galaxy ace mi 603 mü maxiplus5 mi? 3ü arasında kaldım?

Sponsorlu Bağlantılar

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
galaxy ace mi 603 mü maxiplus5 mi? 3ü arasında kaldım?
hangisini tavsiye edersiniz üçünün fiyatlarıda neredeyse aynı 500 tl civarlarındalar 603 pek düşünmesemde(nokianın symbiana olmayan desteği yüzünden)incelemesine falan bakınca güzel bi telefon genede maxi plus 5 te turkcellin fazla güvenemiyorum kafamda galaxy var ama sizede bi fikir danışmak istedim bu telefonlar hakkında bilgisi olanlar bi düşüncenizi belirtirmisiniz?

Pringles

Pringles

Üye
sakın ace alma 603 ten kötü

Emip

Emip

Üye
ace 2 tavsiye ederim ama ace de mükemmel

blacktalon

blacktalon

Üye
Ace'i gec maxiplust a sana yaramaz 603 en iyisi iclerinde ama onda da android yok ama soyle diyeyim 603 oyunlarina baktim yine var biseyler ace'te tam bir iskence hersey :)

lazye

lazye

Üye
bence mini 2 yede bk...

Emip

Emip

Üye
3 şık arasından tek ace guzel mp5 iş telefonu

Emip

Emip

Üye
3 şık arasından tek o telefon guzel dıyorum neyini anlamıyorsunuz

hurol1

Üye
Galaxy mini 2

badmus

badmus

Üye

Buyur kardesim sen karar ver.

Emip

Emip

Üye
3 telefon arasından tek o mükemmel o zaman

fk555897

fk555897

Üye
Nokia 603 düşündüğün telefonlardan iyi.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
603

MrExpert

MrExpert

Üye
3 ü de alınabilecek cihaz değil onun yerine 2.el birşeyler bak Wonder neo gibi...

erolustun

Üye
Tercihler ihtiyaca gore degisir. Arkadas telefonla oyun oynamayi dusunmuyorsa ve cok fazla uygulama meraki yoksa bu modeller icinde 603 performans olarak en iyisi gibi duruyor. Isletim sistemi kotu veya olmus dersen Motorola Atrix'i oneririm. Dusuk butce ve performansin Android isletim sisteminde birlestigi nadir modellerden. Yazdigin modeller arasinda en iyisini soruyorsan performans olarak 603 diyebilirim.

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
uygulama genel olarak bakarsak çok kullanıcam mp5ide sildim listeden şimdi 603 mü galaxy mi diye düşünüyorum çevremde galaxyi çok kullanan var gayet memnunlar telefondan biraz daha araştırmaya devam edeyim o zaman.

- - - Eklendi - - -

aklınızda varsa 500 tl civarı güzel telefon onlarıda yazabilirsiniz tercihim android olursa güzel olur max 550 falan çıkabilir yani :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bende 603 öneriyorum güzeldir

fk555897

fk555897

Üye
603 özellik bakımından daha iyi Ace almanı önermem. Özellikleri kötü. Ama Ace 2 alabilirsen öneririm.