Telefon açılmıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur718x

Üye
    Konu Sahibi
Telefon açılmıyor!
Arkadaşlar telefonu mod attıktan sonra yeniden başlatın dedi ve yeniden başlattım fakat nokia yazısı geliyor geri kapanıyor ne yapmam lazım
Telefon nokia 5250
Acil yardım!

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
hard format atın cihaz kendini sıfırlasın yeniden aynı şekilde açılmayacak mı kontrol edin.
yine açılmazsa telefonunuzun orjinal yazılımını yeniden yükleyin

onur718x

Üye
    Konu Sahibi
hard format atın cihaz kendini sıfırlasın yeniden aynı şekilde açılmayacak mı kontrol edin.
yine açılmazsa telefonunuzun orjinal yazılımını yeniden yükleyin

telefon açılmıyorki nasıl format atayım

Emrgncy

Emrgncy

Üye
telefon açılmıyorki nasıl format atayım
Hard format telefon kapalı iken atılır fakat 5250 nin tuş kombinasyonunu bilmiyorum,sanırım 5250 nin kırmızı tuş ile power tuşu aynı,

şöyle dene, telefon kapalı iken Yeşil tuş + kamera tuşu + ses açma tuşu + power (kırmızı tuş) aynı anda açılış ekranı gelene kadar basılı tut, ülke tarih sorarsa başarılıdır olmazsa birde ses açma tuşu yerine ses kısma tuşunu dene...

inşallah olur...

Fantastik20

Fantastik20

Üye

Hard format telefon kapalı iken atılır fakat 5250 nin tuş kombinasyonunu bilmiyorum,sanırım 5250 nin kırmızı tuş ile power tuşu aynı,

şöyle dene, telefon kapalı iken Yeşil tuş + kamera tuşu + ses açma tuşu + power (kırmızı tuş) aynı anda açılış ekranı gelene kadar basılı tut, ülke tarih sorarsa başarılıdır olmazsa birde ses açma tuşu yerine ses kısma tuşunu dene...

inşallah olur...

malesf olmadı

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
orjinal yazılımını yüklemeyi deneyin birde phoenix programındaki dead phone seçeneği ile.

Fantastik20

Fantastik20

Üye
evde pc olsa deniyecem fakat pc yok tablet kullanıyorum .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt