Telefon Önerisi (1000-1200tl)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerisi (1000-1200tl)
%90 samsung galaxy nexus almaya karar verdim ama o fiyata daha iyi bir telefon öneriniz varsa değerlendirebilirim arkadaşlar.

Galaxy s2 var o fiyatlarda ama nexusun artıları daha çok ilgimi çekti. Güncelleştirmeleri ilk alacak olması, ekranı nedeniyle nexus u tercih ettim. Benim için tek kötü yanı kamerasının 5mp olması ve ekranının gorilla glass olmaması. Bu arada kamerası 5mp olupta 1080p video çekebilen tek telefon. Kamerası 5mp diyip geçmeyin, 8mp lik kameralara rakip bence.

başka bir telefon öneriniz varsa bekliyorum arkadaşlar

beryonfer

Üye
nexsus güzel telefon tavsiye ederim s2 yi düşünme bile hem üretimi bitti

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
nexsus güzel telefon tavsiye ederim s2 yi düşünme bile hem üretimi bitti

s2 nin kamerası ve gorilla glass olmasa düşünmem bile. S2 son güncellemesinide aldı. Artık alınmaz o telefon. Nexus un ekranınıda hiçbir şeye değiştirmem, çözünürlüğü ve ppi değeri iphone lardan yüksek. Eğer bu fiyat aralığında bir telefon arayan varsa hiç düşünmeden galaxy nexus alsın

- - - Eklendi - - -

avcitalip

avcitalip

Üye
Sony Xperia S,Samsung Galaxy SIII önerebilirim :oke:

- - - Eklendi - - -

şunuda bil s2 her koşulda nexus'tan daha gelişmiş bir cihazdır :oke:

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
bu fiyatlarda xperia s var, kağıt üzerinde özellikleri nexus dan daha iyi (12mp kamera vs.) ama kagıt üzerindeki özelliklere aldanmayın. Nexus çok daha iyi. Android in en stabil telefonu. Jb güncellemesi yapinca uçuyor. Çok araştırdım. Güvenebilirsiniz. Nexus bu fiyatlarda alınabilecek en iyi telefon

avcitalip

avcitalip

Üye
bu fiyatlarda xperia s var, kağıt üzerinde özellikleri nexus dan daha iyi (12mp kamera vs.) ama kagıt üzerindeki özelliklere aldanmayın. Nexus çok daha iyi. Android in en stabil telefonu. Jb güncellemesi yapinca uçuyor. Çok araştırdım. Güvenebilirsiniz. Nexus bu fiyatlarda alınabilecek en iyi telefon

Xperia S daha iyidir bence :evet: tartışılır :oke:

ama o fiyata S3 varken başka cihaz almak ahmaklıktır :evet:

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia S,Samsung Galaxy SIII önerebilirim :oke:

- - - Eklendi - - -

şunuda bil s2 her koşulda nexus'tan daha gelişmiş bir cihazdır :oke:

s3 üzerine konuşmak bile gereksiz boyutu dışında. Ama fiyatı beni aşıyor

- - - Eklendi - - -

Xperia S daha iyidir bence :evet: tartışılır :oke:

ama o fiyata S3 varken başka cihaz almak ahmaklıktır :evet:

bir sitede hem xperia s hemde nexus u kullanan biri bu iki telefonu karşilastirmisti. Bende onu okuyana kadar xperia s in daha iyi oldugunu düşünüyordum fakat bu sadece kağıt üzerinde. Ayrıca xperia nın tasarimi hic hosuma gitmiyor kenarlari çok keskin yani kaba. Nexus ise oval ve eğimli yapıya sahip daha zarif

- - - Eklendi - - -

Araştırmalarima göre nexus un tek sorunu sesi çok az çıkıyor. Zaten ses kalitesi olarak sony her zaman öndedir

- - - Eklendi - - -

ayrica xperia s in daha pahali oldugunu unutmamak lazim. Fiyat olarak nexus daha uygun.

özetlersek, Müzik kamera film yani multimedia diyorsaniz xperia s; stabil çalışma, güncelleme alma, iyi bir ekran, oyun/uygulama performansi, internette rahat gezinmek(çözünürlüğü yüksek oldugu icin sayfalari rahatca görüntülüyor) ve zarif bir görünüm diyorsaniz nexus.

- - - Eklendi - - -

ayrica xperia s in daha pahali oldugunu unutmamak lazim. Fiyat olarak nexus daha uygun.

özetlersek, Müzik kamera film yani multimedia diyorsaniz xperia s; stabil çalışma, güncelleme alma, iyi bir ekran, oyun/uygulama performansi, internette rahat gezinmek(çözünürlüğü yüksek oldugu icin sayfalari rahatca görüntülüyor) ve zarif bir görünüm diyorsaniz nexus.

MrExpert

MrExpert

Üye
xperia S

avcitalip

avcitalip

Üye
senin bileceğin işi,limit olarak 1.200 TL'ye kadar bütçe söylemişsin 1.200 TL veren 1270 TL'de verir dimi ?

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
avcitalip

avcitalip

Üye
1 yıl mı :) 1 yıl sonra burada ol bence :)

- - - Eklendi - - -

root yapmak garantiden çıkarıyor ve yanlış bir şey yaptığınızda telefon gidiyor. Bu riski alcaklarsa bir şey diyemem. Ayrıca romlarla yapılan güncellemelerin stabilitesi konuşulur

youtube'a CyanogenMOD yaz gör stabiliteyi,stock romdan daha stabil :zzz:

eğer her şeyi düzgün yaparsanız telefonunuza birşey olma şansı çok zor !

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
akakceden s3 al

elitetr

Üye
Bu tarz konular açarken aradığın nedir?, olmazsa olmazların nelerdir? Kısacası kriterlerini belirtirsen daha uygun öneriler alabilirsin.
Fikir olması açısından örnek verecek olursam;
Ekran kalitesi iyi olsun vidyoları iyi kalitede izleyebileyim.
Şu şu oyunları ve/veya uygulamaları sorunsuz şekilde kullanabileyim.
Şarj süresi normal kullanımda en az şu kadar süre gitmeli.
Ses kalitesi yüksek olmalı, çok müzik dinlerim vs.
İnternet hızı güçlü olmalı
Wifi çekimi güçlü olmalı vs..vs.. gibi
Bunlardan sonra seçenekler fazlası ile daralacağından en uygun olanı bulma şansın artar.

beryonfer

Üye
Özelliklerini biliyorsun bir bak istersen ben bu siteden(ww.novabazar.com ) galaxy ace almıştım kuzene gayet memnun kaldık ve Distribütör garantili

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Bende fiyatı görünce s3 önermeye gelmiştim ama sen galaxy nexus savunmasına geçmişsin madem kararını verdin niye konu açıyorsun:aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt