Galaxy S3 Mini i8190 S3MINI♣AOSP♣ ANDROID L 5.0 !★06.11.2014★

Sponsorlu Bağlantılar

ua_mustafa_20

Üye
edemiyoruz :-D

ua_mustafa_20

Üye
sabır :-D

ortak42

ortak42

Üye
Tebrikler başarılar hepinize ;)

byAndroid

byAndroid

Üye
Helal olsunda kim cikardi bu rom u merak ettim yada kardesim nerden buldun belki benim telefonada cikmistir
Calismayan cok sey varmis ya o ne oyle :D

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
Helal olsunda kim cikardi bu rom u merak ettim yada kardesim nerden buldun belki benim telefonada cikmistir
Calismayan cok sey varmis ya o ne oyle :D
Kardesim Android L yi alan ilk telefon olsun o kadar hata yakin zamanda hatalar duzeltilecektir novafusion yapan ama dedigim gibi ben Türkiye yetkilisiyim arkadaslarim yapiyor yurt disinda zaten Android L alacaklari ben burada paylascam hedefim burada admin olursam daha iyi olacak sen merak etme ben samsung galaxy s icin cıkarsa zaten paylaşım yapacam zaten novafusion ile aynanda paylaşım yapilmakta :)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
Eyv. Hocam benim telefon icin boyle bir calisma var midir acaba

dogankara54

dogankara54

Üye
    Konu Sahibi
Eyv. Hocam benim telefon icin boyle bir calisma var midir acaba
Suan icin birsey diyemem düşünmüyoruz eğer dedigin gibi cyanogenmod destek veriyorsa hala cyanogenmod en son hangi sürümü verdi size ? Ona göre değerlendirme yapabiliriz :)

ortak42

ortak42

Üye
Suan icin birsey diyemem düşünmüyoruz eğer dedigin gibi cyanogenmod destek veriyorsa hala cyanogenmod en son hangi sürümü verdi size ? Ona göre değerlendirme yapabiliriz :)
Ace 2 kesin değil mi? :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Cyanogen en son dun guncelleme yayinlamis benim tel icin 213.23 mb
4.4.4