samsung harddisk

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seri1618

seri1618

Üye
    Konu Sahibi
samsung harddisk
arkadaşlar samsung R520-fs01tr notebook kullanıyorum 4yıla yakın haliyle yer kalmadı:islik.harddiskim:
250gb wdc. 2.5" 5400rpm-8mb
değiştirmek istiyorum harddiski 500 gb almayı düşünüyorum.şimdi ilk sorum yeni harddisk alsam hangi marka ve özellikte olmalı önerinizi alayım.peki sonra bu harddiskim ne olacak.harddisk kutuları filan varmış onlardan bir tane alıp bunu taşınabilir olarak kulllanmak mümkünmüş.kullanışlı olur mu öyle?:hmmm

avcitalip

avcitalip

Üye
10-15 TL'ye HDD kutuları var harici HDD olarak usb den bağlayıp kullanıyorsun :evet:

marka olarak bilinmedik markalardan uzak dur benim başım çok yandı tam 4 kere servise gitti disk değişip geri geldi...

7200 RPM olmasını tavsiye ederim :oke:

seri1618

seri1618

Üye
    Konu Sahibi
sagol kardeş peki o kutular kullanışlı oluyor mu.hani böle sakat birşey degildir insallah.hiç görmedim de daha önce.bi de daha ayrıntılı öneriler alsam iyi olur marka vs:islik

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
sagol kardeş peki o kutular kullanışlı oluyor mu.hani böle sakat birşey degildir insallah.hiç görmedim de daha önce.bi de daha ayrıntılı öneriler alsam iyi olur marka vs:islik

Harici disk kutusu olarak Thermaltake öneririm. Everest de güzel ürünler yapıyor. Vatan bilgisayarda araştırabilirsin bu modelleri.

• Beğen
Tepkiler: seri1618 ve şerbetci

şerbetci

Üye
thermaltake güzel marka.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yer kalmadı diye değiştirme hard diskini taşınabilir al 500 dolduğunda yinemi değiştireceksin :hmmm

seri1618

seri1618

Üye
    Konu Sahibi
ama harici alsam bu elimdekini de taşınabilir olarak kullanırım bana mantıklı geliyor açikçası.aslında biraz uygun bir fiyat bulup 1 tb alsam belkide en mantıklısı o. hiç dolmaz :ehe thermalmate fiyatları çok yüksek galiba yanlış görmedi isem 100tl den başlıyo.benim harddisk o kadar para etmez ki:islik

fk555897

fk555897

Üye
Bence Taşınabilir Harddisk al. Ben Toshiba 1 TB'ı 200 TL'ye almıştım. Çok hızlı çalışıyor.

seri1618

seri1618

Üye
    Konu Sahibi
taşınabilir en iyisi olacak galiba bii kampanya bulursam alıcam artık neyse ilgilenen arkadaşlara teşekkürler :tşk:

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
taşınabilir en iyisi olacak galiba bii kampanya bulursam alıcam artık neyse ilgilenen arkadaşlara teşekkürler :tşk:

Sen en iyisi fiyatların düşmesini bekle bu aralar tuzlu fiyatlar. Hemen alma az bekle iyi malı ucuza al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...