Galaxy S3 Şarj Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Şarj Hakkında
Arkadaşlar benim S3'ün orjinal şarj cihazı çok yavaş şarj ediyor ne yaptıysam çözemedim. *#0228# yi uyguladım, telefon kapalıyken şarj ettim vs. vs. çok yavaş şarj ediyor. Örneğin sün gece saat 11 buçuk gibi 1% iken şarja taktım sabah 8 de baktığımda 94% idi. Her neyse evde birkaç tane Samsung’un şarj aleti var. Champ ve Genoa'ya ait orjinal şarj aletleri. Onlarla şarj edeyim dedim ve gayet hızlı şarj ediyor. Bundan sonra onu kullansam sıkıntı yaratır, problem çıkarır mı?

omursevim

omursevim

Üye
Arkadasim aynı problem bende de vardı, recovery mod den wipe Batary yap. Batarya yı bitir, ve tekrar şarj et.ikinci olarak eğer varsa başka bir sarj kablosu kullan. Bende HTC usb şarj vardı onunla denedim şarjı çok iyi şimdi konuyu uzattım problem kesinlikle USB kablosunda dır. Ben değiştir dim. Sorun kalmadı. .

Ulysseus

Ulysseus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim aynı problem bende de vardı, recovery mod den wipe Batary yap. Batarya yı bitir, ve tekrar şarj et.ikinci olarak eğer varsa başka bir sarj kablosu kullan. Bende HTC usb şarj vardı onunla denedim şarjı çok iyi şimdi konuyu uzattım problem kesinlikle USB kablosunda dır. Ben değiştir dim. Sorun kalmadı. .

Wipe hiç yapmadım sorun çıkarmaz umarım? Yeni kablo almayı da düşünüyordum zaten :)

Üst Alt