Telefon Tavsiyesi 1000 TL ye telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
1000 TL ye telefon tavsiyesi
Evet arkadaşlar 1000 TL civarında (çok uçmasın 1400 lük vs önermeyin)
internette gezinmek , oyun oynamak ve güzel fotoğraf çekmek amacıyla kullanılacağım bir telefon arıyorum.
Nokia Lumia 925 şu anda hepsiburadada uygun fiyatta
S4 mini (kamerasından şüpheliyim ) -artık düşünmüyorum
Xperia SP ( incelemelerinde ortalamaydı )-kamerası kötü
One X (baya eskidi )-güncel değil
Nexus 4 (kamera kötü diyorlar )-kamerası kötü
HTC Butterfly (kullanıcısı varsa yorumlarını merak ediyorum )-güzel gibi takipteyim
LG Optimus G (forumda baya önerildi)-G Pro yu da aynı fiyatta buldum G Pro daha iyi . hatta g2 bile var 1200 TL ye o daha da tercih edilebilir
GM , Dark gbi telefonları istemiyorum

Son düzenleme:

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
MWC'de tanıtılan telefonların gelmesini bekle bence. LG G2 Mini, HTC Desire 816, Sony Xperia M2 gibi güzel cihazlar tanıtıldı. Acelem var bekleyemem diyorsan Nexus 4 al geç. Ama pişman olabilirsin. İlk dediğim 3 cihazdan birini almalısın.

• Beğen
Tepkiler: vosvos55
Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
Kesinlikle lumia925 derim ben. Ama WP istemem diyorsan s4 mini öneririm. Ya da arkadaşın dediği gibi diğer modelleri de bekleyebilirsin.

0MG90

0MG90

Üye
Biraz beklersen Desire 816 çok iyi telefon ama fiyatı belli değil.
HTC Butterfly da iyi cihaz.

bilinçli

bilinçli

Üye
Lumia 925 al kardeş ancak mağaza konusunda ilk başlarda sıkıntı yaşayabilirsin sonra zamanla alışırsım.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
MWC de tanıtılan telefonlar çok ilgimi çekmedi ve şimdi almam lazım Butterfly cidden güzel gibi

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Biraz beklersen Desire 816 çok iyi telefon ama fiyatı belli değil.
HTC Butterfly da iyi cihaz.

2-3 gün önce sanırım burda okumuştum. 300 dolar civarında olduğu yazıyordu. Lumia 1320 350 dolardı ve Türkiye'ye 1000 TL fiyatla geldi. İnşallah Desire 816 da bu civarlarda gelir. Pek sanmıyorum ama.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Lumia 925

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
0MG90

0MG90

Üye
2-3 gün önce sanırım burda okumuştum. 300 dolar civarında olduğu yazıyordu. Lumia 1320 350 dolardı ve Türkiye'ye 1000 TL fiyatla geldi. İnşallah Desire 816 da bu civarlarda gelir. Pek sanmıyorum ama.
Gelirse Discovery yerine bu alınır bence. Ben çok sevdim tasarımını + BoomSound.

muhammed4949

muhammed4949

Üye
nokia x olabilir :) 500 tl, android kullanmam diyorsan lumia serisinden almak mantıklı olacaktır :)

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Gelirse Discovery yerine bu alınır bence. Ben çok sevdim tasarımını + BoomSound.

Vallahi ben de çok sevdim ama HTC'nin cihazları biraz tuzlu oluyor ülkemizde ne yazık ki. 1000 liranın altında gelsin hemen alayım. Tasarım harbiden güzel. Şu BoomSound nasıl bir şey merak ediyorum.

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
ne zaman gelecekti 816

0MG90

0MG90

Üye
Vallahi ben de çok sevdim ama HTC'nin cihazları biraz tuzlu oluyor ülkemizde ne yazık ki. 1000 liranın altında gelsin hemen alayım. Tasarım harbiden güzel. Şu BoomSound nasıl bir şey merak ediyorum.
Süper bir ses kalitesi var :)

4un6si

4un6si

Üye
    Konu Sahibi
bears bir yazılımdı zaten hem htc hem beats bunu kabul ediyor ama yine olması iyiydi

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Htc ile Beats anlaşmasını bitirdi yani yeni çıkanlar Beats Audio olmadan gelecek. One2 dahil. One Max'de de yoktu galiba.

Anladım. BoomSound yeter bize. :D Beats Audio'yu aratmaz değil mi?