Galaxy S Advance i9070 Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Genel Destek.

Sponsorlu Bağlantılar

hardal00

hardal00

Üye
Hocam ben eski tvlerin kapanisi gibi ekran kitlemesi ariyorum crc efdect buldum fakat nasil yulleniyoor bu s3 su dalagsi yukledigimiz gibimi acaba recovery moddami

sedat_1992

Üye
Bekleyişin ardından telefonuma bugün kavuştum hemen jb yyükledim cihaz zaten cok güzel jb ile daha güzel oldu :)))

bozok6666

bozok6666

Üye
i9070 4.1.2 yükledikten sonra root yaparsanız telefon sapıtıyor kilitleniyor vs.. sorunun kaynağı root muş düzgün çalışan bir root kurun

cemyrdkn

cemyrdkn

Üye
    Konu Sahibi
Bekleyişin ardından telefonuma bugün kavuştum hemen jb yyükledim cihaz zaten cok güzel jb ile daha güzel oldu :)))
Hayırlı olsun arkadaşım :)

- - - Eklendi - - -

i9070 4.1.2 yükledikten sonra root yaparsanız telefon sapıtıyor kilitleniyor vs.. sorunun kaynağı root muş düzgün çalışan bir root kurun
Ben bir önceki versiyona root yaptım ve pişman oldum. Ne zaman build sürümü gelir o zaman root yaparım. Şu ana kadar çıkan tüm beta sürümlerinde sorun var.

M.ERCAN

Üye
Merhaba birşey öğrenmek istiyorum 4.1.2 güncellemesi i9070p için gelecekmi? birde 9070 ile 9070p arasında ne türlü bir fark varki kesinlikle odin ile yüklemeyin diye yazmışsınız.. saygılarımla...

hardal00

hardal00

Üye
Hayırlı olsun arkadaşım :)

- - - Eklendi - - -

Ben bir önceki versiyona root yaptım ve pişman oldum. Ne zaman build sürümü gelir o zaman root yaparım. Şu ana kadar çıkan tüm beta sürümlerinde sorun var.

Hocam unroot dosyasını nerden bulcaz valla sebep rootsa pişman oldum yaptıgıma

cemyrdkn

cemyrdkn

Üye
    Konu Sahibi
Hocam unroot dosyasını nerden bulcaz valla sebep rootsa pişman oldum yaptıgıma
Root ile birlikte gelen SuperSu programı olması lazım. Ona gir. İçerisinde Remove Root gibi bi seçenek olması lazım. O şekilde kaldırabilirsin. Veya odin ile yazılımı tekrar üzerine kurarsan gider.

By-Hacker

Üye
Benim Telefon I9070P ben buna android 4.1.2 attım tabi i9070 in versiyonunu ve telefon çalışmadi bir daha telefonu ne yapayım nasıl yapayım bilginiz varmı .

cemyrdkn

cemyrdkn

Üye
    Konu Sahibi
cemyrdkn

cemyrdkn

Üye
    Konu Sahibi
hocam aynı sorun bendede vardı bunu bi çözümü varmı ?

- - - Eklendi - - -

hocam aynı sorun bendede vardı bunu bi çözümü varmı ?
NFC sürümü için olan son Türkiye güncellemesini bahsettiğim yöntemleri kullanarak kurmaya çalışın. Son sürümüne linkden ulaşabilirsiniz.

ancak olcağını hiç sanmıyorum. daha önce de olan arkadaşlar servise yollayıp halledebildiler sorunu

• Beğen
Tepkiler: sahin_811
okcular56

okcular56

Üye
teşekkürler hocam elinize sağlık

hardal00

hardal00

Üye
Hocam tel samsung yazısında kaldı senın tel hafızasıyla değişimi yaparken şimdi yeniden yukluyorum odin 1.85 ile olurmu yoksa 3.04 deneyeyimmi

hellboy99

Üye
Yükledim kullanıyorum şu an bir problem yok .

okcular56

okcular56

Üye
teşekürler

cemyrdkn

cemyrdkn

Üye
    Konu Sahibi
Hocam tel samsung yazısında kaldı senın tel hafızasıyla değişimi yaparken şimdi yeniden yukluyorum odin 1.85 ile olurmu yoksa 3.04 deneyeyimmi
Ben 1.85 kullanıyorum hala. Bence 1.85 daha sağlam. 3.04 için bir şey diyemeyeceğim :ok

kinderip_com

Üye
s.a ustalar xda formunu karıştırırken böyle bir konu gördüm benim kullandığım sürüm xxlq4 cihazım rootlu. bunu yükleyebilmek için ne yapmam lazım

mat9934

Üye
s.a ustalar xda formunu karıştırırken böyle bir konu gördüm benim kullandığım sürüm xxlq4 cihazım rootlu. bunu yükleyebilmek için ne yapmam lazım
Dostum bunu yüklemek için xda daki yeni kernellerden birini yükleyerek ya da direkt olarak cwm kurarak yüklemen gerekiyor.

PcK0P@T

Üye
Bende buradaki anlatım ile 4.1.2 sürümünü yaklaşık 1 hafta kullandım. Ancak birkaç arkadaşında belirttiği gibi rehbere girerken bile kasma dolayı tekrar 2.3.6 sürümüne geçmiş bulunmakdayım. Bu güzel bilgi paylaşımları için tüm arkadaşlara teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: cemyrdkn

kinderip_com

Üye

Üst Alt