Arkadaşlar Kurtarmam Gereken Bir Resim Var !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Kurtarmam Gereken Bir Resim Var !

Resmi Tapatalk'tan ekledim gözükmez ise admin arkadaşlardan birisi düzeltirse çok sevinirim...

Bu resim benim ölen kopeğime ait yani tekrardan çekmem imkansız,bu resim kardeşimin telefonunda duruyordu yanlışlıkla resmi silmiş fakat Allah'tan ben resmi duvar kağıdı yapmıştım

Şimdi bu resmi kurtarmak istiyorum (çözünürlüğü düşürmeden) ne yapmam gerekiyor?

Birde dikkat ettiyseniz köpeğin gözleri yeşil çıkmış onu nasıl düzeltebilirim?

ozgur_473

Üye
ana ekranda bos bi sayfada ss al sonra photoshop ile gozlerini duzeltebilirsin fakat cozunurluk duser biraz

PriZm

PriZm

Üye
Duvar kagıdını değiştirmediğin sürece o resim kurtarılabilir.

Resimin nereye kaydedildiğini bilmiyorum.Eve gittiğimde bir bakayım.

PriZm

PriZm

Üye
Talip telefon rootlu değilmi?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

ozgur_473

Üye
duvar kagidinin kayitli oldugu yeri buldum ama root lazim
data/data/com.android.settings/files
burda kayitli umarim isini gorur

ozgur_473

Üye
yalniz dedigim yerden 320*480 cozunurluklu cikiyor sanirim

blacktalon

blacktalon

Üye
Birde su var geri getirme programi dene ama hafiza katina sildikten sonra biraeyler yuklersen kurtarma sansin dusuyor ne zaman sildin sen bu fotoyu

- - - Eklendi - - -

Sen yinede sunlardan birini dene easy recover , file scavenger ,recuva,mini tool recover bu programlardan birini kur ve sd kartini yada kabloyla teli pcye bagla ve calistir silinen dosyalari kurtarabilirsin benimde basima gelmisti ve bazi fotolari kurtardim

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Birde su var geri getirme programi dene ama hafiza katina sildikten sonra biraeyler yuklersen kurtarma sansin dusuyor ne zaman sildin sen bu fotoyu

- - - Eklendi - - -

Sen yinede sunlardan birini dene easy recover , file scavenger ,recuva,mini tool recover bu programlardan birini kur ve sd kartini yada kabloyla teli pcye bagla ve calistir silinen dosyalari kurtarabilirsin benimde basima gelmisti ve bazi fotolari kurtardim

Epey oldu silineli, o şekilde kurtaramayız yani :evet: :(

aleranol

aleranol

Üye
Talip senin köpeği görünce aklıma zeusum geldi :( daha 5 aylıkken kaybetmistim. Tüm aileye hirlardi birtek benimle oynardı. :Hıçkıra Hıçkıra ağla mk:(:
Bence sen yinede dene be talip. Belki kurtarirsin. Ben neleri kurtardım.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Talip senin köpeği görünce aklıma zeusum geldi :( daha 5 aylıkken kaybetmistim. Tüm aileye hirlardi birtek benimle oynardı. :Hıçkıra Hıçkıra ağla mk:(:
Bence sen yinede dene be talip. Belki kurtarirsin. Ben neleri kurtardım.

senin köpek nasıl öldü ? :( benimki gençlik hastalığına yakalandı,1 günde gitti canım köpek :ağlarım: halan daha özlüyorum onu ya :( :( şimdide bir Alman Kurdumuz var :evet: umarım ona birşey olmaz...

resmi bu kadar kurtarabildim :(

EroL

EroL

Emekli Yönetici

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt