Samsung S3 Mini Şarj Olmama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

brkylm

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S3 Mini Şarj Olmama Sorunu
Arkadaşlar 2 gündür telefonumda sorun var.Çok aramama rağmen çözümü bulamadım.geçen gün samsung s3 mini telefonumu şarjı azaldığı için sarja taktım fakat 2 saat sonra baktığımda değil sarj olmak pili dahada azalmıştı.daha sonra en kolay yöntem pili çıkarıp tekrar taktım fakat normalde on/off düğmesine basılınca açılması gereken telefon pili takar takmaz açıldı.daha sonra defalarca aynı seyi yaptım sonuç aynı.bilgisayara bağlıyorum usb kablosuyla şarj oluyor gösteriyor fakat aslında şarj olmuyor aksine şarj azalıyor ve bilgisayar telefonu görmüyor.en güncel kies yüklü kablo sağlam şasırdım kaldım.telefondaki pil yan sanayi,yazılımımda rootlu yazılım anlarlar diye unroot yapıp servisede götüremiyorumandroid 4.2 yüklü odinden yazılımı tekrardan yükleyeyim dedim nafile çünkü hiçbir şekilde telefonu görmüyor bilgisayar.aynı problemi temmuz ayındada yaşadım o zaman telefon yeniydi pil,yazılım herşey orjinaldi 2 gün sonra kendiliğinden düzeldi.ben pilden olabilir diye düşünüyorum.çünkü çok değişik sarj aletleri kullanıp tam dolmadan cıkarıyorum.sizinde tavsiyeniz varsa lütfen yardımcı olun.

andezitt

andezitt

Üye
Kardeşim aynı sorun durduk yere bendede oldu bende ne root var nede rom ama dediğin gibi orjinal olmayan sarj cihazı kullanıyorum ondan olabilir mi acaba? Dediğin şeylerin birebir aynısı oluyo bendede bunu satip üstüne bi miktar daha koyup gm almayı düşünüyorum ama bakalım nasip bıktım Samsung'dan bir daha tövbe olsun tövbe almam ya arıza çıkıp duruyo kasmasida çabası ya :(

brkylm

Üye
    Konu Sahibi
satıcanda telefoncu kaç lira vericek versin 150 tl yazık günah dünya para verdik alırken sağlam bir pille deniyecem birde sorunun cevabını bilenler yardımcı olursa sevinirim

andezitt

andezitt

Üye
Ben 350 veren bi yer buldum kardeşim ona vericem galiba :) sanırım sarj entegresinde sorun var garantiye gönder diycemde gitti mi gelmek bilmiyo

brkylm

Üye
    Konu Sahibi
şimdide kapalıyken şarj aletini takıyorum telefon açılıyor hayırlısı bakalım.

andezitt

andezitt

Üye
şimdide kapalıyken şarj aletini takıyorum telefon açılıyor hayırlısı bakalım.
Kardeşim seninki de benimki gibi olmuş geçmiş olsun elinden cikarmaya bak en kisa zamanda :/

brkylm

Üye
    Konu Sahibi
peki seninki su anda düzeldimi

andezitt

andezitt

Üye
Yok kardeşim aynen devam ediyo şarj cihazını çıkarmış olsam dahi sarj oluyo gösteriyo :/

brkylm

Üye
    Konu Sahibi
bende öyle yapmıyor s3 mini şarj sorunu yazıp arattırsana ben gördüm senin problemle ilgili birşeyler vardı

andezitt

andezitt

Üye
Çözümü var mıydı kardeşim hatırlıyon mu