Xperia Z'yi Suya Test Ettim :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Z'yi Suya Test Ettim :)
Evet arkadaşlar dayım xperia Z alınca bende su özelliğini test etmek istedim.Telefon tasarım olarak çok iyi fakat diğer konularda s3'den aşırı bir üstünlüğünü göremedim :) Su testinde başarılı fakat suya tamamen atınca hoparlör 1 saat kadar bozuk çalıştı sonra kendiliğinden düzeldi :) Videonun birinde Xperia S demişim yanlışlıkla idare edin :D

MaxipmaN

Üye
suda sapıtıyor :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Allahtan düzelmiş :D

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
:D Hoparlör gidince korktuk biraz ama sonra defalarca denedik hoparlör e su gidince 1 saat kadar bozuluyor sonra düzeliyor :D

- - - Eklendi - - -

Su ekranda parmakla aynı görevi gördüğü için dokunmatik çalışmıyor sadece:D

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
telefon performans acisindan nasil? Bende almayi dusunuyorum da. Ekranin gorus acisi nasil ? :) sana cok soru sorucam ben :)

Artles

Artles

Üye
Tasarım harbiden mükemmel birde özellik acisindan S4 donanim acisindan One gibi olsa tadindan yenmez di vallahi bu tel :) Bu arada ilk videoyu izleyemedim özeldir gibi bir uyari veriyor

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
ilk video yu eve gidince pc den gizliliğini ayarlarım. Soru soran arkadaşlar ise pc ye geçer geçmez cevaplarım.

- - - Eklendi - - -

Tasarım harbiden mükemmel birde özellik acisindan S4 donanim acisindan One gibi olsa tadindan yenmez di vallahi bu tel :) Bu arada ilk videoyu izleyemedim özeldir gibi bir uyari veriyor

tasarım konusunda en iyi diyebiliriz.

tapatalk

tapatalk

Üye
S4 un donanimi gibi olsan nolurdu ha nolurdu

fk555897

fk555897

Üye
Xperia Z benimde dikkatimi çekti almayı düşündüm bir ara ama iPhone'un üstüne android'li bir telefon kullanırmıyım bilemem.

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Telefonu suda kullanmadigimiz için sıkıntı yok bence ;)

Artles

Artles

Üye
Bence de önemsiz. 4 senedir telefon kullanıyorum daha bir kere camini kirmadim,su dokmedim..

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
telefon performans acisindan nasil? Bende almayi dusunuyorum da. Ekranin gorus acisi nasil ? :) sana cok soru sorucam ben :)

S3 ile kıyasladık ekran konusunda fark ben pek göremedim ama yinede iyi. Görüş açısı hiç dikkat etmedim ama dayımla bir kaç gün sonra tekrar goruşecem bakarım onada. Oyun yuklemedik ama performans olarak ahım şahımda değil. Siz telefonu hangi şekilde kullanmamı istiyorsanız ben o şekilde bir video hazırlarım size.

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
zahmete girme ya o kadar gerek yok. Bu kadari bile yeterli :) Allah razi olsun.

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar sizin video hazırlamak için uğraşmanıza hiç gerek yok. Telefon kaliteli, sağlam ve tasarımı güzel. Ekranı başarılı gibi geldi bana. Menü dolaşımı, internet gibi oyun dışı kullanımlarda başarılı. Birtek oyun performansı kaldı sanırım. Oyun performansında da telefon biraz zorlanıyor. Fu-ll HD bir ekranda bence daha yüksek bir donanım kullanılmalıydı. Şu anda oyunlarda en iyi telefon Samsung Galaxy S4 gibi görünüyor.

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
birde tam sarj ne kadar surede oluyor? Malum gun icinde sarji bitecek bunun da

Polymath

Polymath

Üye
donanımı neye yetmiyor anlamadım daha doğrusu.. Quad core islemci ve 2gb ram. Bravıa derstekli hd ekran. yanlıs hatırlamıyosam adreno 320 gpu? Daha ne istiyorsunuz. ? 3 4 sene yeteri var. Takmislar donanıma. S4 gbi olsada olsa..

blacktalon

blacktalon

Üye
ekran hd oldugu icin donanimi fazla yoruyor onun oyunlari sorun orda yoksa standart ekranlara gore fazla bile donanim ama maden fullhd yaptim ona gore yap yada dusuk ekran yap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt