CM10.1 [MaclawStudio] 3 Eylül 2013

Sponsorlu Bağlantılar

Samet.25

Konu Sahibi
beyler bu sonuclar ortalama sonuclardir telefondaki uygulama sayisina mod farkliliklarina gore degisir bunu belirtiyim

FeLonieS

FeLonieS

Üye
beyler bu sonuclar ortalama sonuclardir telefondaki uygulama sayisina mod farkliliklarina gore degisir bunu belirtiyim
O zaman benim telefon gayet iyi sonuç çıkartmış. Telefonda 70 tane yüklü uygulama var 30u oyun. :ehe

smh60

smh60

Üye
Aynen :)

Samet.25

Konu Sahibi
cm nin sarj olayindan sikayetiniz varsa yeni cikan aokp romunu tavsiye ederim gorsel performans stabillik acisindan harika

FeLonieS

FeLonieS

Üye

Samet.25

Konu Sahibi
Şarjı iyi mi peki hocam?
Link atar mısınız bakayım bir.
mobilden giriyom kardes link atamam ama maclaw in sitesinden download bolumunden indirebilirsin sarji orjinal rom kadar iyi degil ama cm den kat kat iyi hemde cm altyapisi oldugu icin cok stabil ve gorseli cok iyi seffaf status bara kadar bircok seyi ayarlayabiliyosun tavsiye ederim

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Denerim yedek alıp

smh60

smh60

Üye
Dmod kullanıyorum geçmemi tavsiye edermisiniz

Samet.25

Konu Sahibi
Dmod kullanıyorum geçmemi tavsiye edermisiniz
ben dmod kullanmadim daha once o nasil bilmiyorum ama bu romda suana kadar hic bi sorun yasamadim sarjda bekledigimden cok daha fazla iyi gorsellik cok iyi performans cok iyi resim atabilirim gorsellik konusunda istersen seffaf status bar filan var bir suru ayari var alta nexus gibi tuslar da koyabiliyosun filan farkli guzel bi rom bence

smh60

smh60

Üye
Görsel atarsan sevinirim :)

Samet.25

Konu Sahibi
Görsel atarsan sevinirim :)

launcher ve ikonlar romda yok kendim yukledim apex launcher ve jive icon belirtiyim cunku ana ekrani seffaf status bari gostermek icin cektim sefaffligini ayarlayabiliyosunuz bu rom hosuma gitti cunku hemen hemen ayni performansi veriyo digerleriyle ve gorsellik onlara gore daha fazla

• Beğen
Tepkiler: smh60
smh60

smh60

Üye
Güzelmiş peki şarj ı stockla kıyaslarmısın

smh60

smh60

Üye
Tamam indiriyorum

smh60

smh60