Galaxy S Advance i9070 Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Genel Destek.

Sponsorlu Bağlantılar

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
haklısınız arkadaşlar aslında konu açmayı düşünüyorum harbiden xda forumda çok güzel bizim cihazları kullanan geliştiriciler var şimdi ben s4 ün temasını kullanıyorum güzel şeyler yapıyorlar neyse

linke tıkla oradan u indir sonra telin dahili hafızasına at recoveri moddan zipli dosyayı yükle önce bunu yap

- - - Eklendi - - -

bizim cihazlar için face home çıkmış meraklılar yükleye bilir

hardal00

hardal00

Üye
Hocam yaptim saol.. artik deneyip gorecez kolay gelsin

smlkc

Üye
İşte beklenen an geldi arkadaşlar GT-I9070P Jelly Bean Kendi telefonuma kurdum çok güzel memnun kaldım açıkcası ve yeni gördüğüm özelliklerden bir kaç tanesi

SBeam
Daha gelişmiş güç yönetimi
Kamera performansı daha iyi
Wireless daha stabil
Çift vurma özelliği
ve aklıma gelmeyen bir kaç özellik daha...

fsagcan

Üye
CoCore-E-5.3-CWM.zip indirdim,
bunun kurulumu terminal emulator ile mi yapılacak, yoksa
sd card a atıp recovery modda install sd card deyip oradan dosyayı seçipmi yapacağız,

ve şunu merak ediyorum, bunu kurunca bana ne faydası olacak?

bende şu an LQB orjinal yüklü ve telefon rootlu, CWM yüklü.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
CoCore-E-5.3-CWM.zip indirdim,
bunun kurulumu terminal emulator ile mi yapılacak, yoksa
sd card a atıp recovery modda install sd card deyip oradan dosyayı seçipmi yapacağız,

ve şunu merak ediyorum, bunu kurunca bana ne faydası olacak?

bende şu an LQB orjinal yüklü ve telefon rootlu, CWM yüklü.

konuları topladım arkadaşlar artık buradan devam edelim
http://www.maxicep.com/samsung/sams...a-konu-her-turlu-yardim-ve-destek-786782.html

ramis006

Üye
i9070P advance ye android 4.1.2 jelly bean güncelledim süper oldu çok kolay oldu

comez1

comez1

Üye
eline sağlık.

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
İşte beklenen an geldi arkadaşlar GT-I9070P Jelly Bean Kendi telefonuma kurdum çok güzel memnun kaldım açıkcası ve yeni gördüğüm özelliklerden bir kaç tanesi

SBeam
Wireless daha stabil
Çift vurma özelliği

Eline sağlık yeni konu ile paylaşmanı öneririm. Ben 9070'e güncelleme geldiğinde bi hevesle nfcli telime yükledim haliyle çöktü açılmadı :) garantiden ana kartı değişti. İ9070 ile i9070P arsındaki farkı öğrenmiş oldum duyurulur.

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye

SBeam
Wireless daha stabil
Çift vurma özelliği

Ben de bekliyordum ne zamandır. Gelir gelmez de yükledim ama şarzı resmen emiyor. günde iki defa şarj ediyorum desem yeridir. sende de var mı böyle bir şey.

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Yükledim fakat;
Herşey o kadar yavaşladıki anlatamam. ilk göze çarpanlar
1. Öncekinde face proğramı hemen açılıyordu gelen msjlar da anında sesli olarak geliyordu şimdi....
2. sygic diye bi navigasyon pro onu açıp arka plana aldığında diğer işini(gelen arama, not yazma...) rahatlıkla halledebiliyordum şimdi.....
3. ram 400 mb tan aşağı inmiyor normal seviyesi 500 mb buda fazladan pil demek yani pil de eskisine nazaran daha çabuk bitiyor.
4. Ki daha eski oynadığım oyunları yüklemedim onları da yüklerim aldığım performansı aynı şekilde yazarım.

selamcanim

Üye
wipe data/factory reset kısmına geldim home tuşuna bastım yes dedim ve confirm password kısmı çıktı ben buraya hangi şifremi gireceğim lütfen yardım edin acil

filikam

Üye
Ya arkadaşlar aynı telefondan bahsediyoruz demi bende galaxy advanceme android 4.1.2 sürümünü yükledim telefon mükemmel oldu.birçok yeni özellik yüklendi ayrıca bahsettiğiniz sarj sorunu kesinlikle benim telefonda yok 2.3.6 ya göre daha uzun süre gitmeye başladı ki ben asphalt 7 hayranıyım sürekli olarak bu oyunu oynamama ve sürekli internete bağlı olmama ragmen sarj sıkıntısı çekmiyorum.telefonum yenilendi sanki yeni bir telefon almış kadar oldum diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: sahin_811
slhtnr

slhtnr

Üye
Ya arkadaşlar aynı telefondan bahsediyoruz demi bende galaxy advanceme android 4.1.2 sürümünü yükledim telefon mükemmel oldu.birçok yeni özellik yüklendi ayrıca bahsettiğiniz sarj sorunu kesinlikle benim telefonda yok 2.3.6 ya göre daha uzun süre gitmeye başladı ki ben asphalt 7 hayranıyım sürekli olarak bu oyunu oynamama ve sürekli internete bağlı olmama ragmen sarj sıkıntısı çekmiyorum.telefonum yenilendi sanki yeni bir telefon almış kadar oldum diyebilirim.

hocam kies uzerinden mi yuklediniz ?

bozok6666

bozok6666

Üye
Arkadaşlar bende i9070 kullanıyorum bu güncellemeyi yüklediğime pişman oldum geride dönemiyorum yüklediğim romların hiçbiri çalışmıyor forumda bir yöntemdaha var onuda deniyeceğim yüklediğime pişman etti telefon youtube programını açtığında bile donuyor .
wipe reset falan hepsini yaptım hafıza kartı tel hafıza hepsini sildim formatladım 3 defa kurdum güncellemeyide yaptım farklı romlarıda denedim sonuç aynı çok kasıyor.

telefona güzel özellikler kısayollar katmış 4.1.2 ama değmez bukadar kasmaya katlanmaya.

• Beğen
vega1977

vega1977

Üye
kies üzerinden son guncellemesini yaptım root gitti framaroot ile yapmıştım tekrar root yapmaya çalıştım failed try another exploit if available diyor samsung root için önlem fln mı aldı yoksa benim tel de mi sorun var şimdi ne yapmalıyım

slhtnr

slhtnr

Üye
Hayir.odin uzerinden yukleme yaptim

tesekkurler hocam

- - - Eklendi - - -

kies üzerinden son guncellemesini yaptım root gitti framaroot ile yapmıştım tekrar root yapmaya çalıştım failed try another exploit if available diyor samsung root için önlem fln mı aldı yoksa benim tel de mi sorun var şimdi ne yapmalıyım

hocam kies uzerinden guncelleme geldi mi turkiyeye ?

ziyankar75

ziyankar75

Üye
arkadaşlar ben aynen yaptım büütün işlemleri odin ile yükleme tamamlandı telefon da kapandı kendini resetliyor diye bekledim yarım saat falan telefon gitti açılmıyor şimdi de acil yarım ne yapmalıyımmm

• Beğen

ismail_srp

Üye
aslında bedava yere 2.3.6 ya geri dönüyorsunuz halbuki cocore 5.3 kernel yada ThunderZap kernel bu geliştiricilerin en mükemmel kernel dosyaları bunlardan birini yüklediğinizde cihaz çok harika oluyor hiç bir sorun yada problem kalmıyor benim pek vaktim biri bu konu hakkında konu açsa çok iyi olur jellbean gerçekten harika bir yazılım gingerbread 2.3.6 bir çok oyun ve uygulamadı desteklemiyor elinizde böyle güzel bir nimet varken değerlendirmesini bilemiyorsunuz neyse sorununa gelince tekrar yüklemeyi dene bir de orjinal yazılım demi burada bir ara ben vermiştim arkadaşlardan bazıları yüklemişti onlarla irtibata geç özel mesaj filan at

gonuldostu82 hocam size ozel mesaj attim bakabilir misiniz.

Üst Alt