Ekran kartı öneri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ölgen

ölgen

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı öneri
Bu hafta sonu ekran kartı alıcam sizden yardım bekliyorum 300w psu'm war 150tl bütçem var sistem şöle:

Core 2 duo E6540 2.33 ghz
2gb ram
160gb hdd

yeni nesil oyunları çalıştıracak(gta ıv-crysis 3 vb.) ve psu yetecek ekran kartı önerlerinizi bekliyorum

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
150 tl lik ekran kartı nekadar iyi performans verir bilemem ama benim sana önerim biraz daha biriktirip daha iyi birşey alman çünkü pc işi aceleye gelmez. yinede acil ekran kartı lazım diyosan Radeon HD 6570 crysis3 ü düşük ayarlarda oynatabilir. tabi nekadar akıcı olur bilemem ama seni idare eder.

ölgen

ölgen

Üye
    Konu Sahibi
:good: Tavsiye için saol youtube da videolarıda var iyi bi ekran kartı gibi gözüküyor sormak istediğim bişey daha var 1gb 256 bit ekran kartı alırsam bu sistem desteklermi yani psu vb yetermi:hmmm

Archonn

Archonn

Üye
:good: Tavsiye için saol youtube da videolarıda var iyi bi ekran kartı gibi gözüküyor sormak istediğim bişey daha var 1gb 256 bit ekran kartı alırsam bu sistem desteklermi yani psu vb yetermi:hmmm

Yeterli değil.
Bir de 6570 yerine 5670 alın arada sadece fiyat farkı var

• Beğen
Tepkiler: ölgen
Mr.Wick

Mr.Wick

Üye

Yetmeyebilir.

- - - Eklendi - - -

Yetmemek konusunda güç kaynağı artırabilirsin. Ama tabiki arkadaşın önerdiği HD 5670 modelini de alabilirsin oda tam yeter psu na.

• Beğen
ölgen

ölgen

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: :tşk: :tşk: :tşk: :tşk: :tşk:

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
5670 alın. daha performanslı bir kart :oke:

ölgen

ölgen

Üye
    Konu Sahibi
özür diliyorum bir sorum daha olucak 2gb 128 bit ekran akrtı alırsam performans farkı olurmu ve bu sistem yetermi

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
ekran kartı olarak 5670 den bahsediyosan. 2gb 128bit olması performansı artırır çünkü gb si artmış. yalnız büyük ölçüde bir performans farkı olmaz. ancak bit ini yükseltirsen büyük performans farkı olabilir. örneğin 128bit yerine 256bit alırsan daha büyük ölçüde performans farkı olur. ekran kartının gb sini yükseltmen büyük ölçüde bir performans sağlamaz. sana tavsiyem alacağın ekran kartında 256 bit olanını tercih etmendir.

ölgen

ölgen

Üye
    Konu Sahibi
2gb 128 bit ekran kartına sistemim yetermi?

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Radeon HD 5670 2 gb 128 bit. 300w psu ya yeterli.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt