonra garantiye yolla belki değişim bile yapabilirler 0 telefonun olmuş olur forumda vardı böyle biri :) ben 5s öneririm bu iki telefon arasında

alical33

alical33

Üye
Ikinci el olarak 5s al 1300 tl civarlarında bulunabiliyor garantisi devam ediyordur mutlaka aldıktan sonra garantiye yolla belki değişim bile yapabilirler 0 telefonun olmuş olur forumda vardı böyle biri :) ben 5s öneririm bu iki telefon arasında
Telefoncu bi arkadaş hafif köşesinde darbeli bi telefonu 1000 liraya Aldı sonra uygulamalardan atıyor diye servise gönderdi değişim Yaptılar 1500 e geri sattı :D

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve 98farom98
98farom98

98farom98

Üye
Telefoncu bi arkadaş hafif köşesinde darbeli bi telefonu 1000 liraya Aldı sonra uygulamalardan atıyor diye servise gönderdi değişim Yaptılar 1500 e geri sattı :D
Vay be gerçekten değişim yapıyorlar demekki :)

alical33

alical33

Üye
Vay be gerçekten değişim yapıyorlar demekki :)
bana gönderdim dediğinde onun için servise mi gönderilir yazılım atar geri gönderirler dedim telefon değişti geldi noluyoruz dedim bende :)
ben daha önce lumia 920 yi içinden ses geliyor sallayınca diye servise gönderdim yazılım atıp geri göndermişti kvk sağolsun :bangin:

98farom98

98farom98

Üye
bana gönderdim dediğinde onun için servise mi gönderilir yazılım atar geri gönderirler dedim telefon değişti geldi noluyoruz dedim bende :)
ben daha önce lumia 920 yi içinden ses geliyor sallayınca diye servise gönderdim yazılım atıp geri göndermişti kvk sağolsun :bangin:
Apple markasını bozmuyor gerçekten