1m 60 cm den 520 yere düştü ve sonuç...

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
1m 60 cm den 520 yere düştü ve sonuç...
telefon 1.60 cmden yere dştü sadece arka sarı kapak sağ üst iraz gorunmuyo kıvrıldı inşallah parçalara zarar gelmemiştir sapsağlam çalışıyor ama ? okadar dayanıklımış telefon dayanıklılık testi yapmış oldum bu ara da :D

anilakbay

Üye
Nokia Care & Nokia Shoplardan falan alabilirsin kapak 30 ₺ :) Tek kapaksa sorun yok. Sende benim gibi kılıf kullanmayı sevmiyorsun sanırım :)

Son düzenleme:
turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
kılıf ve jelatin nefret ederim one öyle abi ya telefonmu kullanıyoz yoksa kapmı ağırlıgı kalınlıgı cabası :D kapak alcam bitek kapakta sorun var baska yerde bişey yokah bide amber gelseydi belki yarın gelir %100 :D Amin

fk555897

fk555897

Üye
Benim 4S defalarca düşmüştü. Dışı cam olmasına rağmen kullanımda hiçbir değişiklik olmadı. Telefon hala sapasağlam.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
çok başıma geldi,merdivende tak tak düştü şuan hala hızı yerinde , bu arada piyasa 50den satıyor,Nokia careden alalım

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
çok başıma geldi,merdivende tak tak düştü şuan hala hızı yerinde , bu arada piyasa 50den satıyor,Nokia careden alalım
aynen daha 925 düşmedi aman 520 düşmesin ŞEYTAN KULAĞINA KURŞUN NAZAR DEĞDİRCEZ 520 İLE 925 e ya :D 1 aya kalmaz alcam kapak ama ne renk alsam

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
:coolmavi al mavi

ElectroTR

ElectroTR

Üye
benim l620 de konuşma yaparken asfalta düştü sırtüstü. Yerden alıp konuşmaya devam ettim :-)

sekajmer

sekajmer

Üye
:yuru820 ile oyun oynuyordum dimdik beton zemine düştü sonra takla attı ters döndü sağ üst köşesi (kapak) ezildi elime alıp oyunuma devam ettim aynı gün ekranının üstüne düşürdüm sıkıntı yok :yuru

eragon57

Üye
Bende l520'de video izlerken elimden kaydı parkeye düştü. Kapak çıktı ama video hala çalışıyordu. Şükür şuanda bir şey yok.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
jlatin bir şey deyilde kılıf hiç sevmem :stres:

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Ben bu L920nin ekranı kadar dayanıksız ekran görmedim geçen 1.3 metreden yere düştü ve ekran Full çizik bir daha Nokia haram artık bana Nokia fanıydım nokiayı sağlam bilirdim ama bu sonuç ne normalde jelatinle kullanırdım 1 hafta önce eskidiği için çıkardım ve sonuç bu.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ben bu L920nin ekranı kadar dayanıksız ekran görmedim geçen 1.3 metreden yere düştü ve ekran Full çizik bir daha Nokia haram artık bana Nokia fanıydım nokiayı sağlam bilirdim ama bu sonuç ne normalde jelatinle kullanırdım 1 hafta önce eskidiği için çıkardım ve sonuç bu.
Bu dediğin şeye hayretle okudum..Ben fruit ninjayı ekmek bıçağıyla oynarım ekranın sağlamlığını göstermek için çizilir gibi olur sonra parmağımla silince hiç birşey kalmıyor.Telefonum kaç kere yere düştü telefonun köşeleri dışında hiç bir yerine birşey olmadı. Senin dediklerin çok ilginç geldi

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
Bu dediğin şeye hayretle okudum..Ben fruit ninjayı ekmek bıçağıyla oynarım ekranın sağlamlığını göstermek için çizilir gibi olur sonra parmağımla silince hiç birşey kalmıyor.Telefonum kaç kere yere düştü telefonun köşeleri dışında hiç bir yerine birşey olmadı. Senin dediklerin çok ilginç geldi
ekmek bıçagı harbici bişey yapmıyo 520 de denesemmi :D

osmanmert94

osmanmert94

Üye

o kadarr çok sildimki hala aynı.Bende şaşırdım nasıl oldu.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
inşallah birdaha iphone alacağım zaten bu çok büyük .

istisna97

istisna97

Üye
Benim arkadaşım l520 düşürmüş ekranın yarısı kırılmış

Üst Alt