Şok lumia aksesuar kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
Şok lumia aksesuar kampanyası
Arkadaşlar Merhaba,

Webde gezinirken HepsiBurada.com'da lumia aksesuarlarında ciddi indirim yaptığını gördüm.Bana mı öyle geliyor yoksa fiyatlar gerçekten de dip mi?

Monster kulaklık 199 TL:oley

MD-51W 399 TL :heyo2:

Saygılar :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Fiyatlar cazip o halde ama diğer firmalara da bir bakmak lazım kampanya genel mi stokları tüketmek adına yoksa sade ce bu firma mı yapıyor

cintrikus

cintrikus

Üye
biraz sağa sola baktım sadece hepsiburada da bu fiyatlar zaten yazıyor belli bir stok sayısı var he bu fiyata bile olsa değermi bence değmez bir kulaklık

SonyXperia

SonyXperia

Üye
biraz sağa sola baktım sadece hepsiburada da bu fiyatlar zaten yazıyor belli bir stok sayısı var he bu fiyata bile olsa değermi bence değmez bir kulaklık
olur mu be abicim ben bir müzik canavarı olarak atlarım anında hatta kapıda ödeme varsa şimdi satın alırım

cintrikus

cintrikus

Üye
sen memnunsan sorun yok güle güle kullan:)) ben sennheiser cıyım:)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
olur mu be abicim ben bir müzik canavarı olarak atlarım anında hatta kapıda ödeme varsa şimdi satın alırım

Almayı düşünen arkadaşlar acilen almasını tafsiyue ederim bende bir kaç yere baktım sadece orada uygun

bloodrap

bloodrap

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar bende baktım sağ sola yanından geçen yok,Bu arada Monster'dan bahsediyoruz nasıl değmez aga :) beats'i bu fiyata bulmam mümkün mü? hayır bu fiyata bende atlarım hatta atlıyorum :horse: