S3 Mini Cm 10.1 [19 Eylül 2013] Yeni Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
kardeşim ben yükledim ama telefon açılırken cyanogenmod diye dönüp duruyor bu ekranı hiç geçmiyor :( böyle kaldı çok uyuz oldum
yuklemeden stock rom yuklu muydu ? cwm yuklumuydu ? yuklu ise wipe data yaptinizmi yuklemeden once ? bunlari yaptiysaniz kesin acilir bazen acilis ekrani fazla bekletebilir

hasanyangel

hasanyangel

Üye
kardeşim orjinal sadece rootlu rom yüklüydü. wipe data yaptım hala aynı dönüp duruyor. of çok uğraştım bunaldım napcam bilmiyorum :(

oznkrts

oznkrts

Üye
kardeşim orjinal sadece rootlu rom yüklüydü. wipe data yaptım hala aynı dönüp duruyor. of çok uğraştım bunaldım napcam bilmiyorum :(
Geçmiş olsun ama korkulacak bi şey yok düzeltilmesi imkansız bir şey değil panik yapmana gerek yok.

yoran09

Üye
arkadaşlar ben olayı anladım biraz çözer gibi oldum :D neyse
dosyları bu işlemden sonramı atıcaz ben öce attım sonra kurmayı denedim dosya yok uyarısı fln aldım heralde :D tel 0 landı olayı anlamadım bi el atın sırasıyla yapmam gerekenleri yazsanız çok güzel olucak arkadaşlar :D
wipe data/factory reset

wipe cache partition

Samet.25

Konu Sahibi
arkadaşlar ben olayı anladım biraz çözer gibi oldum :D neyse
dosyları bu işlemden sonramı atıcaz ben öce attım sonra kurmayı denedim dosya yok uyarısı fln aldım heralde :D tel 0 landı olayı anlamadım bi el atın sırasıyla yapmam gerekenleri yazsanız çok güzel olucak arkadaşlar :D
wipe data/factory reset
wipe cache partition
Ö.M İle cevaplandı

firat1231

firat1231

Üye
bende daha 1-2 ay once rootladım telımı. sımdıde bu rom'a taktım kafayı ama bu ısler bıraz daha karısık gıbıme gelıyo telefon elımde kalır dıye tırsıyorum :D

Samet.25

Konu Sahibi
bende daha 1-2 ay once rootladım telımı. sımdıde bu rom'a taktım kafayı ama bu ısler bıraz daha karısık gıbıme gelıyo telefon elımde kalır dıye tırsıyorum :D
korkcak bisey yok en kotu stock rom yuklersin cokta kolay aslinda rom yuklemek ama tam anlamadan deneme netten videolari izle filan biraz mantigi anla sonra dene

firat1231

firat1231

Üye
korkcak bisey yok en kotu stock rom yuklersin cokta kolay aslinda rom yuklemek ama tam anlamadan deneme netten videolari izle filan biraz mantigi anla sonra dene

hm. ben 1 haftaya hallederim :D kafaya taktım cunku bu arada yenı bır surum cıkmıs bu rom un. ama s3 mını ye suan varmı bılmıyorum

yoran09

Üye
yükledim bakalım açılmasını bekliyorum :D telin ekranda yuvarlak bişey dönüyor cyanogenmod fln yazıyor :D bakalım nezaman açılacakaçıldı baya şekil görünüyor :D hahaama video aramayı bulamadım :D varda benmi görmüyorum yokta o yüzdenmi :D bulamıyorum

Samet.25

Konu Sahibi
yükledim bakalım açılmasını bekliyorum :D telin ekranda yuvarlak bişey dönüyor cyanogenmod fln yazıyor :D bakalım nezaman açılacakaçıldı baya şekil görünüyor :D hahaama video aramayı bulamadım :D varda benmi görmüyorum yokta o yüzdenmi :D bulamıyorum
performans icin bazi ozellikler kaldirilmis 3g aramada yok o yuzden

yoran09

Üye
hımm neyse önemli degil tango skype var neyse bu moddan sıkılırsam eski moda nasıl dönetim yani stock roma ?

Samet.25

Konu Sahibi
hımm neyse önemli degil tango skype var neyse bu moddan sıkılırsam eski moda nasıl dönetim yani stock roma ?
stock romu netten indiricen daha sonra odin ile yuklucen download moda alip . Sarj konusunda nasil bu rom ?

yoran09

Üye
şarj tüketimi iyi gibi daha tam test edemedim iş yerindeyim akşam olsun akaşama kadar fullim :D çanak okey oynerken belli olur :Dbişey daha sorucam tele apk dosyaları attım ama üzerindeki dosya yöneticisi göstermiyor neden acaba ? apk dosyası kurmak istiyorum dosyalar yok görünmüyor ama yüklü onu nasıl çözerim ?

mahzunikaya

mahzunikaya

Üye
Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Samet.25

Konu Sahibi
şarj tüketimi iyi gibi daha tam test edemedim iş yerindeyim akşam olsun akaşama kadar fullim :D çanak okey oynerken belli olur :Dbişey daha sorucam tele apk dosyaları attım ama üzerindeki dosya yöneticisi göstermiyor neden acaba ? apk dosyası kurmak istiyorum dosyalar yok görünmüyor ama yüklü onu nasıl çözerim ?
gorunmesi lazim gorunmuyosa marketten file maneger indirin

Samet.25

Konu Sahibi
Romu kullanan arkadaslar sarj durumunu yazarsa sevinirim nasil gidiyo tahmini kac saat gidiyo filan

yoran09

Üye
valla ben tele bugun kurdum jurduktan sonra şarjz %70 ti işte 3-5 msj laştım 1-veya 2 dakka konuşma yaptım şuan şarj 66 da bilmiyorum yani iyimi degilmi :D kurdum saat belli msj larda :D

oznkrts

oznkrts

Üye
valla ben tele bugun kurdum jurduktan sonra şarjz %70 ti işte 3-5 msj laştım 1-veya 2 dakka konuşma yaptım şuan şarj 66 da bilmiyorum yani iyimi degilmi :D kurdum saat belli msj larda :D

Senin tel gitmiş krdeş artık romda fayda etmez :P

Samet.25

Konu Sahibi
iyi gibi gorunuyor performans rom oldugu icin sarj fazla gidebiliyo