Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!
Merhaba arkadaşlar. konunun amacı belli oluyor zaten. Ancak kısa bir bilgi verelim ki katılım sayısı artsın.
Oyunumuz bilgisayardaki karşılığı ile DOTA veya LoL tarzı bir oyundur. Oyun bu ikisiyle o ladar çok benziyor ki arkadaşlarınız sizi oynarken görünce çok şaşıracak.
Oyun bilindiği üzere ücretsiz olup tamamen herkese açıktır. Oynayabilmek için en az 2 çekirdekli ve 2.3.6 sürümünün üzeri android gerekli.

Konumuzun amacı oynayan kişilerin birbirine yardımcı olması , karşılıklı veya aynı takımda oynamasıdır. Birbirimizin nickine mesaj bölümünden arkadaşlık isteği gönderebiliriz. GLive hesabı gerekli sadece.
Android:
1-phycyco (aleranol)
2-stoch94 (Onur32TR)
3.efege
4...

Hadi arkadaşlar sayımız artsın ve iyi bir oyun oynayalım. Iyi olan kişileri oyunda guilde alabilirim. PROTURK guildine üyeyim

• Beğen
Tepkiler: yunus96

stoch94

Üye
Onur32TR nickim.Kotu oynuyorum biraz ama eklersen sevinirim.Bide bu oyunun taktikleri nelerdir?Yani nasil daha iyi oynayabiliriz?

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
hangi hero ile daha iyisin ona göre söyleyebilirim. atka istersen lut hiran alabilirsin mesela rush yeteneği çok uzağa atliyor. birde reega ve müthiş ultisi var.

efege

Üye
Bende varım.efege ismim oyunda.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
gençler lv ve favori karakteri söylerseniz sevinirim. ben hemen hepsinin oranın üstü itemlerini ve 2 tanesini en iyi kombinasyonunu biliyorum

efege

Üye
Genelde elf kullanıyorum.

rebher

rebher

Üye
Bende oynuyorum ama kötü arkadaşlarla oynama imkanımız varmı bu oyunda?

stoch94

Üye
hangi hero ile daha iyisin ona göre söyleyebilirim. atka istersen lut hiran alabilirsin mesela rush yeteneği çok uzağa atliyor. birde reega ve müthiş ultisi var.

Genelde okcu ile daha iyi oynuyorum.Hani su fighter sayfasinin en basindaki hero.Attack speed veren itemler kullaniyorum.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
bugün kagaxın da tam itemlerini çözdüm. 2 tane bear cleaver mı ne var ondan al 480 e 2 adet. direk cangıl. 5 lve kadar felan. arada savaşa gir.
sonra 1100 luk ten 2 adet. 1 tane 1200 e kanat. ardından 2300e alet. sonrası da ya hadese yoneleceksiniz ya da itemleri tamlamak.

efege

Üye
Ben attacker oynuyorum.Başta atak veren 1100 lük fiyatı olan 2 balta alıyorum.onları üst seviye yapıp daha sonra atak speed veren şeyler alıp üstüne armor alıyorum.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
sakin onları tumleme. 2 tanesini al bırak. sonra direk atak speed al. sebebi zaten adamalr kalkan çekmiyor onları birlestirmen gerekmez. ben karşı takımda senin gibi yapan Okçuyu tumlemeyip başka basit item alarak 7 kere kestim. bu sabah 7 de oyun buldum birtane 5e 4 daldik adamlarim 2ye 4 falan ben 12ye 2 :) yardirdim. adamların basede kule yani 3 adam aldım birde kule temizledim adamlar pes etti :kop:

- - - Eklendi - - -

ben artık okcudan bıktım minotor peila ile kagaxa felan daliyorum isi büyüttüm artık :D

efege

Üye
sakin onları tumleme. 2 tanesini al bırak. sonra direk atak speed al. sebebi zaten adamalr kalkan çekmiyor onları birlestirmen gerekmez. ben karşı takımda senin gibi yapan Okçuyu tumlemeyip başka basit item alarak 7 kere kestim. bu sabah 7 de oyun buldum birtane 5e 4 daldik adamlarim 2ye 4 falan ben 12ye 2 :) yardirdim. adamların basede kule yani 3 adam aldım birde kule temizledim adamlar pes etti :kop:

- - - Eklendi - - -

ben artık okcudan bıktım minotor peila ile kagaxa felan daliyorum isi büyüttüm artık :D

Bende biraz sıkıldım okçudan para biriktiriyorum az kaldı.18k altın oldu.21 k olsun o silahlı hero yu alıcam.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Bende biraz sıkıldım okçudan para biriktiriyorum az kaldı.18k altın oldu.21 k olsun o silahlı hero yu alıcam.

sana tavsiyem silahlı alma sakin. benimla karşılaşırsan ya da bana yakın biriyle işin zor olur. debron veya san walkera para kas. ben sand walker alırım mesela. adamdaki 3. skill pasif ve son seviyesinde 4 kere vurunca adama saldırın% 70 artıyor. 1.si adama atlama 2.si zırh azaltma. ulti zaten deli . bence sen sand walker al.

- - - Eklendi - - -

lv kaç senin?

efege

Üye

sana tavsiyem silahlı alma sakin. benimla karşılaşırsan ya da bana yakın biriyle işin zor olur. debron veya san walkera para kas. ben sand walker alırım mesela. adamdaki 3. skill pasif ve son seviyesinde 4 kere vurunca adama saldırın% 70 artıyor. 1.si adama atlama 2.si zırh azaltma. ulti zaten deli . bence sen sand walker al.

- - - Eklendi - - -

lv kaç senin?

Silahlı dediğim karakter Demon Hunter.Level 19 şuan benim.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
biliyorum :zzz:

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
17. yanlız başka hesaplarım ve offline solo denemelerim oldukça fazla. Şu parlak can yeteneği ile kendini iyi gösteren tiplere de gıcık olurum. teketekte hemen hepsi benim Kölem :ehe

efege

Üye
17. yanlız başka hesaplarım ve offline solo denemelerim oldukça fazla. Şu parlak can yeteneği ile kendini iyi gösteren tiplere de gıcık olurum. teketekte hemen hepsi benim Kölem :ehe

Parlak can yeteneği ne ?