Satılık 21 Ay Garantili Lumia 520 (siyah) Ve Hediyeler! (izmir)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
21 Ay Garantili Lumia 520 (siyah) Ve Hediyeler! (izmir)
Açıklama;
Windows Phone'a yeni başlamak isteyenler için en optimum seçenek, hardware performans olarak baktığımızda 620, 625, 720 ile arasında çok fazla fark yoktur, Windows Phone deneyimi yaşamak için ideal bir modeldir 520. Kullandıktan sonra satmaya kalktığınızda da pek bir zarar göremeyeceğiniz bir telefon ve fiyat veriyorum hayırlı olsun şimdiden, henüz sahibinden vs. tarzı bi siteye ilan vermedim ilk olarak maxicepe sundum.
  • Teleservice garantili (21 ay) Lumia 520 (siyah)
  • ekranda ve kasasında kılcal çizik bile yok, jelatinle ve kapaklı kılıfla kullanıldı, kozmetik olarak 10/9,5 tur.
  • Full kutu içeriği vardır. Kulaklığı ve usb kablosu bile neredeyse kullanılmadı.
Hediyeler;
  • 1 Adet kapaklı kılıf (cihazın üzerinde kullanılıyor)
  • 2 Adet arka koruyucu kapak (sıfır, kullanılmadı)
  • 1 Adet ekran jelatini
  • 1 Adet 8 GB Micro SD hafıza kartı
Fiyat: 400 TL

link;

Resimler;

Son düzenleme:

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
en son ne olr

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
fiyat sondur hocam, bu cihaz için makul bir fiyat, nerdeyse sıfır cihaz alacaksınız.

reaperfather

Üye
n11 de 480 görüyorum. Cihazınız temiz ve aparatlarınız güzel. Ancak yinede fiyat 20tl kadarda aşağıya çekilebilir. Acaba oturduğunuz şehir nedir ? Cihazın şarjı ne kadar gitmektedir bilgi verirmisiniz. 1430 luk bir bataryası var. Acaba androidler gibi 1 günü zorlamı çıkarıyor ?

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
n11 in garantisi ne bilmiyorum ama bu cihaz teleservice cihazı, şarjı 1 günden fazla gidiyor bütün bağlantılar açık olsa bile yani günü çok çok rahat çıkarıyor, android te kullandım 1 günü zor çıkarıyodu kullandığım cihazlar.
ikamet izmir

reaperfather

Üye
Anladım hayırlı satışlar dilerim. :) Cihazı beğendim ama sadece beğendim :P

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
:) eyvallah hocamgüncel..güncell...

Son düzenleme:

reaperfather

Üye
S3 mini Üstüne 150 tl verirsen olabilir. Cihazım temiz orjinaldir ve garantisi 1 yılı aşkın devam etmekte.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
takas dusunmuyorum tesekkurler.

albaywolf6

Üye
320 lira düşünürseniz. SP komisyon + kargo bana ait.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
S3 Mini 3 aylik hiçbir rom falan atilmadi aveadan alindi ayrıca temiz cihaz uste kac verirsin?

jannnn

Üye
Açıklama;
Windows Phone'a yeni başlamak isteyenler için en optimum seçenek, hardware performans olarak baktığımızda 620, 625, 720 ile arasında çok fazla fark yoktur, Windows Phone deneyimi yaşamak için ideal bir modeldir 520. Kullandıktan sonra satmaya kalktığınızda da pek bir zarar göremeyeceğiniz bir telefon ve fiyat veriyorum hayırlı olsun şimdiden, henüz sahibinden vs. tarzı bi siteye ilan vermedim ilk olarak maxicepe sundum.
  • Teleservice garantili (21 ay) Lumia 520 (siyah)
  • ekranda ve kasasında kılcal çizik bile yok, jelatinle ve kapaklı kılıfla kullanıldı, kozmetik olarak 10/9,5 tur.
  • fu ll kutu içeriği vardır. Kulaklığı ve usb kablosu bile neredeyse kullanılmadı.
Hediyeler;
  • 1 Adet kapaklı kılıf (cihazın üzerinde kullanılıyor)
  • 2 Adet arka koruyucu kapak (sıfır, kullanılmadı)
  • 1 Adet ekran jelatini
  • 1 Adet 8 GB Micro SD hafıza kartı
Fiyat: 400 TL

link;

Resimler;

Galaxy s2 uzerine 40 verirsin

pekacar

pekacar

Üye
En Son Fiyat ne olur acaba

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat son hocam, 20 lira indirim yap ogrenciyim diyen de cok, bu kadar param var diyende, bir iki kisiden haber bekliyorum, satilmazsa guncellerim konuyu

pekacar

pekacar

Üye
Hayırlı satışlar o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...