İphone 4s Veya Galaxy 3 Almak İçin Doğru zaman mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4s Veya Galaxy 3 Almak İçin Doğru zaman mı ?
Başlıkta belirttiğim 2 telefondan birini alıcağım. Önceliğim iphone 4s'te. Fakat fiyatı şuan en ucuz 1700 tl. İphone telefonları model olarak geri kalsa da çok büyük bir fiyat farkı olmuyor aralarında . Yani iphone5 ülkemize geldiğinde 4s in fiyatında büyük bir düşüş olmaz herhalde. O yüzden eğer 4s alacaksam ertelememeyi düşünüyorum.

Galaxy s3 e gelince , telefon birkaç ayda 2000 den 1400 tl ye kadar düştü.Acaba şuan alırsam birkaç aya daha da düşer mi diye düşünüyorum.

Bu iki çıkmazdan hangisi size daha mantıklı geliyor ise ona göre hareket etmek istiyorum.

bigmod

Üye
Çok acil bir durum yoksa biraz bekleyiniz derim.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Galaxy s3 daha da düşebilir.. Çünkü iphone 5 ve yeni lumialar gelecek ülkemize bu yüzden rekabet için fiyatlar inecektir.. Burda seçim tamamen senin kişisel zevklerine kalmış. Ben olsam 4s alırım

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s3 daha da düşebilir.. Çünkü iphone 5 ve yeni lumialar gelecek ülkemize bu yüzden rekabet için fiyatlar inecektir.. Burda seçim tamamen senin kişisel zevklerine kalmış. Ben olsam 4s alırım
Evet ben de Apple'den yanayım. Fakat ne kadar beklemem gerek sizce ?

amcalu1

amcalu1

Üye
Htc one x+ iphone 5 falan türkiye pazarına girince al daha da düşer fiyatlar

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Htc one x+ iphone 5 falan türkiye pazarına girince al daha da düşer fiyatlar

Toprak çok oynama olmaz kardeşim en fazla 100 tl daha oynar taş çatlasın bence durumu varsa arkadaş şuan alabilir zaten iphone5 ülkemizde satılıyor faiş bir fiyattan da olsa.. one x + da kasım ya da aralık gibi gelecek.

amcalu1

amcalu1

Üye
100 lira az paramı

amcalu1

amcalu1

Üye
Bir de toprak benim kardeşimin ismi o da yorum falan yapacağı zaman bu şifreyi kullanıyor adımı değiştirmiş adi mobilden giriyorum ya görmemiştim bende niye bana toprak diyor diyorum :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Bir de toprak benim kardeşimin ismi o da yorum falan yapacağı zaman bu şifreyi kullanıyor adımı değiştirmiş adi mobilden giriyorum ya görmemiştim bende niye bana toprak diyor diyorum :D

pardon kardeşim o zaman :)

- - - Eklendi - - -

yani kardeşim bir de iki ay beklersin hiç düşmez sen beklediğine yanarsın.. Iphone her zaman iphonedur sen aldıktan sonra yüz lira düşse de telefon prestij kaybetmez üstünde o elma resmi olduktan sonra :oke:

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi

pardon kardeşim o zaman :)

- - - Eklendi - - -

yani kardeşim bir de iki ay beklersin hiç düşmez sen beklediğine yanarsın.. Iphone her zaman iphonedur sen aldıktan sonra yüz lira düşse de telefon prestij kaybetmez üstünde o elma resmi olduktan sonra :oke:
Hehe aynen , adı var bi kere ''İphone''

amcalu1

amcalu1

Üye
Zaten 2 ayda birsürü telefon çıkartırlar yine tercih hakkın çoğalır az da olsa fiyatlar oynar 3un 5in lafı değil bu yani böyle şeyler aceleye gelmez

Krofessional

s3 fiyatları yükselir çünkü iphone 5 çıktıktan sonra satışları %10 üzeri arttı

Epple

Epple

Üye
Bence bekleme ve bir 4s al. Bence piyasadaki -iPhone 5 dahil- alinacak en mantikli telefon. s3 ude seviyorum gercekten guzel telefon ama bence Apple'dan sasma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...