701 opera mobile performansı

Sponsorlu Bağlantılar

yoyofurkan

Üye
    Konu Sahibi
701 opera mobile performansı
merhabalar size bir sorum olacak şu an bende belle refresh yüklü c7 var ve operada multitouch yaparken çok kasıyor hatta kendi tarayıcısıda acaba nokia 701 de de durum aynımı 701 almak istiyorumda samsung gio dan sonra acayip yavaş geldi c7, n701 performaslıysa (malum 1.3 işlemci) onu alıcam 701 kullanan varsa yorum bekliyorum

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
m.opera.com girerek indir kur sorunun halolur

yoyofurkan

Üye
    Konu Sahibi
sorunumu anlatamadım galiba zaten ordan kurdum fakat c7 de çok kasıyor sayfa yakınlaştırırken telefonun kendi tarayıcısıda öyle demek istediğim acaba 701 demi öyle yoksa hızlımı

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
mutlaka biraz daha hizlidir bende 603 var N8e gore cok daha hizli suan operadan yaziyom

yoyofurkan

Üye
    Konu Sahibi
peki multitouch yaparak sayfa yakınlaştırırken kasmalar oluyormu sizin 603 te

MaxipmaN

Üye
sen android al bence

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
paran varsa 808 al :) 701 de çok iyi ve stabil çalışan bir cihaz ama kameraya önem veriyorsan önerim 808

asigsasi

asigsasi

Üye
girdiğin siteleri desktop görünümünde girersen kasar ancak opera ayarların dan mobile olanı seçtiğin zaman girdiğin sitelerin mobil görünümü varsa mobil olarak açılır ve kasmaz

yoyofurkan

Üye
    Konu Sahibi
sen android al bence

bir önceki cihazım galaxy gio ydu zaten multitasking olayını sevmedim c7 ile değiştim

- - - Eklendi - - -

girdiğin siteleri desktop görünümünde girersen kasar ancak opera ayarların dan mobile olanı seçtiğin zaman girdiğin sitelerin mobil görünümü varsa mobil olarak açılır ve kasmaz

mobilde zaten orası

- - - Eklendi - - -

paran varsa 808 al :) 701 de çok iyi ve stabil çalışan bir cihaz ama kameraya önem veriyorsan önerim 808

kamera hiç önemli değil bana hız lazım

theruhix

Üye
lumia al hız ve stabillik akıyo.d

yoyofurkan

Üye
    Konu Sahibi
geleceğini hiç sanmıyorum

- - - Eklendi - - -

ayrıyetten wp8 de ram saçmalığı var 512 ramli cihazlarda birçok uygulama çalışmıyor temple run bile yani aldınmı 1gb ramli alcan oda pahalı oluyo gereksiz

tekiray

Üye
opera gayet iyi çalışıyor kendi tarayıcısı iyi değil

MaxipmaN

Üye
bende de var o kasma iphone al multitouch canavar gibi :D

cesur5534

Üye
701 de opera da hiç sorun yaşamadım . Hiç bir pragramda da sorun yaşamadım n8 ve c7 ye deki kasma ların hiç biri 701 de yok. Tek sıkıntı destek bitti.

manolyam63

manolyam63

Üye
dostum 701 al muthıs bır cıhaz hack yap o bıcım hızlı oluyor...

yoyofurkan

Üye
    Konu Sahibi
bende de var o kasma iphone al multitouch canavar gibi :D

dalga geçme lütfen

- - - Eklendi - - -

701 de opera da hiç sorun yaşamadım . Hiç bir pragramda da sorun yaşamadım n8 ve c7 ye deki kasma ların hiç biri 701 de yok. Tek sıkıntı destek bitti.

işte aradığım yorum buydu c7 deki kasmalar takılmalar sinirimi bozuyor bu yüzden 701 i merak ettim eğer hızlıysa 701 alıcam yoksa yok destekte umrumda değil arşivimdeki pro lar bana yeter

Üst Alt