Galaxy S Advance i9070 Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Genel Destek.

Sponsorlu Bağlantılar

sahin_811

sahin_811

Üye
Ya arkadaşlar aynı telefondan bahsediyoruz demi bende galaxy advanceme android 4.1.2 sürümünü yükledim telefon mükemmel oldu.birçok yeni özellik yüklendi ayrıca bahsettiğiniz sarj sorunu kesinlikle benim telefonda yok 2.3.6 ya göre daha uzun süre gitmeye başladı ki ben asphalt 7 hayranıyım sürekli olarak bu oyunu oynamama ve sürekli internete bağlı olmama ragmen sarj sıkıntısı çekmiyorum.telefonum yenilendi sanki yeni bir telefon almış kadar oldum diyebilirim.

Asphalt 7 nin apk dosyasını verebilirmisin hocam ?

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar ben aynen yaptım büütün işlemleri odin ile yükleme tamamlandı telefon da kapandı kendini resetliyor diye bekledim yarım saat falan telefon gitti açılmıyor şimdi de acil yarım ne yapmalıyımmm

recovery modun da wipe ve cache işlemlerini uygulayın açılcaktır.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar bende i9070 kullanıyorum bu güncellemeyi yüklediğime pişman oldum geride dönemiyorum yüklediğim romların hiçbiri çalışmıyor forumda bir yöntemdaha var onuda deniyeceğim yüklediğime pişman etti telefon youtube programını açtığında bile donuyor .
wipe reset falan hepsini yaptım hafıza kartı tel hafıza hepsini sildim formatladım 3 defa kurdum güncellemeyide yaptım farklı romlarıda denedim sonuç aynı çok kasıyor.

telefona güzel özellikler kısayollar katmış 4.1.2 ama değmez bukadar kasmaya katlanmaya.

Root işlemi yaptıktan sonra link2 SD uygulaması ile kullanmadığın bütün uygulamaları kaldır özellikle maps gmail felan telefonu yeniden başlat sorun kalmıcaktır. birde Almanya sürmü yüklerseniz çok daha iyi olcaktır...

kayaburkay

Üye
Hocam iyi akşamlar oncelıkle.. benim s advance kaçak dün kies ile jelly bean yukledım ancak bugun telefonum da 3g ile internet çalışmıyor.. Veri agını etkin yapmama rağmen çalışmıyor.yardımcı olur musunuz

loneely42

loneely42

Üye
Hocam iyi akşamlar oncelıkle.. benim s advance kaçak dün kies ile jelly bean yukledım ancak bugun telefonum da 3g ile internet çalışmıyor.. Veri agını etkin yapmama rağmen çalışmıyor.yardımcı olur musunuz

Kardeşim fabrika ayarlarına ve wipe data işlemleri uygula

slhtnr

slhtnr

Üye
arkadaslar almanya romunu yukleyin ve factory reset yapin cihaz daha stabil olacaktir ben ilk olarak turkiye romunu yukledim kameraya girince telefon donuyordu ve cok kasiyordu sonra almanya romunu yukledim ve kasma olayi ortadan kalkti

mustafas215

Üye
arkadaşlar bende dün XXLQG sürümüne güncelledim telefon dünden beri 4-5 defa kendine reset attı çok kasıyor çok donuyor sinir etti. ayrıca ram 555 iken 250-400 arası kullanıyordu şimdi 625 olmuş ama 500 ün altına inmiyor kullanım.yani önce 250-300 civarı boştayken şimdi 100-150 en fazla boşta kalıyor. Samsung güncelleme veriyormuş bilmem ne hepsi boş. böyle güncelleme vereceksen hiç verme kardeşim!!

muratena

muratena

Üye
Evet dönebilirsin.Onuda buradan orjinal yazılımını bularak kurabilirsin

Odin için alternatif link eklenmiştir.

Bir sorum olacak arkadasım,2.3.6 geri dönecegim,döndüğümde 2.3.6 cocore E-6.0 yüklenirmi? yoksa cocore E-6.0 sadece JB içinmi?

oktaybey23

Üye
Arkadaşlar ben dün kurdum bu yeni versiyonu yeniliklerden bahsetmş zaten arkadaş bende kötü yönlerini söylicem biraz ilk başta aşırı şarj tüketiyo hiç birşey yapmadığım halde tel cebimdeyken 2 saatte %10 şarj tüketiyo birde telefonla bişeyler yapsam ne olur bilemiyorum minimum ram kullanımı en az 320 MB larda ama iki dk sonra 400 MB ta çıkmayı başarıyo kendiliğinden dün iyi gibiydi bugün baya ksamaya başladı özellikle arama yaparken. Ve gördüğüm en büyük sorunu çekim problemi şebekesi çok düşük çekiyor çoğu zaman G de çekiyor eskiden H de çeken yerde şimdi G de çekiyor E bile değil neyse şimdilik bunları gözlemledim fazla da gözlemlemeye devam etmicem bu akşam eski veryiona geri dönüyrm :(
şu 2.3.6 ya dönme işi nasıl olacak arkadaşlar bi yolunu halleden varmı...kafayı yiyecem bi türlü dönemedim..

difficultking

difficultking

Üye
kies ile android güncelledim cihazda donmalar mevcut almanya room u nu nasıl yükleyeceğiz telefona

ALPER38

Üye
çok teşekkür ederim telefonum perfonmansı arttı ram arttı üstelik birsürü kolaylık geldi bu telefona neden böyle bir güncelleme samsung getirmiyo anlam veremiyorum

bozok6666

bozok6666

Üye
Neyaparsanız yapın olmuyor 2015 te çıkan 4.1.2 rom kurdum sorun devam ediyor.Alman romu daha stabil ama bu donma takılmanın tek çözümü var oda root edip es görev yöneticisini indirin uygulamayı açın açılışta başlatılmayacak uygulamaları seçin ben face gibi sürekli kullanmadığım uygulamaları seçtim telefonda kısa süreli takılma oluyor klavye kullanırken oda rom kaynaklı onun haricinde takılma donma yok bu sorunun tek çözümü root çünkü es görev yöneticisi kalıcı olarak kapatmak için root yetkisi istiyor.Ram temizleyiciler malesef bunun gibi değil uygulama kapandıktan sonra tekrar başlıyor.

bozok6666

bozok6666

Üye
i9070xxlqe alman romunu yükledim bu gerçekten en iyisi donma takılma yok tabiki zamanla yavaşlıyo ama diğerlerine fark atıyo 2015 romu yükledim videoyu zar zor açıyo donuyodu tarayıcıdan video açmak için cebelleşiyordum alman romu sorunsuz benim gibi cepten bankacılık işlemi yapanlar güvenle yükleyebilir.

bozok6666

bozok6666

Üye
Malesef bu romda diğerleri gibi oldu zamanla artık bu telefonu emekli etmeliyim 4 sene oldu.

Üst Alt