Galaxy W Icin Yeni En Hizli Duzenlenmis 2.3.6 Rom (15.09.2013)

Sponsorlu Bağlantılar

androidgede

androidgede

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy W Icin Yeni En Hizli Duzenlenmis 2.3.6 Rom (15.09.2013)
Merhaba arkadaslar. Bu gun size kendi duzenlediyim 2.3.6 romu sunucagim. Oncelikle soylemek isderimki bir cok 2.3.6 custom rom denememe ragmen hicbirinde hız farkı göremedim.Bu sebebden yola çıkarak custom rom yapdimş Öncelikle söylemek isderimki rom cox hizliş Hiç bir takılma yok.Gereksiz uygulamalar kaldirildişŞimdiyse romu kurmayi anlatacagimş AMA ROMU KURARKEN BURDA YAZDIKLARİMİ MUTLAKA YAPINIZŞAksi takdirde rom hızlı olmaya bilir
romda neler çalısıyor:
HERR şey

KURULUM
Telefonu recorvery modda açıyoruz.Sonra advanced giriyoruz buradan wipe dalvik cache daha sonra fix permissions yapiyoruz. Sonra ana sayfaya dönüp wipe data factory reset sonra ise wipe cache yapıyoruz Bunlari yaptikdan sonra mount and stroge giriyoruz buradan format/cache ----- format/system ve sondada format/data yapiyoruz Daha sonra install from zip giriyoruz ve choos from sd card . Buradan Romu seçıyoruz ve kuruyoruz
Eger romunuzun dahada hizli olmasini istiyorsaniz ve animasyon isdiyorsaniz. Spare parts uygulamasani deneyin.Animasyonlari cok cok cok cok hizlandirdigini goreceksiniz. Sahsen kendim kullaniyorum ve artik vazgecilmez programim oldu.Tabiki programla bir iki ayar yapmalisiniz

Romu buradan indire bilirsiniz:
Iki link vereceyim birinci verdiyim link 2 haftadan sonra silinecektir muhtemelen suresi dolacaktir.Bunun icin ikinci bir link vereceyim.

1- ci link (bu link muhtemelen 2 haftadan sonra calismayacak--- yani muhtemelen eylul ayinin 20 sinden sonra calismayacak)

2-ci link( bu link her zaman calisacak ;) )
Arkadaslar yalniz bu linkler part seklinde.Derd etmeyin cok kolay kuruluyor simdi anlaticagim :)

once partlarin ikisinide indiriyoruz. ikisinide zip seklinde aciyoruz.Sakin !!! zip - den cikarmayin. Daha sonra part-2 nin icindeki system klasorunu part -1 in icine atiyoruz.ZIPDEN CIKARMADAN!!!. SURUKLEYIP BURAKIYORUZ.Bu kadar gerisini anlatdigim gibi rom yukler gibi recorvery menudan kuruyoruz..Arkadaslar sorulariniz olursa yazin Cevaplayacagim....

part -1 :

part-2 :

YORUMLARINIZI BEKLIYORUM....

ismailnayir

Kapalı Hesap
silindi

Son düzenleme:
esokmen

esokmen

Üye
Bi ara deneyeceğim

burak_909

burak_909

Üye
konuyu yanlış yerde açmışsın kardeşim

batmaz2

Üye
aynen yazdıklarını yaptım ama kurulmuyor INSTALLİNG UPDATA burda kaldi ondakkadır bekliyorum ilerleme yok tek partı halinde atsan boyle olmazdi herhalde

JohanGielen

JohanGielen

Üye
bir kaç resim paylaşsan daha iyi olur

Samet.25

Sagol paylasim icin

osman.27

osman.27

Üye
BENDE yazdıklarını yaptım ama kurulmuyor INSTALLİNG UPDATA burda kaldi ondakkadır bekliyorum ilerleme yok tek partı halinde atsan boyle olmazdi herhalde

androidgede

androidgede

Üye
    Konu Sahibi
Herkesden ozur dilerim ama. medifire tek part attim. ama 2 haftadan sonra siliniyor elimden biiwey gelmiyor. ama 2 parthalinde olnaninida kurdum ben cakiwdi, installing updatada uzun sure bekleme yapa biliyor. medafireyede prime istoyor (((

batmaz2

Üye
uzun sure dediğin ne kadar ben yaklaşık on dakkadan fazla bekledim olmadi ama eline sağlık aciklamayi falan iyi yapmişsin ama olmadi kuramadım yinede emeğine sağlık

kral18

kral18

Üye
androidgede

androidgede

Üye
    Konu Sahibi
bi wey diyil calisip internete yeniden upload yapacagim

mesutgaga

mesutgaga

Üye
ram kullanımı nasıl

KELGER

KELGER

Üye
ben denedim rom iyi degil görünüm çok eski ram normal fszla düşük te değil.

Üst Alt