Satılık Jiayu G4S = 550TL / THL T6 PRO = 425 / Son Fırsatlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
Jiayu G4S = 550TL / THL T6 PRO = 425 / Son Fırsatlar
Evet Arkadaşlar ürün ve stoklarımız gelmiştir. Hayırlı alışverişler dilerim.

Jiayu G4S = 550 TL
MTK6592 8 çekirdekli * 2 Gb Ram * 16 Gb Dahili Hafıza * 3000mAh Batarya
4,7" HD 1280*720 Ekran * 13mp Arka Kamera

THL 5000 = 725 TL (Son 1 Adet)
MTK6592T (2 ghz) 8 çekirdekli * 2 Gb Ram * 16 Gb Dahili Hafıza
5" FHD 1920*1080 Ekran * 13mp Arka Kamera
5000 mAh batarya - Çift Hatlı - 32/64gb kart desteği
akıllı kapak + silikon kapak ve yedek filim hediye

THL T6 PRO = 425 TL
MTK6592 8 çekirdekli * 1 Gb Ram * 8 Gb Dahili Hafıza
5" HD 1280*720 Ekran * 8mp Arka Kamera
1900 mAh batarya - Çift Hatlı - 32gb kart desteği
Koruyucu kapak ve yedek filim hediye

Elephone G4 = 330 TL
CPU: MTK6582 / GPU : ARM MALI-400MP / Android OS, 4.4.2 / RAM: 1GB / ROM : 4GB / Memory cards: MicroSD
Ekran : 5 inch HD IPS,1280*720pixels / Camera: Rear- 8MP, front-1,3MP / SIM+micro SIM card,dual standby
Wi-Fi : 802.11n wireless / USB: 2.0 Micro USB / Bluetooth: 4.0 / Positioning: GPS,A-GPS

Doogee DG900 = 650 TL TÜKENDİ

MTK6592 8 çekirdekli * 2 Gb Ram * 16 Gb Dahili Hafıza
5" FHD 1920*1080 Ekran * 18mp FHD Arka Kamera / 8mp ön kamera
2500 mAh batarya - Çift Hatlı - 32gb kart desteği
Koruyucu kapak ve yedek filim hediye

Elephone G5 = 430 TL
CPU: MTK6582 / GPU : ARM MALI-400MP / Android OS, 4.4.2 / RAM: 1GB / ROM : 8GB / Memory cards: MicroSD
Ekran : 5.5inch HD IPS,1280*720pixels / Camera: Rear-13MP,front-5.0MP / SIM+micro SIM card,dual standby
Wi-Fi : 802.11n wireless / USB: 2.0 Micro USB / Bluetooth: 4.0 / Positioning: GPS,A-GPS

[Sandisk 16 GB C4 SD kart Bu ürünlerle alınırsa 15 TL olarak eklenebilir. ]

Ürünlerimiz SIFIR - KUTULU - AKSESUARLIDIR (Fabrika çıkış aksesuardır). Tarafımızca ürünler donanım testi yapılmıştır.
Bu sayede Sorunsuz Sağlam Ürün Tarafınıza Teslimatı Sağlanmış Olur.
Satış Fiyatlarımız Nakit Fiyatıdır. Ödeme yöntemi önce hesaba yatırma sonra ürün aynı gün kargo edilir.
Diğer ödeme yöntemleri (sanalpazar Sahibinden gibi) tanıdık veya bölge durumuna göre görüşülebilir.
Elden Teslimat için Trabzon - Mersin - Adana - İzmir - İstanbul olabilir

Lütfen İlanı Kirletecek Konuşmalar Yapmayın, Şahsi Soru - fikir ve düşüncelerinizi PM atabilirsiniz elimden
geldiğince sizlere yardımcı olurum

Resimler :
Doogee DG900

Elephone G5
+

Elephone G4

G4S

THL T6 PRO

Thl 5000

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ByKatre ve Dede

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
ürünlerimiz halen satışa devam etmektedir. ilgilenen arkadaşlar ulaşabilir stoklar azalıyor

daterace

Üye
İocean x8 talibim pasaport kaydi varmi yoksa benmi yaptircam istanbul da oturuyorum cihazi elden teslim almak istiyorum ciddi aliciyim

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
İocean x8 talibim pasaport kaydi varmi yoksa benmi yaptircam istanbul da oturuyorum cihazi elden teslim almak istiyorum ciddi aliciyim
emai kaydı yok cihazın ama yüklemek kolaydır, yükleme konusunda yardımcı oluruz, eski bir cihaz, kullanılmayan bir telefon olması yeterli
elden teslimatlarda, ümraniye deki arkadaşımıza gönderiyoruz, sizde arkadaşın yanına gidip orda görüp ödemesini yapıp teslim alıyorsunuz
Elden teslimatlarda, 20 tl önce nakliye bedeli yatırmanız gerekiyor, cihaz ulaşınca, almaya karar verince, 10 tl bedel kalan ödemenizden düşülür. İşlem tamamlanmış olur.

Birde X8 in 16 gb olan versiyonu elimde kalmadı, 32 gb versiyonu var 750 tl son fiyattır

bu konular uygunsa görüşelim

daterace

Üye
imei nasıl yapıcaz ben pek bilmiyorrum btk kayıt mı yapmamı lazım nekadara mal olucaz imei 32 gb olması daha iyi zaten

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
imei nasıl yapıcaz ben pek bilmiyorrum btk kayıt mı yapmamı lazım nekadara mal olucaz imei 32 gb olması daha iyi zaten
eski cihaz ayarlayabilirsen, onun kayıtlarını ürüne yükleriz, sorunsuz kullanırsın, yardımcı oluruz o konuda
Satışlarımız devam ediyor, almak isteyen arkadaşlar bizimle irtibata geçebilirler
eski cihaz ayarlayabilirsen, onun kayıtlarını ürüne yükleriz, sorunsuz kullanırsın, yardımcı oluruz o konuda
Satışlarımız devam ediyor, almak isteyen arkadaşlar bizimle irtibata geçebilirler
Fiyatlarımız yılbaşı nedeni ile indirim yapılacaktır, lütfen almak istediğiniz telefon hakkında fiyat sorunuz
neden cevap yazınca başa dönmüyor bu ilanlar anlamadım ?
neden cevap yazınca başa dönmüyor bu ilanlar anlamadım ?

cemali7

Üye
Hayırlı satışlar

ByKatre

ByKatre

Üye
ustam insanlar çekiniyor yurt dışı ürünleri ve o kadar da indirim yok yani adam 100 tl ekleyip aynı özelliklerde garantili bulabiliyor

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
ustam insanlar çekiniyor yurt dışı ürünleri ve o kadar da indirim yok yani adam 100 tl ekleyip aynı özelliklerde garantili bulabiliyor
yani 100 tl fark ile eş değer ürün alabileceğine inanmıyorum
örnek : thl t6 pro = casper via v8 ile nerdeyse aynı, birtek kamera farkı var, biri ortalama düşük fiyatı 1000 lira bizim fiyat 450 arada uçurum var

ByKatre

ByKatre

Üye
yani 100 tl fark ile eş değer ürün alabileceğine inanmıyorum
örnek : thl t6 pro = casper via v8 ile nerdeyse aynı, birtek kamera farkı var, biri ortalama düşük fiyatı 1000 lira bizim fiyat 450 arada uçurum var
işlemci hızı ne kadar o telefonun

ByKatre

ByKatre

Üye
iyi abi neyse hayırlı satışlar elinde nokia 700 var mı veya temin edebilir misin

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ByKatre
cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
THL 5000 kullanıyorum, yerli markalar insanları resmen soyuyor, 1000 liralık satılan telefon maliyeti TR için en fazla 500 lira, bir son kullanıcıdan 500 lira kar etmek bence soygunculuktur

ByKatre

ByKatre

Üye
THL 5000 kullanıyorum, yerli markalar insanları resmen soyuyor, 1000 liralık satılan telefon maliyeti TR için en fazla 500 lira, bir son kullanıcıdan 500 lira kar etmek bence soygunculuktur
iyi telefon da iste garanti olmaması ve internet ortamı

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
sattığım ürünlerde internet sorunu yok, garanti bu cihazlarda var 1 yıl çin garanti veriyor
hem kırılınca hangi telefonun garantisi olur ki ?

ByKatre

ByKatre

Üye
yok internet sorumu değil internetten alışveriş güven ortamı.

cemali74

cemali74

Üye
    Konu Sahibi
yok internet sorumu değil internetten alışveriş güven ortamı.
benim bişey dememe gerek yok

buradaki yorumlar yeterli olur sanırım

ByKatre

ByKatre

Üye
thl 5000 kaça oluyor yakın zamanda ablama telefon alacağız ama yine de tereddütlerim var güncelleme geliyor mu bu telefonlara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt