2 adet flaş disk+2 adet hafiza karti+16 uçlu usb ve şarj aleti. Neredeyse bedava...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BirAcayipAdam

Üye
    Konu Sahibi
2 adet flaş disk+2 adet hafiza karti+16 uçlu usb ve şarj aleti. Neredeyse bedava...
merhaba flaş disk lerin biri 4gb diğeri 2gb lıktır. Hafıza kartları ise biri 8gb diğer 4 gb tır. 4gb lık hafıza kartını telefonuma takınca görmüyor telefondanda olabilir hafıza kartından da.şarj aleti ise 8 tane kabloya takılı 8 tanesi de bir apart ile takılıyor. Fiyat sadece 50 tl dir. 8gb'lik hafıza kartını 25 tl, 4gb hafıza kartını 15 tl, 4gb'lik flaş diski 15 tl, 2gb,lik hafıza kartını 10 tl'ye, çok amaçlı usb kablo ve şarj aletini de 35 tl ye almıştım. Ama şimdi ihtiyacım olmadığından sadece 50 tl ye satıyorum. Fiyat son derece uygundur. Her türlü aletle takas olabilir. Almak isterseniz lütfen bana pm ile ulaşın.

MrExpert

MrExpert

Üye
Dediğin şarj aparatı 10-15tl arasında satılıyor 10 farklı şarj ucu var Ben 10tlye almıştım kusura bakma ama 10tl lik ürüne 35tl deyip insanları kandırma :off:

BirAcayipAdam

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin şarj aparatı 10-15tl arasında satılıyor 10 farklı şarj ucu var Ben 10tlye almıştım kusura bakma ama 10tl lik ürüne 35tl deyip insanları kandırma :off:

kalite farkı denen bişey var. Ayrıca benimki 16 lı ve priz uçlu

- - - Eklendi - - -

kalite farkı denen bişey var. Ayrıca benimki 16 lı ve priz uçlu

ayrıca benim burda insanları kandırmak gibi bir niyetim olsa toplam fiyata 50 demezdim

messevim

messevim

Üye
kardeşim flash disc 2gb 7 lira 4gb ise 10 lira sıfır i. hafıza kartı 8gb 12 lira. 4gb ise 10lira. dediğin coklu şarj aleti ise 20 lira (en kalitelisi ). hepsi toplam 60 lira. bunlar sıfır fiyatı sen pahalıya almışsın zamanında. sıfır i 60 yapıyorsa 2. eli 50 yapmaz herhalde ?

BirAcayipAdam

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim hafıza kartı 2gb 7 lira 4gb ise 10 lira sıfır i. hafıza kartı 8gb 12 lira. 4gb ise 10lira. dediğin coklu şarj aleti ise 20 lira (en kalitelisi ). hepsi toplam 60 lira. bunlar sıfır fiyatı sen pahalıya almışsın zamanında. sıfır i 60 yapıyorsa 2. eli 50 yapmaz herhalde ?

hocam istersen ilanı bir daha oku ve flaş disk ile hafiza kartı arasındaki farkları öğren

messevim

messevim

Üye
hocam istersen ilanı bir daha oku ve flaş disk ile hafiza kartı arasındaki farkları öğren

hafıza kartı derken flash disc i kastetmiştim. ben 4gb 3 sene önce 25lira ya alıyordum ama şimdi 10lira ya piyasa da zibil gibi bulabilirsin.

BirAcayipAdam

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartı derken flash disc i kastetmiştim. ben 4gb 3 sene önce 25lira ya alıyordum ama şimdi 10lira ya piyasa da zibil gibi bulabilirsin.

ben 4gb flaşı 15 e aldım 2 ay önce ve sen zaten 8 gb h. Kartına 12 tl diyorsan iş bitmiştir

messevim

messevim

Üye
ben 4gb flaşı 15 e aldım 2 ay önce ve sen zaten 8 gb h. Kartına 12 tl diyorsan iş bitmiştir

bak kardeş. gel hatay a elinden tutup mağaza ya götüreyım ve yukarıda ideaa ettiğim fiyatlar la sana hem flash disc hem hafıza kartı alayım. yerin yakınsa buyur gel misafirim ol. her geçen gün fiyatlar özellikle elektronik aletler de düşüyor. neyse yine de hayırlı satırlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt