Telefon Önerisi (1000-1200tl)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ka_za

ka_za

Üye

s2 custom romlarla 1-2 sene daha gider bence :evet:

S2 nasıl nexus dan üstün valla beklemezdim senden :) s3 alsa garantisiz yada distribütör garantili alcak o riske girmek isterse tabi alsın ama

Kerim.

Kerim.

Üye
S4 cikinca s3 1300-1200lere kadar duser.bekleyip s3 almani tavsiye ederim

avcitalip

avcitalip

Üye
S2 nasıl nexus dan üstün valla beklemezdim senden :) s3 alsa garantisiz yada distribütör garantili alcak o riske girmek isterse tabi alsın ama

s2 her türlü üstün gerek benchmarklar gerek kullanıcı deneyimleri...

- - - Eklendi - - -

birde telefonu düzgün kullanırsan kolay kolay arıza yapmaz :oke: o yüzden alınabilir :evet: bu cihazlar fabrikadan çıkarken bir ton testten geçiyor...

ka_za

ka_za

Üye

s2 her türlü üstün gerek benchmarklar gerek kullanıcı deneyimleri...

- - - Eklendi - - -

birde telefonu düzgün kullanırsan kolay kolay arıza yapmaz :oke: o yüzden alınabilir :evet: bu cihazlar fabrikadan çıkarken bir ton testten geçiyor...

Benchmarka lafım yokda nexusdan s2 ye dönen hic duymadım ama tersi cok bununda bi nedeni vardir heralde

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Nexus 4 var 1399 TL ye ve hepsi ii cihazlar.Bu arada Nexus 2 senede utunuluyor diyenler.Kendinizi Kandırmayın Nexus un çıkış yılı 2011 yıl 2013 oldu Android 5.0 ı bile alacak.TALIPAVCI Bu nexuslara karşı tavrını anlayamadın her nexus forumunda kötülüyon telefonu sanki kullandın.

- - - Eklendi - - -

Birde Custom rom en fazla sgs1 e geliyor sonra nexus araştırda yorum yap.

avcitalip

avcitalip

Üye
Benchmarka lafım yokda nexusdan s2 ye dönen hic duymadım ama tersi cok bununda bi nedeni vardir heralde

bakın nexus'un 2 artısı var

-Güncellemeleri Google'ın öz evladı olduğu için ilk alıyor :evet:
-ekran çözünürlüğü biraz daha iyi :evet:

geri kalan neyde iyi Allah aşkına ? :zzz:

performans deseniz s2 eziyor :evet:
kamera deseniz yine s2 eziyor :evet:
tasarım deseniz bence s2 daha yakışıklı

s2 almak için tonlarca neden var nexus'a karşın yoksa ben nexus'u kötülemiyorum nexus'ta güzel cihaz ama abartıyorsunuz :evet: ! bu bildiğiniz nexus,nexus 4 değil !

ben nexus unutulur demedim unutulmaz ama s2'de unutulmaz :evet: cyanogenmod la yola devam edersiniz :)

tapatalk

tapatalk

Üye
Talip kardeş şuan jb 4.2 li bi galaxy nexusu kendi cihazinla karsilastir hız olarak bak bakalim telefonundan sogumuyo musun ayrica s2 den s3 den daha çok RAM kaliyo sana buna da + olarak programlar sana çikiyo bide ciddi çözünürlük farki var buna ek olarak siz android5 i 6 ay beklerken biz çiktigi dakika alicaz

avcitalip

avcitalip

Üye
Talip kardeş şuan jb 4.2 li bi galaxy nexusu kendi cihazinla karsilastir hız olarak bak bakalim telefonundan sogumuyo musun ayrica s2 den s3 den daha çok RAM kaliyo sana buna da + olarak programlar sana çikiyo bide ciddi çözünürlük farki var buna ek olarak siz android5 i 6 ay beklerken biz çiktigi dakika alicaz

hız farkı arayüzden kaynaklanır aynı şekilde ram'de ama sizdede TouchWiz Nature ve Premium Suite özellikleri yok :evet:

bence sırf güncelleme ve arayüzde daha hızlı diye nexus alınmaz... ayrıca CyanogenMod ne güne duruyor ? hız istesem atarım tereyağı gibi kayarım :) ama TW5 Nature Premium Suite daha cazip geliyor...

tapatalk

tapatalk

Üye

hız farkı arayüzden kaynaklanır aynı şekilde ram'de ama sizdede TouchWiz Nature ve Premium Suite özellikleri yok :evet:

bence sırf güncelleme ve arayüzde daha hızlı diye nexus alınmaz... ayrıca CyanogenMod ne güne duruyor ? hız istesem atarım tereyağı gibi kayarım :) ama TW5 Nature Premium Suite daha cazip geliyor...

Daha hızlı değil çok daha hizli Samsung niye kullanmiyo onu hala anlayamadim hala .şunu da belirtiyim cm nin launcheri androidin kendi launcheri değil tasarim ayni ama farkli bi launcher ve gayet akici

avcitalip

avcitalip

Üye
Daha hızlı değil çok daha hizli Samsung niye kullanmiyo onu hala anlayamadim hala .şunu da belirtiyim cm nin launcheri androidin kendi launcheri değil tasarim ayni ama farkli bi launcher ve gayet akici

neden kullanmadığı bilinmez fakat TW 5 nature ve Premium Suite ile bence şuanda zirvede herşey donanım'da değil... dimi ? :)

fk555897

fk555897

Üye
Bence 250 TL daha kat. S3 al.

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
1200 sınırları zormamış halim zaten, nexus almaya karar verdım cevap veren herkese teşekkürler

fk555897

fk555897

Üye
S2 nexus tan daha güzel bir telefon.

POLİNOM

POLİNOM

Üye
    Konu Sahibi
s2 ninde kendine göre artıları nexus unda kendine göre artıları var. Nexus bana daha yakın geldi

tapatalk

tapatalk

Üye
s2 ninde kendine göre artıları nexus unda kendine göre artıları var. Nexus bana daha yakın geldi
s2 nin ne artısı var abi ekran kartı güçsüz diyoalr nexusa s2 nin bazen kastığı oyunlarda nexus fps kaybı yapmıyo

avcitalip

avcitalip

Üye
siz bildiğinizi yapın 1.200 sınırlarını zorlamış halinse 50-60 TL verip s3 almamak çok yanlış olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt