Yardım Nokia Lumia 520 Kilit Tuşu Bozuldu

Sponsorlu Bağlantılar

brk-rtrk

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 520 Kilit Tuşu Bozuldu
Merhaba arkadaşlar.
Nokia Lumia 520 cihazımın tuş kilidini açtıktan sonra tuşlarını tekrar kilitleyemedim. Kapağı açıp baktığımda o minik tuşun sol taraftaki lehimden kopup içeriye girdiğini gördüm. Bu cihazı alalı daha 45 gün oldu. Yani hiç beklenmedik bi anda olanlar oldu. Buraya kadarı hikaye idi gelelim asıl konuya. Bu cihazı Eskişehir'deki Nokia Care'e verdiğimizde cihaz garanti kapsamına girer mi? Girmezse ne kadarlık bi fatura çıkartırlar? Yardım ederseniz çok sevinirim.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
muhtemelen kapak değişimi olacaktır ve pek fazla bir şey tutmaz. Nokia Care de garanti dahilinde değiştirebilir.

brk-rtrk

Üye
    Konu Sahibi
muhtemelen kapak değişimi olacaktır ve pek fazla bir şey tutmaz. Nokia Care de garanti dahilinde değiştirebilir.

Sanırım yanlış anlaşıldı kapaktaki tuş değil. Kapağı çıkardığınızda görünen o yeşil plakaya bağlı(lehimli) plakadan bahsediyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
o kullanıcı hatasından kopmaz. Garanti dahilinde tamiri yapılıcaktır. Servise vermenizi tavsiye ederim.

brk-rtrk

Üye
    Konu Sahibi
o kullanıcı hatasından kopmaz. Garanti dahilinde tamiri yapılıcaktır. Servise vermenizi tavsiye ederim.

Zaten götüreceğim yer Nokia'nın Eskişehir'deki servisi olan yer. Bakalım yarın götüreceğim. İnşallah garanti kapsamında yaparlar.Cihazı dün götürdüm. garanti kapsamında mekanik parça değişimi yapılmış. Bugünde aldım. Yani konu kilit

mesutvision

mesutvision

Üye
Lumia serisi ve yeni Nokia ile ilgili olmasada Nokia Care anımı paylaşıyım. Nokia C06-01 model telefon aldım ve 3 gün gecmeden kamerada donma ve kamera acınca ekren kararması meydana gelmeye başladı. Yetkili servis ile Nokia Care e ulastı ve cihaz geri geldi. Daha dükkanda hemen sorun düzeldi mi diye baktım hala aynıydı. Telefın yaklsık 15 gun kaldı ama sorun aynıydı. Gelelim işin en cazip noktasına ikinci kez geri yolladım telefonu Nokia Care e ve telefonla gerekli bildirimleri yaptım şikayetleri. Bana yepyeni sıfır bir telefon yollaılar. Gönlümü aldılar zamanında. Uğraşman lazım zaman lazım sonuca ulasmak için..

• Beğen
Tepkiler: osmanmert94

merve öğülmüş

Üye
ya mrb ben lumıa 520 kullanıyorum kilit açma kapama tuşu kapaktaki olan değil içinde olan küçük tuş kırıldı ve içine düştü acaba yapılabilir mi??
ya mrb ben lumıa 520 kullanıyorum kilit açma kapama tuşu kapaktaki olan değil içinde olan küçük tuş kırıldı ve içine düştü acaba yapılabilir mi??

papakudioflu

papakudioflu

Admin
tabi ki yapılabilir. Servise vermeniz gerekiyor.

brk-rtrk

Üye
    Konu Sahibi

can_polat98

Üye
Ankarada nereden yaptırabiliriz arkadaşlar ?

can1516

can1516

Üye
Balıkesir de yaptırabileceğimiz bir yer var mı?

Üst Alt