Cm 10.2 S3 Mini

Sponsorlu Bağlantılar

karasubasi

karasubasi

Üye
Arkadaşlar bi sorum olacak sitenin birinde dmod a uygun bi karnel buldum ama diğerini sıfırlamadan üstüne flashladım ... diğerini temizleyip yapsaydım daha mı iyi olurdu acaba ... bide bu karnel temizleme dosyası her model için değişiyomu s3 mini için olanını nette bulamıyorum s3 modeli için var sadece .... cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ...

Samet.25

Konu Sahibi
Arkadaşlar bi sorum olacak sitenin birinde dmod a uygun bi karnel buldum ama diğerini sıfırlamadan üstüne flashladım ... diğerini temizleyip yapsaydım daha mı iyi olurdu acaba ... bide bu karnel temizleme dosyası her model için değişiyomu s3 mini için olanını nette bulamıyorum s3 modeli için var sadece .... cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ...
temizleme dedigin wipe data yada stock rom filan ise kernelde buna gerek yok.

telefonuna uygun kerneli bul yukle baska telefonun kernelini yuklersen cozulemicek sistem hatalarina mahruz kalabilirsin

karasubasi

karasubasi

Üye
temizleme dedigin wipe data yada stock rom filan ise kernelde buna gerek yok.

telefonuna uygun kerneli bul yukle baska telefonun kernelini yuklersen cozulemicek sistem hatalarina mahruz kalabilirsin

Yok zaten uygun karnel yükledimde demek istediğim şu karneller ne gibi eetki eder ... mesela s3 mini için golden karnel var . Bunlar telin şarz süresini uzatabilirmi acaba ... cevabın için teşekkürler ...Ha bide arkadaşlar maclaw cm 11 yayınlamış android 4.4 tabanlı ... deneyenler varsa bilgilendirirseniz size zahmet...

theeternal

theeternal

Üye
Yok zaten uygun karnel yükledimde demek istediğim şu karneller ne gibi eetki eder ... mesela s3 mini için golden karnel var . Bunlar telin şarz süresini uzatabilirmi acaba ... cevabın için teşekkürler ...Ha bide arkadaşlar maclaw cm 11 yayınlamış android 4.4 tabanlı ... deneyenler varsa bilgilendirirseniz size zahmet...
cm 11 daha beta

yavuz14

yavuz14

Üye
Berbat ne arama var ne kamera calisiyor

karasubasi

karasubasi

Üye
Hımm tamam arkadaşlar sağolun ..

Samet.25

Konu Sahibi
hayır cok güzel ne fark var anlamıyom ben sizi :D
stock sorunsuz ama cok fazla gereksiz uygulama var bence cm10.2 de guzel tam istedigim gibi ama illakk bi sorun cikiyo ne yapsak sasirdik keske samsung 4.3 yada 4.4 versede ugrasmasak kullansak tertemizce

yavuz14

yavuz14

Üye
Arkdaslar bu cyanogende telefonun ozelliklerini destekleyen seyler olsa yuklyecem yok iste bunlar 3g görüşme ve radyo

Samet.25

Konu Sahibi
Arkdaslar bu cyanogende telefonun ozelliklerini destekleyen seyler olsa yuklyecem yok iste bunlar 3g görüşme ve radyo
bunlar cm ye kolay kolay eklenmez cunku gereksiz herseyi siliolar stabillik icin zaten bu ozellikler kiseye gore degisiyo mesela ben daha 3g gorusme yapmadim ihtiyacta duymuyorum ama bazi kisilerde neredyse tum gorusmeleri 3g yapiyo burda secim kisiye kalmis 3g mi onemli cm sevginmi onemli vs sana kalmis .d

theeternal

theeternal

Üye
maclaw sürekli aynı şekilde yapıyo romlarını ve ınsanları cok sıkıyo dmod gibi bi rom yapsa yada değişik değişik bizde sıkılmasak

Samet.25

Konu Sahibi
maclaw sürekli aynı şekilde yapıyo romlarını ve ınsanları cok sıkıyo dmod gibi bi rom yapsa yada değişik değişik bizde sıkılmasak
cm romu bu o yuzden dmodda fark yok yapi jb yapisi sirf gorunum icin o

Üst Alt