Nokia Lumia 800 Update Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 800 Update Sorunu
Merhabalar,

2 adet Nokia Lumia 800 telefonumuz var. Birine update geldi ve yükledik. Şu an Windows Phone 8'e benzer bir ana menüsü var. Ancak diğer telefona update gelmiyor. Sizce sebebi ne olabilir?

Teşekkürler.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
cihazlarin ikisi de ayni ulke ve operator cikişli mi.

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Hayır, cihazları Microsoft'tan kazandık. İkisi de aynı ülkenindir ancak biri Turkcell biri Avea.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Turkiye'deki operatörler farketmez cihazlar operatör çïkışlı mı anlamında sormuştum. Settings/about kısmında "carrier" yazan bir bilgi var mı?

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Hayır öyle bir bilgi yok.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
cihazlarda product kodu farkliligi vardir. Bu arada guncelleme gozukmeyen cihaz unlock degildir heralde.

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Unlock olması durumu nedir? Unlock olması illegal bir olay mıdır? Değilse nasıl yapabilirim?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Unlock olması durumu nedir? Unlock olması illegal bir olay mıdır? Değilse nasıl yapabilirim?

illegal olarak da unlock yapilabiliyor. Fakat hatirladigim kadariyla dev center hesabiniz var.BURADAKİ konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
gkcll

gkcll

Üye

illegal olarak da unlock yapilabiliyor. Fakat hatirladigim kadariyla dev center hesabiniz var.BURADAKİ konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

Ali Kemal uusta genel bölümünde ki konu yu neden kitledin uydurma değil di özelden mesaj gelmiyor sana o yüzden bundan yazıyorum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ali Kemal uusta genel bölümünde ki konu yu neden kitledin uydurma değil di özelden mesaj gelmiyor sana o yüzden bundan yazıyorum

uydurmayla alakası yok hem haber daha once paylaşildi hem de alïntı haberlere izin vermiyoruz.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Peki nasıl kapatabiliyorum bu kilidi?

onu bulamadik henuz. Normalde zune ile senkronize edince kilit kapaniyordu. Ama bir arkadaş daha var o da lumia710'un bootloader kilidini acti custom rom yuklemek icin şimdi kapatamiyor.

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Peki ilginiz için teşekkür ederim.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
WP7.8 güncellemesinin düzgün hali globale yeni yeni dağıtılmaya başlandı.
Ali Kemal'in dediği gibi eğer aynı ülke ve aynı operatör (Örneğin: ABD/AT&T vb) çıkışlı ise cihazların ikisine de gelmiş olması lazımdı.

Eğer birine gelmemişse, her ne kadar Microsoft'tan almış olsanız da; bir tanesi farklı bir ülke için üretilmiş ve güncelleme henüz o ülke için dağıtılmadığından alamamış olabilirsiniz.

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Anladım teşekkür ederim inşallah en yakın zamanda gelir bana da güncelleme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt