Arkadaşlar Kurtarmam Gereken Bir Resim Var !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

vay abim çok teşekkür ederim eline sağlık :) :tşk: moralim yerine geldi yani :evet:

aleranol

aleranol

Üye

senin köpek nasıl öldü ? :( benimki gençlik hastalığına yakalandı,1 günde gitti canım köpek :ağlarım: halan daha özlüyorum onu ya :( :( şimdide bir Alman Kurdumuz var :evet: umarım ona birşey olmaz...

resmi bu kadar kurtarabildim :(

Babam askeriyedeki kömürluge koymuştu garibim kömür parçası kemirmis. Aynen bende özlüyorum. Babam öldü dediğinde varya camdan atlayacaktim sanki beni kestiler):
Şimdi benin bicirik var muhabbet kuşum herşeyi 1 haftada kapıyor. Oynuyor vs. Ama bir köpek değil.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Babam askeriyedeki kömürluge koymuştu garibim kömür parçası kemirmis. Aynen bende özlüyorum. Babam öldü dediğinde varya camdan atlayacaktim sanki beni kestiler):
Şimdi benin bicirik var muhabbet kuşum herşeyi 1 haftada kapıyor. Oynuyor vs. Ama bir köpek değil.

köpekler bence ayrı canlılar,hiçbir canlıya benzemiyorlar :evet:

kömür yemekten köpek mi ölür ya :allalla: o işlikte bir terslik vardır :evet: bizim şu anki kurt duvarı kemiriyor :evet:

Heroata

Heroata

Üye
Bu resmi koymaya utandim ama benim de bi yardmim olsn yanlz nsl kilit ekranini kaldrdnz erol abi O.o

Gecmis olsn kopegn icn.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bu resmi koymaya utandim ama benim de bi yardmim olsn yanlz nsl kilit ekranini kaldrdnz erol abi O.o

Gecmis olsn kopegn icn.

sanada teşekkür ederim kardeşim,resimin orijinal halini alabilmek için telefonun ayarlarından kaldırdım ve ekran ss'si çektim sonra üstte saat yazan kısmı kırptım o şekilde burada paylaştım sonra sağolsun Erol abi gözleri düzeltti :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt