S3 Mini Cm 10.1 [19 Eylül 2013] Yeni Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
S3 Mini Cm 10.1 [19 Eylül 2013] Yeni Sürüm
Değişiklikler:
  • çevrimdışı şarj bizim tarafımızdan bir sıfırdan yapılan (beta, bazı hatalar mevcut olabilir)
  • Tüm sistem GCC4.7 ile derlenmiş!
  • pil gelişmeler
  • güncellenen CM kaynakları
Özellikler

• RIL (call/messages/3G)
  • 2D/3D HW Hızlanma
  • GPS ve A-GPS - hızlı düzeltme almak
  • GLONASS navigasyon
  • pusula
  • ses (her hoparlör / kulaklık / mikrofon)
  • sensörleri
  • Wi-fi
  • Bluetooth ve A2DP desteği
  • Tüm yerli tethers (Wifi / BT / USB)
  • yerli Wifi halata
  • Kamera (Normal / panorama / video kamera)
  • Google Play
  • tam CM10.1 işlevsellik
  • CPU uyku modu
  • App2sd destek
  • SIM Araç Kiti
  • OVP
  • ADB
  • titreşimsiz
  • tam donanım video hızlandırma (720p)
  • YouTube HQ
  • Wifi doğrudan
  • 3.0.84 çekirdek
  • BLN (arka bildirimleri) desteği
  • çevrimdışı şarj (beta)
  • Yeni BT / GPS / Wifi / çevrimdışı şarj / ses sürücüleri ve - adamcağız Samsung'un olanlar artık!
Sorunlar

• hiçbiri

DOWNLOAD CM:

DOWNLOAD GAPPS:

Samet.25

Konu Sahibi
Sarj konusunda iyilestirmeler yapilmis bu surumde

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Paylaşım için teşekkürler hocam.

Samet.25

Konu Sahibi
:rica:

FeLonieS

FeLonieS

Üye

Samet.25

Konu Sahibi
Hocam konu başlığına kategori olarak s3 mini eklerseniz forum üyelerimizin bulması için daha kolay olur koyu ve renkli bir şekilde yazıldığı için daha güzel olacaktır. :tebessüm:

pc ye gecince eklerim

• Beğen
Tepkiler: FeLonieS
Andrey.

Andrey.

Üye
Bunu recovery mode ' da mı kuracaz. bide gapps dosyasını napcaz ? kurcaksak önce ilk hangisini kurcaz . kurulumdan once format atcaz mı tele

Samet.25

Konu Sahibi
Bunu recovery mode ' da mı kuracaz. bide gapps dosyasını napcaz ? kurcaksak önce ilk hangisini kurcaz . kurulumdan once format atcaz mı tele
kurulumdan once tele stock romu yukle romu ve gapps i indir telde ana dizine at recovery menuden yuklemeden wipe data yap once romu daha sonra gapps i flashla gapps google play gmail gibi gerekli uygulamalardir cm romlarinda bu uygulamalar mevcut olmuyo o yuzden romu yukledikten sonra gapps yuklemek lazim

Andrey.

Andrey.

Üye
kurulumdan once tele stock romu yukle romu ve gapps i indir telde ana dizine at recovery menuden yuklemeden wipe data yap once romu daha sonra gapps i flashla gapps google play gmail gibi gerekli uygulamalardir cm romlarinda bu uygulamalar mevcut olmuyo o yuzden romu yukledikten sonra gapps yuklemek lazim
hmm peki ana dizin derken hafıza kartının ana dizinine atsam olur mu ?
bir de bende suan Rom Kurulu Root'lu Tel. Stock Rom Atmasam Olmaz mı ?

Samet.25

Konu Sahibi
hmm peki ana dizin derken hafıza kartının ana dizinine atsam olur mu ?
bir de bende suan Rom Kurulu Root'lu Tel. Stock Rom Atmasam Olmaz mı ?
sdcard anadizinine atarsan sıkınti olabilir telin ana dizinine at kafan rahat olsun. Custom rom kurulu ise stock rom kurmak sart . stock rom kurulu ise gerek yok

Andrey.

Andrey.

Üye
sdcard anadizinine atarsan sıkınti olabilir telin ana dizinine at kafan rahat olsun. Custom rom kurulu ise stock rom kurmak sart . stock rom kurulu ise gerek yok

Teşekkür Ederim Anladım. Birazdan denicem .. SOn Bişi Sorcam. Ben bi rom kurmuştum .Wifi Dağıtıcı calısmıordu çözümü de yokmuş . bunda öyle bi sıkıntı warmı ?

Samet.25

Konu Sahibi
Teşekkür Ederim Anladım. Birazdan denicem .. SOn Bişi Sorcam. Ben bi rom kurmuştum .Wifi Dağıtıcı calısmıordu çözümü de yokmuş . bunda öyle bi sıkıntı warmı ?
sorunsuz bi rom ama daha iyi performans icin bazi ozellikler siliniyor sildilerse bilemem

Samet.25

Konu Sahibi
Bi deneyim .. Düşüncelerimi Yazarım istersen
tabii gordugun eksikleri veya artilari yaz ki yuklemeyi dusunenler bilgi sahibi olsun ozellikle sarj konusunds fikirlerini paylasirsan sevinirim

Andrey.

Andrey.

Üye
tabii gordugun eksikleri veya artilari yaz ki yuklemeyi dusunenler bilgi sahibi olsun ozellikle sarj konusunds fikirlerini paylasirsan sevinirim

Şuan Kurulum Tamamlandı . Bazı Yerlerde İngilizce Diller Değişmemiş . Bu bir (-) Puan . Eleştirilerimi mazur gör bilgi için söylüyorum. İlk Gözlemim buydu Devam ediyorum.eneee 4.2.2 olmuş ya la :D
ama çok ilginç bişi olmuş telefon baştan aşagı değişmiş. elimde sanki Farklı bir telefon war :DAbi indirin Ben başka bişi demiyorum .. Çok Hızlı ve Farklı bir rom ayrıca yep yeni özellikler gelmiş . Sanırsın Yeni telefon almışsın . SÜper olmuş . İnigilizce Dil var bazı yerlerde fakat diğer özellikleri görseniz o hiç önemli değil dersiniz yani o derece güzel olmuş .. fakat şarj için bişi demicem cünkü şarj işini daha denemedim .. TEbrikler . PAylaşım için TEŞEKKÜRLER

Samet.25

Konu Sahibi
Şuan Kurulum Tamamlandı . Bazı Yerlerde İngilizce Diller Değişmemiş . Bu bir (-) Puan . Eleştirilerimi mazur gör bilgi için söylüyorum. İlk Gözlemim buydu Devam ediyorum.eneee 4.2.2 olmuş ya la :D
ama çok ilginç bişi olmuş telefon baştan aşagı değişmiş. elimde sanki Farklı bir telefon war :DAbi indirin Ben başka bişi demiyorum .. Çok Hızlı ve Farklı bir rom ayrıca yep yeni özellikler gelmiş . Sanırsın Yeni telefon almışsın . SÜper olmuş . İnigilizce Dil var bazı yerlerde fakat diğer özellikleri görseniz o hiç önemli değil dersiniz yani o derece güzel olmuş .. fakat şarj için bişi demicem cünkü şarj işini daha denemedim .. TEbrikler . PAylaşım için TEŞEKKÜRLER
yorum icin tsk rom benim degil zaten . aynen tel 4.2.2 oluyo ve 4.2.2 deki bazi ozellikler ekleniyo

Andrey.

Andrey.

Üye
yorum icin tsk rom benim degil zaten . aynen tel 4.2.2 oluyo ve 4.2.2 deki bazi ozellikler ekleniyo

valla yapanın da paylaşanın da emeğine sağlık teşekkürler paylaşımın için .. çok qüzel

• Beğen
Tepkiler: Samet.25